Подарък за бал

  • 548
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте, приятелят ми има бал след няколко седмици и единственото което ми е на главата като подарък е карикатура на него с костюма му за завършването. Как ви се струва идеята? И имате ли някакви идей за други подаръци, ходим от година. Другото което е на ресторанта с техните какво се взима на родителите, пр цвете за майката, а за бащата?

# 1
  • Мнения: 5 139
За мен е малко тъжно, че първото и единственото, което ти идва на ум за любим човек, е карикатура, но хора всякакви.
Аз бих подарила нещо практично, свързано с него, с хоби, с бъдещи планове. Ако за моя бал примерно някой ми беше подарил ергономична мишка доста щях да се зарадвам, но аз не съм фен на неща "за спомен". Ваучер за приключение, което ще му допадне, уикенд, дори еднодневна екскурзия до хубаво и интересно място, на което не е бил. Сега идва време за разни фестивали, концерти, билет за някакво мероприятие. Кулинарен курс? Някаква спортна екипировка
Ако кажеш нещичко повече за човека няма да е зле Simple Smile А за техните цвете и бутилка е достатъчно, може би и бонбони. Скучно е, но е класика.

# 2
  • Мнения: X
За мен е малко тъжно, че първото и единственото, което ти идва на ум за любим човек, е карикатура, но хора всякакви.
Аз бих подарила нещо практично, свързано с него, с хоби, с бъдещи планове. Ако за моя бал примерно някой ми беше подарил ергономична мишка доста щях да се зарадвам, но аз не съм фен на неща "за спомен". Ваучер за приключение, което ще му допадне, уикенд, дори еднодневна екскурзия до хубаво и интересно място, на което не е бил. Сега идва време за разни фестивали, концерти, билет за някакво мероприятие. Кулинарен курс? Някаква спортна екипировка
Ако кажеш нещичко повече за човека няма да е зле Simple Smile А за техните цвете и бутилка е достатъчно, може би и бонбони. Скучно е, но е класика.
[/quote]
За мен е малко тъжно, че първото и единственото, което ти идва на ум за любим човек, е карикатура, но хора всякакви.
Аз бих подарила нещо практично, свързано с него, с хоби, с бъдещи планове. Ако за моя бал примерно някой ми беше подарил ергономична мишка доста щях да се зарадвам, но аз не съм фен на неща "за спомен". Ваучер за приключение, което ще му допадне, уикенд, дори еднодневна екскурзия до хубаво и интересно място, на което не е бил. Сега идва време за разни фестивали, концерти, билет за някакво мероприятие. Кулинарен курс? Някаква спортна екипировка
Ако кажеш нещичко повече за човека няма да е зле Simple Smile А за техните цвете и бутилка е достатъчно, може би и бонбони. Скучно е, но е класика.
 
Като цяло не ми се струва да е лошо карикатура олицетворяваща неговото завършване, а и трябва да е личен подарък само за него. Тренира плуване. Много скоро ходихме на почивка и няма смисъл а и сме планирали неща за лятото. Мислех си за офроуд с бъги или атв, но имат лоши отзиви за тях.

# 3
  • Мнения: 5 139
Камера за подводни снимки?

# 4
  • Мнения: X
Камера за подводни снимки?

Не звучи никак зле, но не мисля че би я ползвал много.

# 5
  • Мнения: 1 555
Часовник ?

Общи условия

Активация на акаунт