Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 20)

  • 65 040
  • 782
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 13 246
ЗАБОГА МИ? Кой свързва раница с години? Раницата, която показа е супер.

# 166
  • Мнения: 2 754
Пинк, сега ти видях снимката отблизо. Ами, добре те е гримирало детето и много хубава и свежа изглеждаш. Изобщо не е прекалила с озаряването.
Течен хайлайтър имам само един на Кларанс, но той е малко нахално блестящ и не слагам на лицето. През лятото смесвам с крема за тяло понякога. На лицето, ако толкова ми се доблести, най-често ползвам хибрид между руж и хайлайтър на Шийседо. Моят е 01 - Inner Light. Съвсем фин и нежен е. Но, то е толкова често, че в последната година нямам спомен да съм го вадила Joy В ежедневието, когато съм на работа, слагам ФДТ, лек руж, кафяв молив с малко сенки и спирала. По това време на годината кожата ми вече си сменя цвета и е време да мина на СС крем. Вместо червило по-често слагам хидратиращи, леко оцветени балсами. В почивните дни обичам да ходя без никакъв грим, освен ако не е някакво вечерно излизане по повод.

Дез, много ти се възхищавам на теб! Засрамваш ни всички тук.

Пепси, как може точно ти да си отрежеш шапките Grinning Те са ти подпис и отличителна черта.

Последна редакция: нд, 22 май 2022, 19:27 от Light Beam

# 167
  • Мнения: 28 137
Момичета, срам, не срам аз доскоро не знаех какво е хайлайтър, щерката ме светна. Не нося руж никога, фон дьо тен веднъж годишно. Ежедневно ходя със спирала и блестящо червило, само това.

# 168
  • Мнения: 2 040
Благодаря за роклята, и Лайт обещавам да се покажа и с бялата. За грима, много му разбира детето, цаня я за гримьор Blush
Копче, ръкавите не са от най - висящите,  но пък и то нямаше супа! Grinning
Мариат, права си много при това за цвета на веждите. Винаги, когато си изсветля косата до по светло русо,  съм боядисвала и веждите, но това при предната фризьорка. Сегашната ми отказва за втори път, но ще я обработя за да коригираме този контраст. Само веднъж съм си боядисвала веждите при козметик с кафява боя, но ефекта на цвета си беше направо черен и като перманентен грим. Получи се нещо, което никога не ми е харесвало като краен резултат
Добре дошла, Дженда!
Радвам се, че имаме доста нови попълнения този месец.
Дез, аплодисменти отново! Изтървах те иначе, аз цял ден съм се отдала на планинско бродене. Качихме се на хижа Плевен. Анцунг и маратонки и щеки Blush  Легнах късно, станах рано, а това не допринася за добрия външен вид.
Дез, ти обичаш да бягаш, но когато ходих на фитнес с инструктор, той ми забраняваше да бягам, особено на тази възраст по две причини: натоварване на ставите и при жени над 40 год. при скачане и бягане се получава нещо как да го обясня, като разкъсване на еластичните микровлакна поддържащи мускулите на лицето. С две думи допринасяме още повече за увисване на контура.

Последна редакция: сб, 25 юни 2022, 15:40 от bubanka

# 169
  • Мнения: 9 988
От ортопед, и то тичащ, съм чувала друго.
Use it or lose it, общо взето.
Иначе за лицето имам живи примери на жени пред мен, и не ме е страх от градски митове и легенди. Hug
Ако се наложи, ще прибегна към пластична хирургия.

Хора, животът е един, и е кратък. Живейте на макс! Не може да си воден от страх, и без това от възрастта не можеш да избягаш.

Едит: Днес ще съм в черно- тюлена пола и топ. Аромат за деня- любимата от много години Datura Noir. Далеч не е така драматична като заглавието, но е прекрасна.

