Имена на герои

  • 1 649
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Като за начало бих ви посъветвала да си смените името във форума, ако сте регистриран с фейсбук или друг личен профил.
Хрумват ми няколко имена, въпреки че нямам представа в какъв свят се развива действието и какъв всъщност е главния герой - Еребус/Erebus (което буквално означава “тъмнина”), Samael и Fionn/Finn (герой в ирландската митология). Успех! Simple Smile)
O да, хаха... Не знаех за това със Фейсбук. За съжаление май ще трябва да си изтрия профила и да направя нов... Sweat Smile

"Еребус" би се вписало в историята добре, много благодаря!

# 16
  • Мнения: 11 982
Боян като Боян Магесника, защото има загадъчни сили и знае всичко, въпреки че отсъства често.

# 17
  • Мнения: 18 080
Има и библейски имена които са подходящи.
например за магьосник подходящо е Балтазар - един от тримата влъхви.
ако героят ще е силно положителна личност може Елезар - едно от възможните имена на Христос, значи Бог е с нас

може да се потърси и келтско име. напремер Киърън . мисля че значеше благороден

..Севар също става и при римляните има такова име.


може и да се опита нещо арабо - персийско например Кайсар, Аслан....

зависи от сюжета.

Последна редакция: ср, 18 май 2022, 12:59 от Лорд Сняг

# 18
  • Мнения: 7
Има и библейски имена които са подходящи.
например за магьосник подходящо е Балтазар - един от тримата влъхви.
ако героят ще е силно положителна личност може Елезар - едно от възможните имена на Христос, значи Бог е с нас

може да се потърси и келтско име. напремер Киърън . мисля че значеше благороден

..Севар също става и при римляните има такова име.


може и да се опита нещо арабо - персийско например Кайсар, Аслан....

зависи от сюжета.

"Елезар" е близко до името на главния герой и звучи добре... Което е супер, защото двата героя са направени да си приличат много. 😀 Също така е подходящо, защото самото значение на името се вписва добре в сюжета на историята. Ще си помисля... Усещам, че ще го използвам, хаха. Много благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт