Йоркширски териер - тема 13

  • 24 682
  • 525
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17 982
Какво давате  и правите за зъбите? С какво миете, колко често, нещо във водата....

# 31
  • Мнения: 175
Добър вечер на всички!
Имаме си едно кученце и обмисляме семейно да си вземем и едно йорки.Кученцето което имаме в момента е смеска между йорки и чихуа хуа женско е.
Бихте ли изразили опит мъжко или женско е по-добре да се вземе,аз клоня към женско.
Също така ако може да споделите от къде може да закупим живо и здраво и обезпаразитено такова от по-дребните.(предпочитаме да е от по-малките понеже нашето куче е 3 кг )Приемам всякакви критики съвети и опит.Благодаря предварително.

# 32
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Добър вечер на всички!
Имаме си едно кученце и обмисляме семейно да си вземем и едно йорки.Кученцето което имаме в момента е смеска между йорки и чихуа хуа женско е.
Бихте ли изразили опит мъжко или женско е по-добре да се вземе,аз клоня към женско.
Също така ако може да споделите от къде може да закупим живо и здраво и обезпаразитено такова от по-дребните.(предпочитаме да е от по-малките понеже нашето куче е 3 кг )Приемам всякакви критики съвети и опит.Благодаря предварително.
Здравейте, ние също обмисляме да вземем второ кученце. Йоркито ни е женско и доста разпитах относно съвместно съжителство и съм категорчина, че ще вземем второ женско. Мъжкарите по принцип се гледат малко по-трудно и когато има друго куче обичат да доминират, препикават доста, а за периода при разгонването също ще е кошмарно да ги следя и отделям. Вземете си куче от доказани развъдчици, че с домашните кучила е малко на късмет.

# 33
  • Мнения: 175
Добър вечер на всички!
Имаме си едно кученце и обмисляме семейно да си вземем и едно йорки.Кученцето което имаме в момента е смеска между йорки и чихуа хуа женско е.
Бихте ли изразили опит мъжко или женско е по-добре да се вземе,аз клоня към женско.
Също така ако може да споделите от къде може да закупим живо и здраво и обезпаразитено такова от по-дребните.(предпочитаме да е от по-малките понеже нашето куче е 3 кг )Приемам всякакви критики съвети и опит.Благодаря предварително.
Здравейте, ние също обмисляме да вземем второ кученце. Йоркито ни е женско и доста разпитах относно съвместно съжителство и съм категорчина, че ще вземем второ женско. Мъжкарите по принцип се гледат малко по-трудно и когато има друго куче обичат да доминират, препикават доста, а за периода при разгонването също ще е кошмарно да ги следя и отделям. Вземете си куче от доказани развъдчици, че с домашните кучила е малко на късмет.
И аз клоня към женско ,благодаря ви за атговора😍
А може ли да ме посъветвате от къде да закупя.
Да е наистина обезпаразитено и да е здравичко.
Че с първото ни кученце видяхме зор.
Взехме го с бълхи и паразити.до годината беше Нон стоп с повръщане и разтройство.А бе държа да е здраво и обезпаразитено.Май клоня да закупя от семейство което си ги гледа.Но очаквам вашите съвети и опит.

# 34
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Добър вечер на всички!
Имаме си едно кученце и обмисляме семейно да си вземем и едно йорки.Кученцето което имаме в момента е смеска между йорки и чихуа хуа женско е.
Бихте ли изразили опит мъжко или женско е по-добре да се вземе,аз клоня към женско.
Също така ако може да споделите от къде може да закупим живо и здраво и обезпаразитено такова от по-дребните.(предпочитаме да е от по-малките понеже нашето куче е 3 кг )Приемам всякакви критики съвети и опит.Благодаря предварително.
Здравейте, ние също обмисляме да вземем второ кученце. Йоркито ни е женско и доста разпитах относно съвместно съжителство и съм категорчина, че ще вземем второ женско. Мъжкарите по принцип се гледат малко по-трудно и когато има друго куче обичат да доминират, препикават доста, а за периода при разгонването също ще е кошмарно да ги следя и отделям. Вземете си куче от доказани развъдчици, че с домашните кучила е малко на късмет.
И аз клоня към женско ,благодаря ви за атговора😍
А може ли да ме посъветвате от къде да закупя.
Да е наистина обезпаразитено и да е здравичко.
Че с първото ни кученце видяхме зор.
Взехме го с бълхи и паразити.до годината беше Нон стоп с повръщане и разтройство.А бе държа да е здраво и обезпаразитено.Май клоня да закупя от семейство което си ги гледа.Но очаквам вашите съвети и опит.
Много зависи от къде сте. Моето го взех дебеличко, чистичко, здравичко, обезпаризитено и с ваксини. Преди две години го закупихме. Кученцето беше най-едрикото в кучилото и варира в килата 2,400 - 2,600. Сестрите й са по 1,500 кг. Всеки развъдчик знае кое кученце горе долу колко голямо ще стане. Пишете ми на лични и ще ви препоръчам това място и още няколко, които съм проучила.

