Питайте! Въпроси с бърза обратна връзка към нашите предсказатели

  • 20 779
  • 315
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 37
Здравейте! От известно време не се чувствам добре, пуснах си всякакви изследвания, но всичко е наред, лекарите казват, че съм здрава, а на мен ми прилошава. Ще се оправя ли скоро? Благодаря предварително!
Да допълня (извинявам се, но не открих как да редактирам или изтрия коментара си), откриха ми инсулинова резистентност, от това ли ми прилошава и ми променя настроенията или има и някаква друга причина? И кога ще се оправя?

# 76
  • Мнения: 658
Angel_wing моля те ,умолявам те помогни ми ... много съм уплашена моля те кажи ми дали имам някакви сериозни гинекологични проблеми?Вчера си направих изследвания, но докато излязат ще се побъркам.🙏

# 77
  • Мнения: 971
Здравейте!Аз имам доста здравословни проблеми,но този конкретно е за бъбреците.Често образуват камъни,последния беше премахнат с цистоскопия.Сега,6 месеца по-късно имам пак в същия бъбрек.Какво да направя,как да предотвратя това нещо.?Пия биричка,но явно трябва и още нещо да се направи.Благодаря предварително!

# 78
  • Мнения: 32
Здравейте!! Ако може да ми отговорите, с бившият ми приятел Иван сме разделени от 7 месеца, ще се съберем ли отново? Благодаря!

# 79
  • Мнения: 67
Здравейте!
Ако имате възможност да ми отговорите.
От 4 месеца съм без работа и това ми се отрази много и на близките ми. Изпаднах в депресивно състояние ...
Получих предложение за работа и приех.
Никога не съм работила в тази сфера - деловодител-архивар. А и не съм работила на много места. Не обичам да сменям работата си. Трудно свиквам с промените, по-трудно възприемам и уча нови неща ...
Въпросът ми е това ли е моята работа и ще бъда ли за постоянно там? -  Цонка пита.

Последна редакция: чт, 21 юли 2022, 16:07 от sona

# 80
  • Мнения: 14
Здравей, искам да попитам ще се съберем ли с бившия ми мъж?

# 81
  • Мнения: 228
Здравей, Мира
Ако може били ми отговорила на тези 2 въпроса:
Дали ще започна връзка с жена  в до 3 месеца?
Дали ще започна собствен бизнес и в каква сферата да се насочия.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 394
Chao,
Ако врачка ти каже какъв в каква сфера собствен бизнес да почнеш, но не се получи, после тя ли ще е виновна че не те е насочила правилно?!

Последна редакция: чт, 28 юли 2022, 09:36 от VassiLea

# 83
  • Мнения: 12 473
Василеа, много правилен въпрос.

Разберете, че каквото и да ви каже врачка, ясновидец и карти и тн. то е валидно за енергийното ви състояние в момента.
В мига, в който промените енергията си/вибрациите, променяте и възможността очакваното нещо да се случи или да не се случи.

# 84
  • Мнения: 228
Chao,
Ако врачка ти каже какъв в каква сфера собствен бизнес да почнеш, но не се получи, после тя ли ще е виновна че не те е насочила правилно?!
Не, тя няма да е виновна. Това го зададох от информативна точка не задължавам да отговори на това,

# 85
  • Мнения: 67
Здравейте!
Ако имате възможност да ми отговорите.
От 4 месеца съм без работа и това ми се отрази много и на близките ми. Изпаднах в депресивно състояние ...
Получих предложение за работа и приех.
Никога не съм работила в тази сфера - деловодител-архивар. А и не съм работила на много места. Не обичам да сменям работата си. Трудно свиквам с промените, по-трудно възприемам и уча нови неща ...
Въпросът ми е това ли е моята работа и ще бъда ли за постоянно там? -  Цонка пита.

# 86
  • Мнения: 10
Здравей Мира. Ще ме потърси ли бившия ми приятел, който предпочете бившата си поради причини различни от любов?

Освен това как ще се развият нещата в любовен план за мен? Ще имам ли сериозна връзка и горе-долу кога се очаква?

Благодаря за отделеното време и труд.

# 87
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 311
Здравейте !

На 21.08 имам час за операция,но нещо ме тегли назад ,а именно-не избързвам ли?Не трябваше ли да потърся и второ и трето мнение,не е ли прекалено рано за такава операция и ще бъде ли изобщо успешна?

Благодаря много за отговорите! Flowers Hibiscus

# 88
  • Мнения: 12 473
Потърсете второ мнение. Не е наложителна операцията Ви.

# 89
  • Мнения: 2 749
Ангелче, в понеделник влизам за изследвания, че го закъсах. Явно нещо неврологично, по мнението досега е от шийните прешлени, ама мен нещо ме съмнява да е само това. Да настоявам ли и за изследване на целия гръбначен стълб? Страх ме е да не се наложи операция, не искам и да прибягвам до кортикостероиди. Абе с 2 думи, добре ще ми дойде някакво успокоение. 😂 Иначе квот, такова...
И обратна връзка за казаното преди повече от година - наистина подобрение имаше лятото и наистина не е на 100 % - глезенът още го усещам при натоварване, по-широк е, макар без оток вече и явно така ще си остане.
Поздрави и всичко да е наред с теб!

Общи условия

Активация на акаунт