Бебешко олио или тоалетно мляко????

  • 4 725
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
От болницата ни изписаха със страшно суха и лющеща се кожа. Сега ползвам балсама на Dr. Theiss и кожичката се нормализира за няколко дни.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 154
Виждам, че си от Варна в аптеки "Попова" приготвят едно кремче за подсичане за бебенца с него сме от първия ден по препоръка на педиатъра ни (а и на доста мами) та до днес. А като ни изписаха от болницата дупенцето му беше направо като рана, не усетих кога се оправи. До сега само веднъж му се е зачервявало и то когато смених въпрсното кремче - баща ми беше купил по моя молба от Италия кремчето на Пенатен, че и най-голямата кутия беше взел, доста време след това си мазах ръцете с него.
А от олиото на Бюбхен изобщо не съм доволна. Сестрата на мъжлето беше го купила, но от него дрешките на детенце замирисваха на вгранено.

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
редовно мажа 2 пъти на ден дечко - с Bubhen с олиото - защото зимата го затопля! Млякото и лосиона изстудяват кожата! Мисля, че ако не слагаш крем срещу подсичане детето се зачервява от това а не от олиото - иначие би се зачервило цялото!
Лосиона на немскаята фирма също е невероятен!
Олиото със светлата капачка - което е Baby Oil за почистване е много леко и попива по-бързо от другото олио Pfle...Oil с тъмно синята капачка. Сега взех почистващо олио но с тъмно синя капачка - още не съм го ползвала.
Лосиона е вного мазен и нежен едновременно, но охлажда леко кожата и е по-неприятен за детето - поне зимата  Stuck Out Tongue

# 18
  • Мнения: 411
Мажех тялото на Алекс с гел на Джонсън, бях много доволна от него. А ако щете ми вярвайте но за подсичане ползвах и все още ползвам крем "Здраве". От както се роди ползвах какви ли не кремове - Пенатен , на Нивея, преварен зехтин и още какво ли не ,но шом му намажех подсеченото дупе с крем Здраве до следващата смяна на памперса почти не се виждаше и следа от зачервено дупе.

# 19
  • Мнения: 18 542
Лятно време - мляко, зимно време олио, за дупето - цинков крем.

Общи условия

Активация на акаунт