полип на матката

  • 360
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Здравейте,след нарушение  в месечният цикъл( кървене между месечният цикъл ) реших до отида на генеколог и се оказа че имам полип на матката и докторката каза да наблюдавам следващите 1 ,2 месеца дали ще продължада така и ако продължава да отивам да правя хистероскопия преди 4 години правих в Надежда направими и цитонамазка но си мислех че поне че ми пусне и някакви хормони но нищо друго.Аз съм със намален яйчников резерв което означава че мога и по рано да вляза в менопауза на 40 години съм и мислех че това кървене може да е и от това но явно не е .Някой скоро да е правил хистероскопия в Надежда и каква е цената че като гледам ценоразписа те са няколко вида с лазер без лазер аз като правих преди 4 години го нямаше това с лазера

# 1
  • Мнения: 23
Здравейте, дали получихте информация за хистероскопията в болница Надежда и колко струва тази с лазер. Благодаря предварително.

# 2
  • Мнения: 74
Здравейте, дали получихте информация за хистероскопията в болница Надежда и колко струва тази с лазер. Благодаря предварително.


Не още не съм се настроила за хистероскопия имам в края на месеца час за генеколог да видим 2 мнение но доколтото разбрах май е станала 1200 лв но не съм много сигурна

Общи условия

Активация на акаунт