ДНЕВНИК - да отслабнем заедно - тема 109

  • 37 996
  • 750
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 5 508
Фастването (в различни времеви интервали) е съвсем нормален процес, най-вече при някои работещи хора Simple Smile
Аз, например, вече 4 години често фаствам и то не умишлени, а просто защото работя с клиенти, нямам фиксирана почивка и ям когато имам време, та лесно събирам по едни 15-20ч без храна.
Да, сега с двата поредни фаста само с вечеря малко може да се каже, че попрекалих (според моите разбирания) ама и без да ги исках натовареността ми на работа пак беше такава, че щях да ям късния следобед, та където е той там е и вечерята.

Иначе аз съм от хората с другата философия, които се харесват и на 65, и на 75, и на 90 кила (а не се харесват твърде слаби в стил височината-110) Joy То за това и ги стигнах тези 92,1 преди време 😁 Ама, да си призная, на 65 се харесвах повече с моите 160см 😁
Угризения към храненето хич не изпитвам. Снощи след вечеря и един сладолед Нирвана Орео ометох и спах доволна въпреки калорийната бомба Simple Smile
Днес ще съм на пилешки кюфтета със салата за обяд, а за вечеря - каквото ММ направи, че ще се прибере преди мен.
Още два дни натовареност на работа и после почивка 😁 В събота - доста мръсен ден се очертава с два повода за черпене от страна на приятелки 😁 А в неделя ще отчитам постижения за първия месец.

# 451
  • Мнения: 13
Здравейте! Нова съм в темата и ще се радвам да обменяме опит заедно. Моята ситуация е, че винаги съм била слабичка, а винаги съм си хапвала от всичко. Въпросът е, че вкарвах доста движение, но от една година насам работя зад бюро (сами можете да си представите колко съм обездвижена). Та сега също в никакъв случай не съм пълна, но качих няколко килца, които започват много да ми правят впечатление. Та идеята е, да започна да правя леки упражнения вкъщи, от известно време всяка вечер правя разходки. Също искам да огранича малко и храненето, като ми се иска да е по-здравословно и да наблегна на домашно приготвена храна, вкл. и супички (тъй като почти не ям принципно).
Ще се радвам да обсъдим заедно целите си.

# 452
  • Мнения: 3 295
Dez, не визирах теб, помислих че ти говориш за тези неща. Но пък даде интересен отговор, така че Simple Smile

Ще обясня по- добре за какво аз говорех- Фастване и пропускане на хранене, не защото не си гладен или защото смяташ че това е здравословно и те кара да се чувстваш добре, а от срам, вина, търсене на бързо решение на проблема и т.н.

# 453
  • Мнения: 13
Храненето за сега върви добре днес. Не закусвах, пих само едно малко лате, за обяд си взех една пилешка супа с чеснова чабата (преди време опитах да махна хляба, но специално за супи не ми се получи, след половин час се чувствам все едно не съм яла). Вечерята също обмислям да не е нещо прекалено, но ще си позволя малко тортичка, тък като сестра ми има рожден ден. Преди да си легна смятам да направя малко клекове и коремни преси.

# 454
  • Мнения: 13
Здравейте, съфорумки! Гледам, че никой не е писал днес, та се чудя дали не сте готови за лятото вече. :Д Отчетът до този момент е: Латенце сутринта, пълнозърнеста багета със малко бекон (не хапнах много, че не ми хареса особено) и съвсем малко ориз със зеленчуци като гарнитура. Мисля следващото хранене да е направо вечерята.

# 455
  • Мнения: 3 295
Не ми се пише, че вчера бяхме на ресторант Grinning
Кантара тази сутрин обичайните за след излизане +600 грама, които като днес си ям нормално утре няма да ги има.
Бавничко свалям, наистина, но ми се иска вече да напъна повече и да сваля останалото бързо. Спира ме това че тренирам и не искам да загубя мускул.
summerlover, според мен си хапни на обед, че до вечерта може да си освирепяла. А този филм знаем как свършва.

# 456
  • Мнения: 13
Права си, много често се случва това с освирепяването. И на мен ми се иска да свалям бързо, волята ми изневерява напоследък.

# 457
  • Мнения: 3 295
Права си, много често се случва това с освирепяването. И на мен ми се иска да свалям бързо, волята ми изневерява напоследък.

Статистиката сочи че колкото по- бързо сваляш, толкова повече се отдалечаваш от целта си Simple Smile

П.П. Онзи ден подскачах нещо из нас да загрея за тренировката с тежести и чувам едно пляскане. Ръцете ми така вече заформят увиснала кожа от отслабването... чудно ми ръкопляскат.
Румпелщилскин казваше в онзи сериал, че всяка магия си има цена.

