На пазар във Варна - тема 69

  • 38 282
  • 752
  •   1
Отговори
# 405
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Вчера ми се наложи да изпратя детето по ГТ. Бях в ужас на работа, докато не ми се обади, че е успял с билета и е стигнал за тренировка. Ченсфилд е абсолютно престъпна фирма, опасна за живота на пътниците. Това важи и за “случайните транспорти”, когато се наемат от частни занимални, работодатели и т.н. Това е една от причините да не записвам децата на зелени училища, които работят с тези. Не знам кой стои зад тях, но е недопустимо подобни технически неизправни МПС да превозват такъв поток от пътници!

Последна редакция: пт, 01 юли 2022, 01:02 от Blue Turquoise

# 406
  • Мнения: 906
Моля, дайте телефон на техник на бойлери.Бойлерът прокапа силно от корпуса отдолу.Не му намирам гаранционната карта, но мисля че е изтекла вече.

# 407
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Ако в Елдом- най-добре звъннете в техния сервиз. Предвид, че днес е петък, за понеделник ще Ви дадат час за посещение на техник.

# 408
  • Мнения: 18
Здравейте, търся плат за решетки за тонколони

# 409
  • Мнения: 10 791
Къде мога да намеря детско пончо за плаж? Моловете, някое Пепко по центъра? Ако някой е виждал наскоро в конкретен магазин, моля да сподели Simple Smile

Последна редакция: пт, 01 юли 2022, 20:27 от Ели-Мели

# 410
  • Мнения: 1 132
Ели, в лилд имаше в каталога миналата седмица, мн приятна материя. Може би ги има още

# 411
  • Мнения: 18
Къде мога да намеря детско пончо за плаж? Моловете, някое Пепко по центъра? Ако някой е виждал наскоро в конкретен магазин, моля да сподели Simple Smile

Здравейте, видях в Била (30лв).

# 412
  • Мнения: 1 143
Къде мога да намеря детско пончо за плаж? Моловете, някое Пепко по центъра? Ако някой е виждал наскоро в конкретен магазин, моля да сподели Simple Smile

В Лидъл до зеленчуковата борса имаше със сигурност преди няколко дни.

# 413
  • Мнения: 116
И в декатлон има детски

# 414
  • Мнения: 8 759
И Пепко Simple Smile на Осми Приморски.

# 415
  • Мнения: 15 356
Търся заведение с детски кът или аниматор.Идеята е по възможност ние да обядваме ,детето да си хапне и после да играе ,но без да ставаме ние  100 пъти от масата.

# 416
  • Мнения: 549
Търся заведение с детски кът или аниматор.Идеята е по възможност ние да обядваме ,детето да си хапне и после да играе ,но без да ставаме ние  100 пъти от масата.
В къщата на Оскар аниматор може да поеме дете под 3г, но с уговорката, че то няма да плаче за вас постоянно.

# 417
  • Мнения: 15 356
На 2 е,но няма да плаче.Много благодаря!

# 418
  • Мнения: 121
Здравейте.
Къде във Варна мога да разгледам и купя качествени плочки, фаянс и обзавеждане за баня? Потънах в много информация и не знам на къде да се насоча. Отдавна не сме правили ремонт.
Винаги сте ми помагали тук))

# 419
  • Варна
  • Мнения: 4 923
Някой днес да е ходил на плаж на Слънчев ден?
На Аспарухово имало много водорасли за пръв път от месец и половина насам, та се чудех дали не е навсякъде в околността.

Общи условия

Активация на акаунт