Пъзели 42

  • 24 723
  • 742
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 8 552
Ахаххаа, самата женица лесно ще я наредя, ама природата край нея - зор Simple Smile
https://www.ozone.bg/product/pazel-educa-izgrev-pri-reka-katsura … azel-1000-chasti/

# 106
  • гр. София
  • Мнения: 1 583
Много е хубав този пъзел с японката Simple Smile Виждала съм го.
Ioana, дано пъзелът е цял. Готини са тези цветни човечета. Виждам, че много хора ги колекционират.

# 107
  • Мнения: 6 890
Оля, не съм била сама сутрин Joy
Мерси за подсказката за котето, никога нямаше да се сетя, че може да е тя Flushed Но има логика, и сега често забелязвам, че купуваме едно и също Grinning
А 50 shades of purple?
Много ми е странно как са били толкова активни и някак са изчезнали, още чета и не съм стигнала до този момент Satisfied

The Artist's Desk
1000 части
Ravensburger


И този е на Ейми Smile

# 108
  • гр. София
  • Мнения: 1 583
Не си, не си Joy Ставам към 6ч. за работа и първо гледам кой, какво е споделил Simple Smile Невинаги имам нещо за казване, но чета Simple Smile
Дано успея днес да си взема кучето, трябва да има и две подаръчета, малко пъзелче на Цар Симеон и една книжка Simple Smile
Дали пък него да не го започна. Последните ще станат първи Simple Smile

# 109
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Бухтичка, ако не съм казала вече, можеш да ме запишеш за Еймито, ако някога ще го продаваш, без да тая особени надежди. Joy

Ето го малкия Трефл от Джъмбо, перфектно качество, вдигаше се, нямаше стружки и наранени парчета.

# 110
  • Мнения: 1 457
Ох не, Бухтичка е стигнала до първото ми съобщение в темата, което беше заяждане. Ама това е, думите отлитат, написаното остава. Нормалните хора поздравяват, аз с кубинките Sweat Smile

Мона Лиза, много приятно изглежда този "Хари Потър" Simple Smile

На Angel_baby88 блестящият равенсбургер е красив, но не мога да си представя да го редя. Кръстосва ми се погледът от разфокусираната картинка Astonished

Искам малко ваканция в селцето от пъзела на Венислава, моля отговорните божества да се погрижат.

Последна редакция: пт, 27 май 2022, 09:24 от Ghibli

# 111
  • Мнения: 1 973
Ghibli, не мога да повярвам, за теб и кубинките Simple Smile

Бухтичка е лайкнала и моят първи пост.
На 06.05.2020 г. съм се вляла в редиците на пъзелохолиците Simple Smile

# 112
  • София
  • Мнения: 271
ioana_g, пъзелът с мечетата (дано да е цял!) е готин - пресъздава една от най-известните снимки от Ню Йорк - "Lunch Atop a Skyscraper" ("Обяд на върха на небостъргач") от 30-те години на 20. век. Правена е при строежа на комплекса Рокфелер Център:
https://www.ozone.bg/product/maksi-plakat-lunch-on-a-skyscraper/

# 113
  • Мнения: 1 457
На 06.05.2020 г. съм се вляла в редиците на пъзелохолиците Simple Smile

А аз два дни по-късно - на 8 май 2020. Но преди това четях без да се обаждам!

# 114
  • Мнения: 6 890
Ghibli, беше прекрасно, обожавам сарказъм Heart Eyes

Мона Лиза, изпратих го вече, още като го купих го обещах на втората желаеща. Честно казано доста ми допадна и ако имах някакво място сигурно нямаше да се разделя с него, но пак е станало много страшно положението.

След няколко часа най-сетне стигнах до моята поява в началото на август 2020. И вече май е време да спра да си губя времето Joy Но ми е странно как са се изгубили някои потребители, просто са изчезнали - котето, 50 нюанса лилаво, вервам.

# 115
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Хората откриват поле за изява във фб, особено ако нямат деца. Отделно има доста, които престават да редят за дълги периоди от време.
Ето даже от скоро се сетих, че гледам Мери Попинс във фб, но тук не е писала отдавна.

# 116
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз защо не виждам лайкнатия пост на Chibli? Много искам да я видя с кубинки Grinning звучи ми като оксиморон.
Приключих пътуващия Pomegranate, хареса ми, благодаря на white duckling. След като въртях три парченца няколко минути, защото бях сложила едно на грешно място, започнах да се чудя какво предпочитам - да редя дървета с листа или с голи клони Grinning На кого да предавам пъзела, на Весето ли?

Скрит текст:
 

Последна редакция: пт, 27 май 2022, 12:24 от sali

# 117
  • Мнения: 6 890
Изключително щастлива съм да отворя записването за…мистериозната кутия

Малко предистория - още когато пуснах плодовете и зеленчуците да пътуват ми хрумна идеята някой ден да пусна и пъзел без картина да пътува и да е изненада за редящите. После някой спомена, че ще му е трудно да реди така пъзел от 1000 части и се спрях на варианта от 500. Но ми се струваше много малко да пусна един пъзел от 500 части и всички да плащат доставка за това. Тогава ми хрумна да не е един пъзел, а да са два. И то единият да е със стандартни части, а другият с нестандартни. Мислих, гледах, накрая купих, наредих и…изобщо не ми харесаха и двата. И си казах, че така не може. Моята идея не е да се измъчите докато редите, а да се забавлявате.

И така малко по малко фокусът се измести към това да направя една кутия, с която да се позабавлявате и да прекарате малко приятно свободно време. После идеите започнаха да ме заливат и…възможно е да съм прекалила малко. Даже още се чудя дали да вкарам някак и вчерашната си идея…като нищо може и да го направя, като ще е гарга да е…много рошава.

И така, в кутията ще намерите мистериозен пъзел от 500 части (стандартни) без кутия и картина. Но не е само това. Има и допълнителна изненада.

Не се плашете, смятам, че на този етап всеки ще намери много бързо картината на пъзела като погледне частите. Оттам нататък решението е ваше - може да погледнете веднъж за справка, може да гледате през цялото време, а може и да не погледнете изобщо. Направете това, което ще ви достави най-голяма удоволствие.

Към днешна дата не съм виждала пъзелът нареден в групата, нито някой да е споделил, че го е купил. Разбира се няма как да гарантирам, че това ще си остане така (или че някой не пазарува тайно). Но дори това да се случи честно казано силно вярвам, че няма да останете напълно разочаровани.

# 118
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
О звучи яко Smiley Кой не обича загадки.
Като започнах да ти чета обясненията си помислих, че първо си решила да смесиш 2 пъзела Laughing.... Като и двата да са без картинки.

# 119
  • Мнения: 6 890
R_Dew, това е много яка идея, харесва ми Smiley
Но не е това, фокусът наистина се измести и не е толкова загадка, колкото изненада. И не цели да затрудни, а да разпуснете Blush

sali, постът си го е видяла само тя, излиза й в нейните нотификации.

Мона Лиза, не знам, аз не виждам такова поле за изява във фб. А котето конкретно виждам, че точно като мен е писала дълги и пространни мнения, това там няма как да стане, явно просто е спряла. Малко ми остава да почна да ги издирвам и събирам обратно тук Joy

Общи условия

Активация на акаунт