ИМАМ НЯКАКВА СТРАННА БОЛКА В ДЯСНО!

  • 6 153
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 273
Здравейте скъпи дами! Имам едно питане. От известно време имам слаба , но неприятна болка в дясно малко по -високо от апендицита. От време на време болката продължава около кръста. Незнам дали е апендицит или нещо с бъбрека, защото урината ми е мътна . пуснах си изследвания и лекарката ми каза ,че бялото течение (което ми е доста) я затъмнява. А когато споменах за болката беше пас и не ми я обясни. Лошото е ,че сега съм болна и от варицела и не мога да излезна от вкъщи поне седмица---а много ме е страх от какво е тази болка. И повече ме е страх, че лекарката ми дори не ме изслушва, а май е късно да си търся тепърва нова.  И направо незнам... Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Моля за съвет! Ако отида към болницата в която съм решила да раждам дали ще ми обърнат внимание толкова рано или ще си ме накарат да си отида при лекарката.
Моля за съвет! Моля за съвет!  CryМоля за съвет!

# 1
  • Мнения: 33
Здравей мила.Когато бях бременна в 6-ия месец аз също имах болки отдясно.Първо бяха поносими,но след това неможех да си намеря място.Отидох при моя доктор и след консултация с нефролог се оказа,че са бъбреците.Лежах в патологията в Плевен 20-дена-поставиха ми диагноза пиелонефрит и ми казаха,че бебчо е "виновника"за болките,защото плодът притискал органите.При теб положението може да не е такова,не е страшно.Само дето болките са за твоя сметка.В болницата бях на системи и но-шпа,бусколизин,магнерич и др.такива за задържане.Снищо друго неможеха да ме лекуват заради бебка.Казаха ми,че евентуално като рдя мога да взема други мерки.Сега вече имам живо и здраво момиченце на почти 10 месеца и откакто съм родила нямам проблеми с бъбреците.Мога да те кажа да имаш кураж и вяра,че всичко ще е наред и да родиш здраво бебче.А също и да отидеш на лекар.

# 2
  • Мнения: 601
Ами първото нещо,което се сещам , е това че вече ти натежа бременността и ,че бебо е по-голям и ти натиска органите.Другото много важно нещо е -:Имала ли си преди бремеността такава болка?Проблеми някакви с бъбреци,операция?
    Лекарката ти е пас ,защото не е наясно какво ти има и сигурно не и се занимава,както на повечето Tired
    "Затъмнена урина от бяло течение и не може да се види??? Нещо не ми звучи убедително и сериозно като отговор newsm78
    За смяна на лекаря точно поради повечкото "пасуване" от страна на моята лекарка я смених и то, когато ми оставаха около 2 седмици до раждането. Въобще не съжалявам.
    Все си мисля,че болката ти идва от напредналата бременностт,но за по-голяма сигурност отиди и на друг лекар,ако трябва и на частно.
    леко раждане  bouquet
 

# 3
  • Мнения: 66
И аз имах преди седмица такава болка - в десния бъбрек и моя доктор ми каза да не се притеснявам, просто бебо си е полегнал върху него и го притиска. Каза ми също, че матката била така разположена, че от дясно е нормално да се усеща болка и от бъбрек и от дебелото черво. Все пак не е лошо да се консултираш с лекар - ако трябва я смени.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 150
Аз също имам подобна болка в дясно.При мен е ниско отпред и преминава в кръста.Но ми се е случвало само два пъти да ме боли много.Пия по една таблетка НОШПА и се оправям.Пробвай Hug

# 5
  • Мнения: 1 273
Мисля, че е от бъбреците ама незнам. Преди бременноста нямах такива проблеми. Ще ходя на лекар ама чак след около седмица, защото сега съм болна от варицела и: 1.Дори да ми изследват урината сега тя ще даде отклонения и 2 . лекарите ми казаха да лежа докато не ми мине поне седмица варицелата.
Ох много съм притеснявам, че не съм и оперирана от апендецит, макар че ако  беше апендицит щеше  да боли повече  и нямаше да търпя месец? Незнам...

Общи условия

Активация на акаунт