КАУФЛАНД - тема 57

  • 35 121
  • 761
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 085
Някой пробвал ли е със скрийн шот на картата дали минава? Моя близка няма достатъчно точки за постелката да си вземе и се чудя дали не може да пробва с моята карта,че имам вече доста точки

# 406
  • Мнения: 27 500
Да, пробвах да сканирам от скрийншот още преди 16.05. Маркирах успешно, изписа се на екранчето "Kaufland card" и имах после и копие на касовата бележка, и точки. Според мен, би трябвало да няма проблем.

# 407
  • Мнения: 6 695
Някой пробвал ли е със скрийн шот на картата дали минава? Моя близка няма достатъчно точки за постелката да си вземе и се чудя дали не може да пробва с моята карта,че имам вече доста точки

Да, може със скрийншот.

# 408
  • Мнения: 2 373
Някой пробвал ли е със скрийн шот на картата дали минава? Моя близка няма достатъчно точки за постелката да си вземе и се чудя дали не може да пробва с моята карта,че имам вече доста точки
Да, може със скрийншот.
Мммм дааа. За това трябваше първо електронни та да си разпечатат и ламинират картите хората. Сега с тия пластики персонала е луднал цяла седмица. Нооо като искат да правят глупости акъл с кофа не можеш им наля. Само те да имаха нужда да им се налива... с мед да ги намажеш.

# 409
  • Бургас
  • Мнения: 199
Днес отивам да си взема пластика и обяснявам на момичето, че си имам стар акаунт и дигитална карта издадена по време на тестовата фаза през април, но искам да участвам в играта за автомобилите Taйго и затова ми трябва нова карта. Тя казва, че няма нужда, вече участвам. Аз ѝ показвам ИМЕЙЛА, който получих от клиентския мениджмънт на Кауфланд и тя доста се позачуди и не можа да ми отговори защо има разлика в това, което тя ми казва и това, което са ми отговорили по имейл. Попитах я: "Ако сега тази пластика я добавя в стария ми профил, то това води ли се нова регистрация и ще участвам ли в играта за автомобилите?" Тя отговори: "Би трябвало". След това срещнах заместник-управителя на магазина и го попитах същото нещо, той звънна на някой от "висшестоящите" и му отговориха, че трябвало да си изтрия акаунта и да си направя нов. Представяте ли каква недомислица, какво безумие. Събрал съм 100 точки и да си трия акаунта? Заместник-управителя каза точно това на висшестоящия, който му отговори, че нямало друг начин. Оказва се, че всички със стари акаунти не участваме в играта за автмоболите ами се налага да си направим нови. Аз си направих още 2 регистрации за всеки случай.

# 410
  • Мнения: 351
По време на тестовия период се регистрираха служители на Кауфланд. Според условията на играта за кола, те нямат право на участие, както и техни близки. Официално за клиенти К кард е от 16.05. Те ( клиентите) имат право да участват, а се очаква да са регистрирани от 16.05 нататък.

# 411
  • Мнения: 19 007
Много хора, които не са служители се регистрираха, защото приложението се ползва от години, а регистрацията беше отворена за всички.

# 412
  • Бургас
  • Мнения: 199
По време на тестовия период се регистрираха служители на Кауфланд. Според условията на играта за кола, те нямат право на участие, както и техни близки. Официално за клиенти К кард е от 16.05. Те ( клиентите) имат право да участват, а се очаква да са регистрирани от 16.05 нататък.

Аз не виждам никакъв смисъл в това, което казвате. Служители могат да се регистрират и след тестовия период. Какво значение има кой кога се е регистрирал? Тъпо са го измислили. Пуснаха картите, хората ги тестваха, събраха точки и после се оказва, че ти трябва нов акаунт. И за какво са ми 2 акаунта и 15 карти?

Последна редакция: сб, 21 май 2022, 22:15 от ВсеТая

# 413
  • Мнения: 351
Явно този начин са измислили, за да разграничат служителите от участие за колите.
И всички служители са се регистрирали преди 16.05. Дори имаха надпревара кой филиал ще използва най- много приложението. Първите три ще получат парични награди под формата на ваучери.

# 414
  • Мнения: 27 500
Е, то ако си служител и спечелиш кола, нали ще разберат?!
И наистина, приложението си беше достъпно за всички (аз може да не съм знаела изобщо за картата, когато съм го свалила), някои го имат отдавна...

# 415
  • Мнения: 54 408
Изобщо не е било само за служители. Тук в темата ползваме карти от 2 месеца. Не сме служители. Моята първа касова бележка с карта е от 05.04.
Наистина е тъпо това с колата. Няма да участвам, но ме дразни. Не бих си деактивирала акаунта, имам точки и искам да си ги ползвам.

# 416
  • Сливен
  • Мнения: 4 052
Днес в Сливен нямаше пластики.ММ искаше да си направи.Аз съм с дигитална от преди 16 май,пазаря,но не ми дава да въртя колелото.
Идея защо така.
Иначе ми се отразяват отстъпки,излизат ми дигитални касови бележки.Това ми излиза

# 417
  • Мнения: 155
Като отидеш да си вадиш карта пластика веднага ли ти я дават или се след няколко дена?

Да. Само трябва да се регистрираш. Регистрираш се или в магазина (ама не чакаш на опашката в магазина, а виждаш къде има терминал за регистрация и си го правиш сам. 1000 пъти по-бързо е).

Най-добре е да си вземеш пластиката у дома и да си я активираш през сайта им. Супер лесно е. Картата става активна веднага.

А най-добре е с прилижението. Сваляш си го сега и утре вече си пазаруваш. Аз лично приложението ти препоръчвам.

# 418
  • Мнения: 6 695
Вече не знам кой ден поред се вият километрични опашки за пластики.
Ама и аз съм си нахална де, казах на служителката, че вече имам дигитална карта, само картонче с пластика да ми даде, за да не чакам безсмислено на опашката и да си я регистрирам сама вкъщи през сайта. “Ама защо ви е пластика?!” с един поглед и  тон, като че ли нещо съм откраднала. Била съм имала дигитална, пластика не ми трябвала. Не можело да я регистрирам сама, трябвало през нея да мина...демек връщай се на опашката. Така лии, като я подпуках. Изобщо не са наясно тези служители. Показах й формата в сайта moiat.kaufland.bg, извини се...
Та сега съм си регистрирала пластиката. Получила съм уведомление, че участвам в играта за колата.
През сайта могат да се активират купоните. Точките също се виждат в сайта.
На терминалите за сканиране на цената в самия магазин също може да се влезе в профила и да се активират купоните и да се маркира пластиката (това за хора без батерия като мен Joy или хора, които не са инсталирали приложението).

# 419
  • Мнения: 35 110
Добре, нали по уредбата казват " напомняме ви, че може сами да регистрирате своята Кауфланд кард". Т.е сами у дома , не да чакаш на опашка

Общи условия

Активация на акаунт