Уреди за домашна грижа за кожата - 7

  • 76 746
  • 1 260
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 997
Искам да купя за домашна употреба ултразвукова шпатула. Някой ползва ли активно и да може да препоръча модел?
Аз използвам тази.Не знам как принципно чисти, защото нямам много черни точки,но кожата ми става гладка по същия начин,както като ми правеше същото почистване козметичката с проф.уред.Аз използвам тази и за масаж,и Ion-  да вкарвам серумите в кожата по-дълбоко .харесва ми Simple Smile
https://www.aliexpress.com/item/32997472055.html?spm=a2g0o.order … 07.30af1802FVGSjP

ПП.От скоро използвам това микродермаабразио и съм много доволна. С вакум е, хем прави масаж, хем кожата ми става после много мека и чиста. Много добре ексфолира.
https://www.aliexpress.com/item/1005003404406494.html?spm=a2g0o. … .5.30af1802FVGSjP

# 661
  • Мнения: 434
Здравейте!Не намерих много коментари с мнения в предишните теми,та бихте ли ми препоръчали домашен уред за микродермамбраио?

# 662
  • Мнения: 27
Аз пък бях много доволна от моето,  доста добре стяга контура 
Даже сега съм си поръчала уж по-новия модел , че на старото нещо му се размества захранването и прекъсва на моменти

Благодаря за отговора! А колко често го ползвахте?

# 663
  • София
  • Мнения: 1 781
Здравейте!Не намерих много коментари с мнения в предишните теми,та бихте ли ми препоръчали домашен уред за микродермамбраио?
Точно в поста преди вашия има коментар с мнение и линк Wink

# 664
  • Мнения: 434
Здравейте!Не намерих много коментари с мнения в предишните теми,та бихте ли ми препоръчали домашен уред за микродермамбраио?
Точно в поста преди вашия има коментар с мнение и линк Wink

Пропуснах да добавя,че предпочитам да го закупя от БГ,защото ще е за подарък на близък човек и нямам време за поръчки през чуждите.Загледала съм Beurer FC 100 и един портативен в dermis.bg

# 665
  • Мнения: 1 600
Здравейте, някой ползвал ли е тези?

# 666
  • София
  • Мнения: 3 979
Здравейте, някой ползвал ли е тези?

На мен са ми правили такъв вакуум в студио ( като част от ХидраФейшъл). Само ми задръсти порите и после ми излязоха пъпки. Според мен е Ок да се ползва, ако преди това сте направили ( поне 1 път на 4-6 месеца) ръчно дълбоко почистване от козметик

# 667
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Мацки мислите ли, че с дерма пен бих могла да вкарвам серум  по местата с целулит? И дали би имало ефект. Някой да е пробвал? Ако да, дали би  споделил  ако може и  има ли ефект или е кауза пердута Flushed

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 794
Аз имам добри резултати върху бръчки над коляното, ползвам серум с хиалуронова киселина. Не знам дали това е вкарване на серум или подобряването на кожата е в следствие на самото бодене, но след 3 процедури бръчката е по-плитка и доста скъсена. Не съм наясно с целулита, но той не е ли по-дълбоко под кожата, дали иглите го достигат?

# 669
  • София
  • Мнения: 3 979
Мацки мислите ли, че с дерма пен бих могла да вкарвам серум  по местата с целулит? И дали би имало ефект. Някой да е пробвал? Ако да, дали би  споделил  ако може и  има ли ефект или е кауза пердута Flushed

Правих 2 пъти в салон на 0.7, без видим ефект. Бях като изгоряла, после се обелих....

# 670
  • Мнения: 1 600
Аз се отказах от уреда с вакуум и поръчах дарсонвал. Мисля да го ползвам след почистване с шпатула. На сухо лице и след това нанасям алго маска, хидратиращ крем и нищо повече? Четох, че не се мокри лицето 24 часа след дарсонвала

# 671
  • Мнения: 415
За пръв път чувам, че лицето не се мокри 24 часа след дарсонвал...Каква е идеята?
Ползвам го предимно вечер след почистване на лицето и преди вечерта рутина.

# 672
  • Мнения: 1 600
Не знам.. Четох го в самите инструкции на дарсонвала в интернет.

# 673
  • Мнения: 702
Изкам да споделя впечатления от това
https://www.aliexpress.com/item/1005003787472543.html
Изключителен ефект за тези, които гледат под микроскоп. Пробвах всички функции, отрицателни отзиви нямам. Блестяща здрава кожа, изравнен тен, лифтинг и стягане. Имам предвид измерение в микрони. Ако чакате ефект на игли и скалпел този уред не е за вас.

# 674
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
На мен не ми се отваря линка. Какъв е уредът?

Общи условия

Активация на акаунт