Намаления – Лято / Есен 2022 г., Зима 2022 г. / 2023 г. и Пролет 2023 г.

  • 137 593
  • 746
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 15 509
Заповядайте в новата тема, в която обсъждаме актуални намаления, изгодни промоции и неустоими оферти! babydust7






Зелената кампания на H&M – Върни стари дрехи и вземи 10% отстъпка:

– Оставете ненужните си дрехи, независимо от марката и състоянието им, в кутиите за събиране на дрехи в най-близкия магазин на H&M.
– Включвайки се в целогодишната инициатива на H&M за рециклиране на текстил, получавате 10% отстъпка на 1 продукт по избор (важи и за артикули, закупени онлайн).




Линкове към старите теми:



Последна редакция: нд, 02 апр 2023, 13:02 от bubanka

# 1
  • Мнения: 20 086
Мерси за темата!
Да допълня към коректните аптеки и Марви, последно поръчвах от тях, доволна съм.
Ремедиум и Лили са ми вече крайна опция за поръчване.

# 2
  • Мнения: 36 186
След като написахте тези отговори, писах на Ремедиум да ги попитам дали ще трябва да ги чакам месец, и ми изпратиха поръчката. Сега остана и да е точна Simple Smile
Знам, че не е за тази тема, но Уайкики пак имат 20% на избрани артикули и безплатна доставка на всички поръчки.

# 3
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 676
Внимавайте със сроковете на годност на продуктите от Ремедиум. Наложи се да върна последната поръчка, тъй като ампулите за лице бяха с изтичащ срок.

# 4
  • Мнения: 24 110
Ремедиум имат доста аптеки из София. Обичам да разглеждам, но харча повече от предвиденото. Не поръчвам онлайн

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Някой да има код за нотино?

# 6
  • Мнения: 5 172
Чудя се защо близо 3 години се влачи тази реклама на H&M в началото на темата? Thinking

# 7
  • Мнения: 1 600
В края на предишната тема имаше въпрос за Bibloo. Поръчах наскоро от сайта, пристигна всичко. Единият панталон беше объркан. Някои дрехи не ми паснаха, наложи се да връщам. Връщането е за сметка на клиента, обаче, не ми хареса този момент. Парите възстановиха много бързо, мисля, че за около 3 дни. Не ми хареса съпорта-помня, че звънях няколко дена подред относно връщането, но никой не ми отговори. На имейл отговориха бързо. Със смесени чувства съм за този сайт. Има дрехи, които бих поръчала, но това с връщането ме спира засега.

# 8
  • Мнения: 6 569
Аптеки Марви и Гален са най-добрите по отношение доставка.
Марви често пускат БД.
От ремедиум не поръчвам онлайн, само от физическа аптека пазарувам козметика.
Но е факт, че е ремедиум цените са най-ниски.
В Марви трябва да се следят намаленията.

# 9
  • Мнения: 1 800
Аз съм много доволна от аптека Медеа. Ако пусна поръчката до обяд и на следващия ден е при мен.

# 10
  • Мнения: 14 471
Аз пък съм доволна от Ремедиум, даже повече от колкото от Гален. Общо взето досега с никоя онлайн аптека не съм имала проблем, бързо идват - 2-3 дни максимум. Поръчвам където ми е по-евтино в конкретния случай.

Онлайн не плащам в нито един български онлайн магазин.

# 11
  • Мнения: 472


20% само за продукти Boss в about you

# 12
  • Мнения: 8 749
А за answear или модиво за намалени има ли някой?

В темите за тях няма нищо споделено….. затова вмъквам молбата си и в тази тема, Innocent

# 13
  • София
  • Мнения: 6 726
Утре май в Answear ще има до -60процента намаление Simple Smile

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Благодаря за темата.Two Hearts Ремедиум са наистина много бавни, не поръчвам нищо от тях вече.

Общи условия

Активация на акаунт