Последна редакция: пн, 23 май 2022, 07:57 от Dez

# 170
  • Мнения: 7 898
Pink dress, няма проблем да бягаш, а и едва ли ще бягаш по 10 км на ден. Бягането е идеална тренировка за сърцето, но всеки според нуждите си и физическата си подготовка. Бегачите имат "изпити" лица с малко мазнини  и от това което съм чела и аз знам, че се отразява на лицето, но пак казвам едва ли ще бягаш чак толкова, че да ти провисне лицето. Също така може да замениш бягането с бързо ходене, което е по- ефективно.

# 171
  • Мнения: 9 988
Фитнес инструкторите имат фобия от тичане, чак е смешно.

# 172
  • Мнения: 7 898
Едва ли е това, по- скоро имат предвид, че след 40 губим много мускулна маса, костите почват да изтъняват и ставите ни стават по- податливи на наранявания. Така че по- леко тези, които не са свикнали.
В случая на Пинк, може би пък да вземат предвид нейното здравословно състояние.

# 173
  • София
  • Мнения: 6 767
Принципно има логика да не се препоръчителни разни дейности след определена възраст. Като скачах известно време на канго джъмп, предупреждават, че не е много подходящо след 40 и при някой раждали жени, които имат отпускане на тазовото дъно. Така да го кажем. И доста момичета тичаха по средата на тренировката до 00. В случая с тичането - според мен ако потичкваш леко на пътеката не се брои.

# 174
  • Мнения: 9 988
Йога е незаменима за тазовото дъно. На първо място Ащанга, и всяка автентична йога при която се държат бандите, специално Мула бандха.
В нета има доста неправилни и странни статии, не знам къде да търся на български език, но който иска, лесно може да намери.
Засега на английски език:
https://yogainternational.com/article/view/a-beginners-guide-to- … -bandha-root-lock

На мен ми е втора природа и дори не се замислям, или сещам за такива проблеми. Имам 3 деца, несекцио.
Днес:

Последна редакция: пн, 23 май 2022, 11:47 от Dez

# 175
  • София
  • Мнения: 6 767
Не ми се е налагало да се интересувам, моите са секцио и трите, но знам, че има и жени раждали със секцио с такива проблеми. Пък и бяха големи, значи не е от това. Може би е до структура и колко ти е еластична съединителната тъкан. Исках да кажа, че вероятно си има значение и възраст, и други обстоятелства, които биха наложили ограничения от определени спортни дейности.
В издирване съм на перфектните летни рокли, вече месец ровя къде ли не и още не съм попаднала на нещо Уау. Хем да е естествена материя, хем да е свободно, да не е дълга задължително, да не е скучна, да не е флорална и да не повтаря някоя от моите налични. Та в този ред на мисли, може ли да ми споделите любими сайтове за рокли? Може и физически магазини в София.

# 176
  • Мнения: 7 898
Зависи какъв ти е бюджета и какво търсиш. Нито знаем какво имаш в гардетоба, нито какво харесваш.
Аз примерно харесвам роклите на Ралф Лорен. Винаги има интересни бели рокли.

# 177
  • София
  • Мнения: 6 767
Зависи какъв ти е бюджета и какво търсиш. Нито знаем какво имаш в гардетоба, нито какво харесваш.
Аз примерно харесвам роклите на Ралф Лорен. Винаги има интересни бели рокли.
Ако беше прочела добре какво питам, вероятно нямаше да се налага да влизам в обяснения. Питам за любими магазини, не за конкретни модели. Така че няма никакво значение какви са наличните ми рокли. Но благодаря, че както винаги намери време за заяждане, това действа много ободряващо.

# 178
  • Мнения: 2 749
Dez, направо ти се възхищавам! Бих тичала само, ако ме гонят с очевидно лоши намерения. И то след преценка дали все пак не мога да пребия гонителя и да си спестя. 😂 По същия начин и с гримирането - може да се случи, ако съм вързана или спя.

# 179
  • Мнения: 7 898
Клеми, ами нали ти казах. Търси в Ралф Лорен, по- ниско бюджетен вариант е Бенетон, масимо дути.

Общи условия

Активация на акаунт