Българските бутици и брандове - тема №2

  • 85 839
  • 752
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 5 529
Някой да е виждал това сако вече или да си е правил по размер поръчка.
https://vzaro.bg/product/damsko-sako-marakesh/

# 331
  • Мнения: 270
Това не е тяхно производство. Предлагат вече дрехи и от Турция, както по-назад темата казах.
Някой да е виждал това сако вече или да си е правил по размер поръчка.
https://vzaro.bg/product/damsko-sako-marakesh/

# 332
  • Мнения: 405
Аз съм влюбена в този модел зимно 😍


Вталяно, кокетно и неутрален цвят. Накупих доста букле поли и поли панталони за зима.

Бях гледала за 900 евро подобен модел на световен бранд, но ми беше съвестно. Така че ще изчакам моят номер, ако излезе надявам се. Те дали шият номера, ако им пиша?

# 333
  • Около света и у нас!
  • Мнения: 97
Вазаро имат нова колекция и много ме блазни тази рокля

Полата в същия десен също ми допада , но се чудя с какво ще я съчетая 🤔

Скоро ми се наложи да поръчам рокля от Christine Fashion за повод  Sad голямо разочарование.
Направих поръчка за определен размер. Обадиха ми се след два дни , за да се измеря. (Странно и интересно, защото аз поръчах определен размер, а не индивидуална поръчка). При зададен въпрос от моя страна, защо трябва да се меря, след като съм си поръчала конкретно зададен размер, така и не ми дадоха адекватен отговор.  Ок. Измерих се. Обаждам се , за да дам размерите, вдигна ви доста неадекватно момиче, мляскащо на телефона, явно бях прекъснала обяда й 😆 което трябваше да ми върне обаждане след като приключи с обяда, но така и не го направи! Е исках да дам близо 300лв за рокля, но явно Christine F не желаят да вземат парите ми!

Споделете имали ли сте подобен проблем с БГ брандове, 🤔

Последна редакция: сб, 17 сеп 2022, 00:06 от fiamaa

# 334
  • Мнения: 219
Оо и на мен ми се случи нещо подобно с Кристин Фешън!!
В края на миналата седмица си поръчах едно розово поло от тях, на следващия ден ми звъннаха да ме попитат дали потвърждавам поръчката и аз отвърнах с ДА!!!  Та мина цяла седмица и нищо не ми изпратиха, проверих в имейла и видях, че поръчката ми е анулирана 🤦‍♀️!! Ами абсурд да поръчам повече от там.

# 335
  • Мнения: 405
Имам скорошен панталон от Кристин Фешън. Много ми допада и десенът е страхотен. Но трябваше по телефона да съобщя и аз мерките си, нямам против, те едва ли не правили умалени дрехи(почти каза, че не отговарят размерите) и по нейна препоръка взех един рамзер повече. Съответно едва се набутах и в по-големият размер. Като измерих L e за талия 70 см, което никакво L не е. И така както били по размер, крачолите са адски дълги, като за 175-178 см и трябва да ги скъсявам. Можеше поне като се поръчва панталон за 120 лв да правят услуга на клиента да скъсяват още при поръчка(но това е дълга тема). Така че хем се обаждат, че размера не съвпада, хем и дълъг.

# 336
  • Мнения: 3 727
Привет! Много отдавна не съм купували нищо от БГ марки. Че цените им са по-високи от световни брандове. Но да си сверя часовника ще следя за отзиви,пък може и нещо да ме "спечели".Simple Smile

# 337
  • Мнения: 270
Малко да подбутна темата. Много съм доволна от есенната колекция на Avin. Утре ще Ви снимам придобивките си. Искам обаче да питам за Denica boutique. Харесах си сета от снимката, който е много подобен на този, който предлагат Avin, но на доста по-добра цена. Тa пазарувала ли сте от този бутик, имате ли мнение за размери, качество, платове?

# 338
  • Мнения: 270
Сета от Denica boutique го поръчах и пристигна 😊. Много съм доволна, абсолютно си отговаря на размера което вече е рядкост при някой бг брандове. Плата е хубав, панталоните са с прилична дължина, за да не са ти задните части навън. Пристигна в кутия, има вътре и формуляр за връщане. Доволна съм със сигурност пак ще поръчам от там 😊

# 339
  • Мнения: 3 451
Честито!
Добре изглежда 🙂

# 340
  • Мнения: 3 640
Сакото много ми харесва! Браво! На Деница нещата са много качествени.

# 341
  • Мнения: 2 077
ivelivave, костюмчето ти стои по-добре и от на модела дори, особено панталонките.

Последна редакция: вт, 18 окт 2022, 22:44 от Pink Dress

# 342
  • Мнения: 1 448
Ooo, наистина на теб ти стои по-стилно и класно. На манекенката стои… шаврантиесто. Направо би ме отказало от поръчка.
Със здраве си го носи, чудесно е!

# 343
  • Мнения: 3 536
Две нови придобивки от любими брандове Simple Smile
Кубинки от Бианки

И чанта от Зарена

# 344
  • Варна
  • Мнения: 332
Някой купувал ли си е шапка от този бранд? Много ми харесват подобен тип шапки, мисля да си купя, има интересни модели.
Това, което ме интересува е, какви са цените 😄

Общи условия

Активация на акаунт