Уреди за домашна грижа за кожата - 7

  • 76 562
  • 1 260
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 10 256
Аз съм чела и чувала само. Лично не съм пробвала. Парите имам, времето нямам. Но как да е. Тези на пример: Thermage + IPL, Ultherapy, laser resurfacing. Не знам дали същата терминология се ползва и на бг. Всички са като цяло на принципа на стимулиране на колагена и еластана. Но далеч по-мощно.

# 166
  • Мнения: 34
Здравейте! Бих искала да ви попитам някой ползва този уред: https://www.technopolis.bg/bg/Lichna-grizha/URED-LIFTING-SILK-N- … ACE-TITE/p/836925
Ефектът, който търся е заглаждане на гневни бръчки, позаличаване на петна от пъпки и други петна(които предлагам с от слънцето) и като цяло избистряне на кожата. Та питането ми е това дали би ми свършило работа, че съм малко боса в тази тема.
И аз се включвам с подобни проблеми в тази тема. Гневна бръчка, за която не искам да слагам ботокс, а да пробвам с TriPollar  и ампули с ултразвук. Сигурно няма да имам кой знае какъв ефект, но като първа опция мога да пробвам. Кожата на челото ми е доста отпусната и мазна, а съм 40+. Но като съм блейка и до сега не правих нищо, така ще е. Изобщо не бях в час с всички машинки, които се предлагат на пазара вече. Покрай децата ли, не знам, но сега се осъзнах, и се захващам сериозно. Имам бръчки само на челото, не че не са малко.
За този уред в Технополис и аз се зачудих, но реших да взема на TriPollar и отделно уред с ултразвук за нанасяне на серуми и ампули. Още ги чакам. Ще пиша дали имам ефект за моите мъки. Пак казвам, основният ми зор е гневна бръчка, получена от неносене на очила и неползване на слънцезащита, като искам да избегна ботокса поне за сега.

# 167
  • Варна
  • Мнения: 3 251
За бръчки на челото пак дермапен сигурно ще има най-осезаеми ефект. Иначе аз имам Rio beauty 60 second facelift, но не знам дали виждам някакъв ефект от него. Увеличете и хидратацията с повече хидратиращи серуми запечатани с moisturizer и / или масло (сквалан, розово масло) и правете всеки ден или през ден шиит маски.

# 168
  • Пловдив
  • Мнения: 13 461
Може ли препоръка за ултразвукова шпатула за лице? Нещо по-специално ползва ли се с нея?

# 169
  • Мнения: 99
Здравейте! Бих искала да закупя уред за почистване на лице-ще го ползва дъщеря ми,  която е на 12г. и е с акне. Моля за препоръки! Също така-подходящ ли е дарсонвала в тези случаи? Правили сме няколкократно консултации с дерматология,  и прилагаме изписана терапия,  но ми се иска да включа и нещо допълнително по посока ефективно почистване вкъщи-девойката отказва категорично да ходи по салони.. 😔

Последна редакция: чт, 18 авг 2022, 08:24 от vivi**

# 170
  • София
  • Мнения: 1 082
Здравейте, може ли да постнете някой добър клип за цялостната процедура с дермапена? Моля!

# 171
  • Мнения: 2 269
Има мното видео tutorials in youtube.
Има и споделени неща, потърсете в темите.

# 172
  • Мнения: 404
Не съм срещала мнение съществуващи бръчки да бъдат “изгладени” повече от ниво хидратация. Тоест при по-лошо хидр кожа за ден например ми се показват тънки черти чело, при хидратирана кожа изчезват, но това е временно. Ако и при хидр кожа имате бръчки, никой крем и апарат не помага, там са други методи.
Според мен всички уреди са за хидратация и превенция.

Може ли мнение по въпросите 🤗
Питах вносителят, но нямам отговор седмица:

мога ли да ползвам с този уред( Silk'n FaceTite Essential. https://silkn.bg/silk-n-facetite-prestige-ured-za-izglazhdane-na … a-7-ekstri-1.html )някой от тези 2 продукта, които имам без ориг контактен гел?

https://www.notino.bg/filorga/medi-cosmetique-hydra-hyal-inteziv … glazhdassh-efekt/

или
https://douglas.bg/the-ordinary-marine-hyaluronics-052449

Доколкото помня трябва да е на водна основа....

Също така имам уред за микродермабразио. Предполагам в неслънчеви дни мога да ползвам първо него и след това Silk’n FaceTite?

Последна редакция: ср, 24 авг 2022, 10:29 от Radi_fit

# 173
  • Мнения: 55
Здравейте, момичета! От известно време искам да си купя уред за лице, който да използвам удома. Четох, четох и все по-объркана ставам. Тъй като вече гоня 40-те бих искала нещо, което да помогне с фините линии, с леко отпуснатата кожа, и тъй като имам по-големи бузки (страшен комплекс) бих искала нещо, което "магически" да ги поизпие малко Laughing Поразгледах машинките в Currentbody- Tripolar, Panasonic RF, Cloud Nine Revibe, Nuface, но колебанието ми е голямо. Моля, споделете какви са впечатленията ви от тях, коя си струва да опитам и коя не.

# 174
  • Мнения: 10 256
Не си топи буЗките. Те след още някоя година сами ще се стопят и точно там лицето висва. Щом си на 40, скоро ще е. И после няма връщане назад.

# 175
  • Мнения: 55
Не си топи буЗките. Те след още някоя година сами ще се стопят и точно там лицето висва. Щом си на 40, скоро ще е. И после няма връщане назад.

Права си със сигурност, но тия бузки лекичко започва да ги тегли гравитацията надолу и усещам, че скоро няма да е лицеприятно положението Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 176
  • Мнения: 280
Дамите, които ползват Tripollar -  само с контактния гел на триполар ли ползвате машинката и само от официалния сайт ли го поръчвате?
Доволни има ли от Tripollar, гледам доста позитивни оценки в нета...
Благодаря Ви!

# 177
  • Мнения: 302
Момичета някоя ползвала или ползва ли кенезо лепенки ( ако така се казват де) ? Гледала съм жени в интернет се лепят преди сън на челото и назолабиала.

# 178
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Аз ползвам.

# 179
  • София
  • Мнения: 1 351
Има ли ефект?

Общи условия

Активация на акаунт