# 35
  • Мнения: 1 532
Аз имам женско чихуа и мъжко йорки.
Йоркито октомври ще стане на 2г .
Нямам проблем с препикаването ,свикнал е и знае къде да ходи .
Женското го кастрирахме за да нямаме "чоркита"
И двете ми кученца са купени от един и същ човек ,който ги развъжда и е вет.доктор.
Само като беше бебе ми направи две хипогликимични кризи ,но това не зависи по никакъв начин от развъдчика.

# 36
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Само като беше бебе ми направи две хипогликимични кризи ,но това не зависи по никакъв начин от развъдчика.
Какви са симптомите?

# 37
  • Мнения: 1 532
Влезте в интернет и прочетете най-добре.
Това предимно се получава при " мини" йоркитата.

# 38
  • Мнения: 2 629
Как се справяте със слагането на фибички. Моята скимти, днес даже ме ухапа. 😕Малка е на 3 месеца но го изживява като огромен стрес, дори се напиша от страх. ☹️Имам чувството, че няма да се справим с тия фиби.

# 39
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Как се справяте със слагането на фибички. Моята скимти, днес даже ме ухапа. 😕Малка е на 3 месеца но го изживява като огромен стрес, дори се напиша от страх. ☹️Имам чувството, че няма да се справим с тия фиби.
Ще свикне. Всеки ден й я показвайте. Потъркайте я в коремчето й , да види, че не е страшна, да я подуши. и после слагайте. Ще видите, че ще се примири.

# 40
  • Мнения: 2 629
Благодаря ви. Голямо гонене беше из целия апартамент. 😕Ама чак да ме ухапе и сега трепери. 😬
Как се справяте със слагането на фибички. Моята скимти, днес даже ме ухапа. 😕Малка е на 3 месеца но го изживява като огромен стрес, дори се напиша от страх. ☹️Имам чувството, че няма да се справим с тия фиби.
Ще свикне. Всеки ден й я показвайте. Потъркайте я в коремчето й , да види, че не е страшна, да я подуши. и после слагайте. Ще видите, че ще се примири.

# 41
  • Мнения: 17 982
Не знам колко играчки купувам, всичко изяжда това диваненце бе...А искам да си има занимавка денем като ни няма. Какво правят вашите като са сами?

# 42
  • Мнения: 2 629
Обикновено моята спи, но не съм я оставяла повече от 4 часа.
Не знам колко играчки купувам, всичко изяжда това диваненце бе...А искам да си има занимавка денем като ни няма. Какво правят вашите като са сами?

# 43
  • Мнения: 175
Здравейте писах вчера за съвети относно закупуването на йорки ,та вчера си взехме бебе сладко .Та имам въпрос .
С какви четки и шампоани миете решите вашите има ли значение?
Нашата първа сладуркахе Чихайорки и нее с много дълга козина даже няма голяма нужда от поддръжка.Та всякакви съвети ще са ми от полза.И кога за пръв път трябва да се подстриже?
Тези от вас 6оито са взели второ куче каква е била реакцията на първото?
Нашата сякаш ни е малко сърдита,вчера ми препика сандалите😁🤣🤣

# 44
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Как се справяте със слагането на фибички. Моята скимти, днес даже ме ухапа. 😕Малка е на 3 месеца но го изживява като огромен стрес, дори се напиша от страх. ☹️Имам чувството, че няма да се справим с тия фиби.
Тя е на три месеца, бебенце. Нормално е да се страхува, като виждате че от нещо се бои, не настоявайте. Лека-полека и ще стане. ianushkaa ви е отговорила с много добри съвети.
Тя не е плюшена играчка, а животинче с характер, прислушайте се към нея и ще се получи. От един път не си вадете извода "няма да се справим". Успех!

Общи условия

Активация на акаунт