БРАТЯ - СЕЗОН 4 🥸

  • 16 090
  • 309
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 5 752
Направо е нелепо... Ива не е бременна, а луда. Не може да е истина това. Коя приятелка ще направи това?!?!

# 136
  • София
  • Мнения: 5 712
Ива е същият боклук като мъжа си, за когото така много страда...

# 137
  • София
  • Мнения: 5 752
Е, разгеле... но беше направо абсурдно!

# 138
  • Мнения: 50
Сега пак няма да я видим Лора...ужас

# 139
  • София
  • Мнения: 5 752
Какво стана накрая, че не чух - избягаха Симо и Поли ли? Ураа, няма да гледаме поне тази тъпа линия...
"Гаджето" на Никсъна/чистачката ми е много неприятна като излъчване. Дано не почнат да я разхождат и по други сериали.

# 140
  • Галифрей
  • Мнения: 4 109
На червей Ива гърчи се гад. Беле доста силна сцена между Драго и Ива. Всъщност тя е убила мъжа си ( както казах и преди) ако не беше такава ******/***%#  той нямаше да се обсеби и нямаше да прави всичките тези глупости. Добре спасиха Лора само едно обаждане лол. Вярно няма да я видим. Поне Симо и Поли избягаха и дадоха всички доказателства на Чези. Айде надявам се да се щастливи да не ги забъркват пвоече в каши. Ако ще ги дават нека да са хапи и тва е.
Ол не, не Драго нарече Ленка Моето момиче….



В промото дадоха Ленчето в кръв…?

# 141
  • Мнения: 50
Много съм разочарована от сериала,такова тъпо развитие при Лора и Денис...Тотално загубих вяра че ще ги видя заедно като двойка,вече наистина всичко е обречено и нямат шанс...В промото дават Елена припаднала,само да не се окаже бременна...🫢

# 142
  • Мнения: 277
Боже мой! Тези пари всички ги искат , накрая Вампи ще забегне с тях.

Сюжетът стана много тъп, аз лично не съм доволна от развитията на събитията. За мен това е последният сезон , вече натам ми се оформя. Аз повече сезони няма да гледам, освен ако не спретнат нещо уникално( което не ми се вярва) . Първоначалната идея съвсем се загуби . Почнахме с Борис , завършваме със Сандо , същото и за Лора и Елена. Не харесвам двойката Лора и Денис особено , но ни го представиха като “огромната любов”, а накрая какво - Еленка била
 “ неговото момиче”. За мен сериалът свърши с втори сезон. Трети беше добър, този - катастрофа. Ако всичко беше свършило с втори , поне нямаше да има толкова горчив вкус цялото нещо.

# 143
  • Мнения: 50
Абсолютно,сериала тръгна в съвсем друга посока,брата на Денис го смениха със Сандо,любимата му Лора стана Елена,видите ли неговото момиче,още малко и брак ще и предложи😞😞,не знам защо сценаристите решиха,че това ще се хареса на зрителя.Много "горчив" взе да става сериала,не се търпи...ако има 5ти сезон както се и говори няма да си причиня да го гледам,само ще изтъпря до края на този да видим каква тъпотия са измислили...

# 144
  • Мнения: 548
Боже мой! Тези пари всички ги искат , накрая Вампи ще забегне с тях.


Това ще избие рибата! JoyJoyJoyJoyJoy

# 145
  • София
  • Мнения: 14 663
Голяма навалица се очертава в кабинета на Ива. Накрая българските Бони и Клайд ще свият паничката, а другите глупаци ще се изпозастрелят.

# 146
  • Мнения: 9 028
Не мога да разбера какво е това чакане на Лора, толкова наивно. 😁 Щом не се обявява името на актьора, никъде не се споменава за участие какво има да се мисли и чака.
Много ми хареса епизода. Действие на всички фронтове.
Страхотен разговор между Денис и Юлката, хак да ѝ е как хубаво ѝ го каза.
И още един як момент, страстите между Денис и Ива. Един път да ми хареса Искра, изигра го с чувство повярвах ѝ, че страда за съпруга си. А Влади.. той влага чувство във всяка изиграна реплика.
Всички ще бягат и всички ще ги крадат тези пари (демек купата), да идем и ние да откраднем малко щом е толкова лесно.😆
Чак ми стана смешно, всички кроят планове и обикалят света, ама само децата имаха куража да тръгнат и не ги интересуват пари, а само любовта им. Записах си музикалният фон на този момент, много хубав и ще ми липсва. Аз смятам, че това ще е последен сезон.
И ще ми липсват Ради и Никсъна и техните закачки и братски отношения.
Денис и баща му, начело с актьорската си игра. Адмирации! И Майчето-тази разкошна и забавна жена.

# 147
  • Галифрей
  • Мнения: 4 109
Какво да кажа решили са да снемят актьорите  и да има нови персонажи бла бла защото на зрители им харесвало. Ако бяха чели идеите ни преди нямаше да е толкова зле полужението. Владо изнесе тука горкия четири сезона и му дават това дърво Неда….поне да им бяха направи историята по хубава де, от кога тя се оказа влюбена и сега излизат официално? Само двама човека видях да ги шипват… ни мога брат. Всички двойки са токсик и  тъпа раздяла на голямата любов с Лора….
Оф, всички се карат за пари и оная купичка. Аз съм сигурна ,че е от Джъмбо. 😂

# 148
  • София
  • Мнения: 27 160
Трагикомедията е пълна!
Подиграха се с феновете като за последно по оста Лора-Денис. Пълна подигравка. Изобщо да не и бяха споменавали името тогава, а не да разиграват тази идиотия.

Две неща само ми хареса в този толкова слаб пред, предпоследен епизод:
1) Симо и Поли как отпрашиха без да им пука за всички и всичко. Любовта тук победи, ама истинската любов, в която мога да повярвам. Не в онази криндж простотия с Ленчето и Денис.
2) Краката на Юлия седнала на стола малко в стил Шарън Стоун. Охх, трепач е.

# 149
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Голяма навалица се очертава в кабинета на Ива. Накрая българските Бони и Клайд ще свият паничката, а другите глупаци ще се изпозастрелят.

Ще се изкефя, ако те свият паничката, а другите се обвиняват взаимно.

Общи условия

Активация на акаунт