# 458
  • Мнения: 13
Честно казано в момента не ми е фикс идея да бъда в топ форма на морето или нещо подобно, а да изградя навици. Така че, не бързам за никъде, когато сваля- тогава.

# 459
  • Мнения: 5 508
Добро утро, момичета Simple Smile
И аз като summerlover не държа да съм в топ форма, а да изкореня вредните навици, заради които качих килограмите през годините.
За сега ми се получава, макар че не съм стриктна и често си позволявам да прегрешавам, но не в количествата от преди и за щастие кантара върви надолу Simple Smile
Днес се мерих:
ГО -5см(ама не измерих подгръдната)
Талия -3,5см
Стомах -3см
Ханш -1см
 Килограми -5,8кг като утре става месец.
До тук съм доволна. Можеше и повече предвид, че тръгнах от 92,1кг ама с толкова много прегрешения 10-тина дни си е цяло чудо Simple Smile Следващия месец по-сериозно!

# 460
  • Мнения: 7 723
днес ми е ден за фаст, от утре се чудя коя диета да подкарвам
колебанията са между моно, протеинови шейкове и НВД с яйца и бяло месо + краставица
иска ми се нещо екстремно за бързо сваляне

слънчева и усмихната да ви е седмицата, девойки Nature Sun With FaceAnimal Whale🏝

# 461
  • Мнения: 29
Привет и от мен! Grinning
Мина вече месец, откакто съм на режим (по-скоро ограничение на определени храни и по-здравословно хранене Grinning) и мога да се похваля, че съм -6,9кг., което за мен е много добре и този път предпочитам по-бавно отслабване, но да се науча как да се храня и да мога да запазя свалените килограми. Вчера ми беше първия ден след 30-те дни без сладко и признавам, че хапнах малко японски сладки, понеже бях на един фестивал, ама толкова сладко ми стана, че нещо вече не ме влече толкова захарта, което си е постижение Joy Малко бяха чийт събота и неделя, защото бяхме на ресторант след фестивала, но пък бяхме готина компания и не съжалявам. Смятам, че не трябва всичко да се забранява, защото отслабването трябва да е процес, на който да се наслаждаваме и няколко пъти месечно може да се прегреши, стига да не стане навик всеки ден Grinning Иначе, хапвам повече плодове и зеленчуци, не ям много месо, затова замествам с яйца и млечни. Примерно, като си направя омлет с извара и маслинки и така хубаво ме засища Grinning Като хапвам и купичка салата на обяд и на вечеря, смути на закуска с алтернативно мляко и плод следобяд. Може би малко повече плодове хапвам, ама лятото не мога да им устоя Grinning

# 462
  • Мнения: 3 295
Поздравления за успеха! Толкова кг за месец хич не е бавно отслабване, но когато са повечко килограмите първите така бързо летят и без да си особено стриктен, и при мен беше така. Simple Smile

Може би малко повече плодове хапвам, ама лятото не мога да им устоя Grinning

Онзи ден ядох диня... 1200 калории от диня Rolling Eyes aко ме питаш къде я побрах, не мога да ти кажа. Ама не ми се беше случвало до сега заради диня да трябва да пропускам хранене Grinning
Тази жега е ужасна.

# 463
  • Мнения: 1 176
На мен това ми беше победата на миналото лято, че се озаптих най-накрая с количествата диня. Преди половин кило отиваше за следобедна закуска и още толкова за десерт на вечеря.
Аз изкарах уикенда на omad. След първия ден изкарах де що вода имаше и се върнах на 53.200 от където не мога да мръдна. Вчера бях върнала половината и съм обидена.
Днес наваксвам с количествата от сутринта, но мисля да се държа прилично с качеството - нещо не ми се яде сладко.

# 464
  • Мнения: 29
Поздравления за успеха! Толкова кг за месец хич не е бавно отслабване, но когато са повечко килограмите първите така бързо летят и без да си особено стриктен, и при мен беше така. Simple Smile

Може би малко повече плодове хапвам, ама лятото не мога да им устоя Grinning

Онзи ден ядох диня... 1200 калории от диня Rolling Eyes aко ме питаш къде я побрах, не мога да ти кажа. Ама не ми се беше случвало до сега заради диня да трябва да пропускам хранене Grinning
Тази жега е ужасна.
Много ти благодаря! Heart Аз понеже съм сваляла и по 10кг. на месец и затова просто този път са по-бавно за мен, но тогава съм била на някакви диети, така че нормално Grinning
 Иначе, с динята, все едно ядеш семки, някак си ти се отваря екстра място в стомаха Joy Особено, ако са сладки няма спирачки, но поне повече течности си приела Grinning

Общи условия

Активация на акаунт