Идеи за госпожа англичанка

  • 762
  • 10
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Здравейте! Много бих се радвала, ако дадете идеи за подарък на учителка англичанка. Не знам много за нея, освен че не е по програма в България, а е избрала да живее тук със семейството си. Явно е фенка на страната ни, а вероятно и на морето. Жена на средна възраст е, ако има някакво значение.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 199
Парфюм? До колко пари?

# 2
  • Мнения: 6 148
Щом е фенка за България - нещо битово. Ако готви - глинен гювеч или гювечета. С ширити има една камара неща. Книга за историята, пътеводител или класически роман. Ваучер за изложба, концерт, театър и т.н.

# 3
  • Мнения: 40 867
Има и разни реплики на ритони, маски на Терес и други неща.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Принципно си мислех да е някакво дребно символично подаръче за края на учебната година, но ако нещо ми хареса, съм готова да стане и по-голям подарък.
Забравих да уточня, че говоря за подарък от един човек, а не от цял клас.

# 5
  • Мнения: 101
Ние подаряваме в подобни случаи собственоръчно нарисувана благодарствена картичка от детето с текст на английски език.
Подарък си има вече от целия клас.

# 6
  • Мнения: 1 574
Малки цървулки, иконки, мънички чанове, керамични и дървени солнички, битови керамични чашки за ракия, подобни неща сме подарявали като сувенири на англичани и им се радват.

# 7
  • Мнения: 597
Една от книгите на Мерсия Макдермот за нашите възрожденски революционери.
Прекрасна жена, също е била преподвателка по английски език в Английската гимназия в София.

# 8
  • Мнения: 40 867
Подсети ме за един пикантен факт за въпросната авторка - всъщност името и не е Мерсия, а Мърша, ама някак не върви на български и измислиха другото.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Една от книгите на Мерсия Макдермот за нашите възрожденски революционери.
Прекрасна жена, също е била преподвателка по английски език в Английската гимназия в София.

Чудесна идея, благодаря! Heart

# 10
  • Мнения: 1 001
Може някакво автентично авторско бижу,наш съсед в България прави такива от рог.Нещо подобно може да й хареса

Общи условия

Активация на акаунт