Българските бутици и брандове - тема №2

  • 85 835
  • 752
  •   1
Отговори
# 555
  • Милано
  • Мнения: 950
Момичета,някъде да сте срещали роклята или подобна на нея?

# 556
  • Мнения: 1
Момичета, някоя от вас има ли код за отстъпка за Ароганс, който няма да използва?

# 557
  • София
  • Мнения: 8 639
Vintage summer имат 20% намаление. Прежалих се за една дълга ленена рокля. Не ми се даваха пари, но я гледам роклята, откакто я пуснаха...рових по сайтове за подобна...ами нищо не ми харесва Laughing Та я поръчах, да се успокоя вече.

# 558
  • Мнения: 17 982
Здравейте,
става въпрос за лятна сватба на морето. Имам тоалет за плажната бар част вечерта, но търся за дневния ресторант фееричен гащеризон, който да е достатъчно официален. Фен съм на Мохито, но не са ми достатъчни материите им за този повод. Някой срещал ли е подходящ модел, като търся за средно голям бюст и една част от брандовете не произвеждат над 100 гръдна обиколка, колкото и да ми допадат като концепция!
Представям си нещо такова, не толкова кофти материя и по-свеж цвят:

https://fashion-gallery.bg/product/gashterizon-shein-s-shiroki-kracholi-1


Този ми излезе днес, но май не е за голям бюст
https://bg.factcool.com/product/1205822?fbclid=IwAR09Eix1bni8YgE … U2aS4T5L9Kn23ZOe8

# 559
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Авин също гледам, че са пуснали някакво намаление на определени продукти, ама то както винаги почти всичко е изчерпано

# 560
  • Мнения: 61
Vintage summer имат 20% намаление. Прежалих се за една дълга ленена рокля. Не ми се даваха пари, но я гледам роклята, откакто я пуснаха...рових по сайтове за подобна...ами нищо не ми харесва Laughing Та я поръчах, да се успокоя вече.

Дези, би ли споделила, когато я получиш, дали си доволна. И аз от много време съм харесала една дълга жълта рокля, но поне по снимките в сайта, дрехите не ми изглеждат много качествени.

# 561
  • София
  • Мнения: 8 639
Вчера я облякох за пръв път. На мен ми харесва как ми стои. Харесвам кройките км, но не всички материи. Тази е лека, леко драска от лена, но не е тежка и неприятна. Не съм свикнала с дълги рокли, но вчера бях на работа с нея, после по задачи и ми беше удобна.
Ако е жълтата, която е тио "риза", с колан...една приятелка каза, че си е взела розова и прозира доста.
Иначе, колежката ми има огромни количество техни дрехи и е доволна от това, което има.
Засега аз имам 2 тениски, 1 суитчър и новата ленена рокля.
Видях, че на 10-и ще имат нови модели рокли.

# 562
  • София
  • Мнения: 4 749
Аз си поръчах сета в преливащи цветове от новата колекция на Денина Мартин. Готин е, панталонките прозират обаче. Доволна съм, цената му е малко надценена само

# 563
  • Мнения: 4 561
Чудя се дали да не си взема и аз нещо на vintage summer - харесват ми като усещане, има някаква непринуденост и непретенциозност в стила им, но не съм сигурно доколко ще се възприема с тях, защото харесвам дрехи, подчертаващи повече фигурата.

Ще видя какво ще пуснат на 10-и Grinning

# 564
  • Мнения: 61
Вчера я облякох за пръв път. На мен ми харесва как ми стои. Харесвам кройките км, но не всички материи. Тази е лека, леко драска от лена, но не е тежка и неприятна. Не съм свикнала с дълги рокли, но вчера бях на работа с нея, после по задачи и ми беше удобна.
Ако е жълтата, която е тио "риза", с колан...една приятелка каза, че си е взела розова и прозира доста.
Иначе, колежката ми има огромни количество техни дрехи и е доволна от това, което има.
Засега аз имам 2 тениски, 1 суитчър и новата ленена рокля.
Видях, че на 10-и ще имат нови модели рокли.

Благодаря много за подробната информация. За същата жълта рокля става въпрос. Но щом прозира, ще пропусна определено 😄

# 565
  • Мнения: 421
И аз уважих новата колекция на Денина Мартин - роклята в червено каре и жълтата пола-панталон. Харесват ми - от плътен и тежко падащ памук. Единствената ми забележка като цяло към марката е, че понякога ми е трудно да си уцеля размера - имам техни дрехи от М до XL. Smile

Тези сетове от две части, така модерни напоследък, нещо не мога да ги възприема за себе си. Но и аз не си падам по овърсайз дрехите. Не са подходящи за моята фигура и нямам търпение да им мине модата. Smile

Vintage Summer докато се наканя да си поръчам нещо и размерите свършват. Хубаво е, че участват по хендмейд фестове и базари и може да се пробва и там. Този уикенд са на пл. Славейков и ще се отбия да разгледам какво ще пуснат.

Скрит текст:

# 566
  • Мнения: 421
Verychi са пуснали кадри с новата им колекция, но нещо не ме грабва. Някак доста семпло ми се вижда. Вие какво мислите?
https://www.instagram.com/reel/CtQmF1loSxz/?utm_source=ig_web_co … =MzRlODBiNWFlZA==

Последна редакция: пт, 09 юни 2023, 21:37 от Princess Sissi

# 567
  • Мнения: 2 077
Мен също нищо не ме впечатли, Princess Sissi, освен едно сако каре.


Открих нов български моден магазин https://www.recharge.bg/
Поръчах този комплект, но го върнах понеже ми беше доста голям, широк, дълъг. Лена беше от по плътните и грубите.

# 568
  • Мнения: 828
Аз хвърлих око на преливащата рокля на Денина Мартин, но май ще съм пас засега.

# 569
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436
Да се включа за Vintage Summer.
Имам тяхна тениска, която е на по-малко от година, не бих казала че е носена много често, но някак се изкриви - от едната страна е по-дълга отколкото от другата. Нямам идея защо, но лично за мен на тениска за 50 лв не би трябвало да ѝ се случват такива неща.

Общи условия

Активация на акаунт