Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Намаления – Лято / Есен 2022 г.

• 6 279
  • 46
  •   4
Отговори
  • Sofia
Заповядайте в новата тема, в която обсъждаме актуални намаления, изгодни промоции и неустоими оферти! babydust7

Зелената кампания на H&M – Върни стари дрехи и вземи 10% отстъпка:

– Оставете ненужните си дрехи, независимо от марката и състоянието им, в кутиите за събиране на дрехи в най-близкия магазин на H&M.
– Включвайки се в целогодишната инициатива на H&M за рециклиране на текстил, получавате 10% отстъпка на 1 продукт по избор (важи и за артикули, закупени онлайн).

Линкове към старите теми:

Последна редакция: чт, 12 май 2022, 12:45 от Blаck Cat

# 1
Мерси за темата!
Да допълня към коректните аптеки и Марви, последно поръчвах от тях, доволна съм.
Ремедиум и Лили са ми вече крайна опция за поръчване.

# 2
След като написахте тези отговори, писах на Ремедиум да ги попитам дали ще трябва да ги чакам месец, и ми изпратиха поръчката. Сега остана и да е точна Simple Smile
Знам, че не е за тази тема, но Уайкики пак имат 20% на избрани артикули и безплатна доставка на всички поръчки.

# 3
  • на последния етаж
Внимавайте със сроковете на годност на продуктите от Ремедиум. Наложи се да върна последната поръчка, тъй като ампулите за лице бяха с изтичащ срок.

# 4
Ремедиум имат доста аптеки из София. Обичам да разглеждам, но харча повече от предвиденото. Не поръчвам онлайн

# 5
  • Варна
Някой да има код за нотино?

# 6
Чудя се защо близо 3 години се влачи тази реклама на H&M в началото на темата? Thinking

# 7
В края на предишната тема имаше въпрос за Bibloo. Поръчах наскоро от сайта, пристигна всичко. Единият панталон беше объркан. Някои дрехи не ми паснаха, наложи се да връщам. Връщането е за сметка на клиента, обаче, не ми хареса този момент. Парите възстановиха много бързо, мисля, че за около 3 дни. Не ми хареса съпорта-помня, че звънях няколко дена подред относно връщането, но никой не ми отговори. На имейл отговориха бързо. Със смесени чувства съм за този сайт. Има дрехи, които бих поръчала, но това с връщането ме спира засега.

# 8
Аптеки Марви и Гален са най-добрите по отношение доставка.
Марви често пускат БД.
От ремедиум не поръчвам онлайн, само от физическа аптека пазарувам козметика.
Но е факт, че е ремедиум цените са най-ниски.
В Марви трябва да се следят намаленията.

# 9
Аз съм много доволна от аптека Медеа. Ако пусна поръчката до обяд и на следващия ден е при мен.

# 10
Аз пък съм доволна от Ремедиум, даже повече от колкото от Гален. Общо взето досега с никоя онлайн аптека не съм имала проблем, бързо идват - 2-3 дни максимум. Поръчвам където ми е по-евтино в конкретния случай.

Онлайн не плащам в нито един български онлайн магазин.

# 11

20% само за продукти Boss в about you

# 12
А за answear или модиво за намалени има ли някой?

В темите за тях няма нищо споделено….. затова вмъквам молбата си и в тази тема, Innocent

# 13
  • София
Утре май в Answear ще има до -60процента намаление Simple Smile

# 14
  • Бургас
Благодаря за темата.Two Hearts Ремедиум са наистина много бавни, не поръчвам нищо от тях вече.

# 15
Благодаря за темата!
Има безплатна доставка в Мохито.

# 16
В Златна рибка днес има 13% на определени марки.

# 17
Но е факт, че е ремедиум цените са най-ниски.
Май вече са си променили политиката. Онзи ден ми направи впечатление пастата за зъби която купувам - Астера Хомеопатика беше над 6 лв. За справка в Дм е 4.20 в kaufland е 5:50. 🙄

Последна редакция: пт, 13 май 2022, 08:24 от Lemy

# 18
Персил за 36 пранета навсякъде е над 20 лв. Даже в кварталния магазин вече е толкова, а беше към 12 лв. В ДМ още е 13-14 лв и то на редовна цена, без да е намален.

Информацията за намалението в ЛС Уайкики защо да не е за тази тема? Simple Smile

# 19
За Уайкики - предположих, че не е за тази тема, защото има отделна тема.
Получих поръчката от Ремедиум - точна е и има подаръци - Семана, балсам за коса и мостри на крем против тъмни петна (мисля да ги дам на майка ми):

И това - май е лосион за тяло:

# 20
От Ремедиум никога не получавах никакви подаръци-мостри, въпреки че пазарувам много често от тях, ама наистина са много мудни. Най-добрите от към подаръците са 36,6 - при последна поръчка ми изпратиха поне 20 различни мостри, несесер, плажна кърпа на Еусерин. И преди са ми пращали мостри, но никога толкова много. Останах много впечатлена Simple Smile

# 21
Възползвах се от намалението в Комсед и поръчах лятна количка, исках да я видя на живо първо някъде ама до утре има намаление и рискувах, дано е хубава. Дали юни месец пак ще има някакво намаление?

