Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 6 тема

  • 23 845
  • 744
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 828
Ето снимките на двете рокли. Зелената не знам дали стяга, по-скоро ще подчертава корем, ако има такъв. Поне според мен. И двете са размер S.

# 481
  • Мнения: 4 245
Готино стоят дрешките!
Увеличението е факт и е кофти, когато го забележим .. но дали не е това след преиздаване? Забелязвам, че зеления аква бански е по-скъп от миналата година, а него го преиздаваха!

# 482
  • Мнения: 412
Като човек, който мрази червено, ще кажа, че червената рокля е невероятна.
И двете ви стоят страхотно !
Бях хвърлила око на зелената, но и аз съм наскоро родила и още има какво да се желае откъм корема ми

# 483
  • Мнения: 38
Ето снимките на двете рокли. Зелената не знам дали стяга, по-скоро ще подчертава корем, ако има такъв. Поне според мен. И двете са размер S.


Зелената ти стои превъзходно. За съжаление колкото и да я харесвам ще я върна, тъй като съм с малък бюст и не ми стои добре горе. Много ме е яд, защото буквално се влюбих в нея като я видях днес.

# 484
  • Мнения: 275
Ето снимките на двете рокли. Зелената не знам дали стяга, по-скоро ще подчертава корем, ако има такъв. Поне според мен. И двете са размер S.



Как намирате червената рокля?

# 485
  • Мнения: 828
Ами много ми харесва, но както казах вече, добре е да се носи с колан, иначе не стои добре. Нямам забележки към роклята.

# 486
  • Мнения: 2 883
Страхотни са и двете .

# 487
  • Мнения: 3 359
Калина , благодаря ,че качи снимки.
Зелената рокля ти стои превъзходно , надарена си.
За мен обаче не съм сигурна,че би ми стояло добре , макар и готини цвят. Ще пропусна. Ще поръчам само розовите дълги панталони ,да видя как са.

Червената рокля също ти стои супер, даже ако не се лъжа мисля,че има същата ,но в бяло. Ако е така , може да си поръчам бяла .



ПС: никой не е писал след мен, затова ти редактирам поста.

Къде видяхте бански с зеления яхтен принт, не разбирам ? Няколко пъти го споменавате?

Последна редакция: ср, 06 юли 2022, 07:48 от Butterfly:3

# 488
  • Варна
  • Мнения: 3 251
И на мен много ми харесва как ти стоят рокличките, но на мен за жалост няма да ми стоят така и не бих си ги поръчала и двете. Като цяло и идеята за дълъг ръкав лятото не ми допада.
И аз се зачудих на кое му викаме зелен аква бански, ама така или иначе в никой от цветовете не ме кефи тоя яхтен принт и изобщо не съм проверявала има ли го, няма ли го Grinning
Majestic garden потника исках да поръчам, сега пък 1ви август доставка...няма да стане, аз ще пътувам от 30ти юли и исках да си взема някакви дрешки за почивката. Уви.

Последна редакция: ср, 06 юли 2022, 08:47 от Didi_Bidi

# 489
  • Мнения: 3 359
И на мен много ми харесва как ти стоят рокличките, но на мен за жалост няма да ми стоят така и не бих си ги поръчала и двете. Като цяло и идеята за дълъг ръкав лятото не ми допада.
И аз се зачудих на кое му викаме зелен аква бански, ама така или иначе в никой от цветовете не ме кефи тоя яхтен принт и изобщо не съм проверявала има ли го, няма ли го Grinning
Majestic garden потника исках да поръчам, сега пък 1ви август доставка...няма да стане, аз ще пътувам от 30ти юли и исках да си взема някакви дрешки за почивката. Уви.

Обади се и помоли да ти го изпратят преди 30 ,защото няма да си в града.
Ще се съобразят с теб и ще го пратят по - рано.
На мен ми се е налагало и момичетата са ми влизали в положение.

# 490
  • Мнения: 4 245
Това е зеления бански, за който говоря, че е с увеличена цена
https://alessa.bg/all-i-want-is-a-yacht-tsyal-banski-s-vrzki-aqu … gory=swimsuit-set

# 491
  • Мнения: 828
Той е син по-скоро.

# 492
  • Мнения: 38
Ето снимките на двете рокли. Зелената не знам дали стяга, по-скоро ще подчертава корем, ако има такъв. Поне според мен. И двете са размер S.


Калина, може ли да ми кажеш какви са ти презрамките? Като на роклята на Мая от снимките в сайта или са ти широки зелени със златно по средата? Защото на моята рокля са широки зелени презрамки, които стоят доста отпуснато.

# 493
  • Мнения: 828
Широки зелени със златна ивица по средата са.

# 494
  • Мнения: 4 245
Аз го виждам зелен, има синьо по водните кончета и може да се направи сравнение!

Общи условия

Активация на акаунт