# 22
От Гален и Марви и аз съм доволна, а 36.6 наистина са най-щедри на мостри.

# 23
Sport depot имат различни намаления до 50% в момента.

След като написахте тези отговори, писах на Ремедиум да ги попитам дали ще трябва да ги чакам месец, и ми изпратиха поръчката. Сега остана и да е точна Simple Smile
Знам, че не е за тази тема, но Уайкики пак имат 20% на избрани артикули и безплатна доставка на всички поръчки.

Над 65 лв, иначе 6,90 лв доставка.

Последна редакция: пт, 13 май 2022, 16:20 от stalia

# 24
Вчера доставката беше безплатна - поръчах си една пижама за около 18 лева.

# 25
  • There I was on a July morning
Благодаря за темата!
English home - до 80 % намаление и безплатна доставка над 60 лв.
https://www.englishhome.bg/?gclid=EAIaIQobChMIk5mNs5_d9wIVboxoCR … AYASAAEgJstPD_BwE

# 26
  • Варна
English home преди много ги харесвах. Сега с тези нон стоп огромни фиктивни намаления ме дразнят. Последното нещо, което взех от там беше една керамична фигура за подарък. Намалена от 80лв, на 20лв. Махам етикета и отдолу оригиналната турска цена - в бг лева се получаваше 15лв някъде -_-

# 27
Фалшиви са намаленията на ЕХ...
Не може одеало 100х120 да е намалено от 100 лева на 44.99, при положение, че същото се продава в JYSK където редовната цена е 39.99.

# 28
Фалшиви са намаленията на ЕХ...
Не може одеало 100х120 да е намалено от 100 лева на 44.99, при положение, че същото се продава в JYSK където редовната цена е 39.99.
А в Турция да е 10-15лв

# 29
  • There I was on a July morning
Такава е политиката на фирмата, те почти целогодишно имат транспаранти за 60% намаление, което е все едно редовната им цена.
Всяко намаление на Еnglish home над 60% си е истинско намаление и всеки може да види цените и да си прецени дали го устройват. Има някои неща, които си заслужават и аз съм си купувала - като хавлиени кърпи и др.
Който не го устройва - подминава и така...

# 30
Пак безплатна доставка в Уайкики.

# 31
-15% ОТСТЪПКА
на всички продукти в MoiataKozmetika!

# 32
Озон,  до 23.05.2022 г., имали рожден ден
https://www.ozone.bg/rozhden-den/

# 33
Здравейте, някой има ли код за отстъпка за аптеки Гален 😊

# 34
  • Варна
Не съм чувала Гален да дават такива кодове, даже и на безплатна доставка не съм попадала - иначе са бързи, днес поръчваш, утре е при теб.

Лесно ли е връщането в Мохито, някой да има опит?

# 35
Гален нямат кодове, имат БД над 49лв

# 36
В Мохито е както при Reserved. Трябваше им електронен касов бон, маркираха го и веднага получих майл, в който ми искаха банкова сметка.

# 37
Някой с код за Емаг? Ще поръчвам скара.

# 38
-10% за Bosch в Technopolis

# 39
# 40
Може ли и код за Озон.бг

# 41

20% за Levi's  в about you

# 42
  • София
Някакви кодове за Комсед дали има? Искам един плеймобил да купя и или го няма или не е намален.

# 43
Някакви кодове за Комсед дали има? Искам един плеймобил да купя и или го няма или не е намален.
В Комсед имаше миналата седмица 25% по случай 1-ви юни. Едва ли ще имат друго намаление.

# 44
  • Бургас
Notino
23 - 29.5.2022
Летни отстъпки до 60% на парфюми, козметика и здраве
25% отстъпка за марката L'Oréal Paris с код LP25
Безплатна доставка за цялата марка NOVELLISTA

BIBLOO
Допълнително намаление 30% с код BIBLOO30
до 22.05.2022

---------------------------------

Иначе аз се нареждам да следя за намаления на електрически тротинетки. Ако някой е видял някъде да казва.

# 45
Само на 20 май всичко от категория Грим е с 20% отстъпка в онлайн магазина на Лили Дрогерие, има и отстъпки до 50% за грим.

# 46
Кажете някой адидас аутлет в Пловдив
Търся много евтини неща днес един приятел си взе къси панталони на адидас за 13 лв от софийския аутлет

В Пловдив има ли такива намаления или не?

Последна редакция: пт, 20 май 2022, 18:59 от Иван.

Общи условия

Активация на акаунт