Проблеми при хранене на бебе на 2 м.

  • 1 714
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте на 2 месеца сме момиче храни се с кърма но от шише от известно време при хранене след около 2 3 минути започва да се дърпа почти отказва да яде и коремчето и къркори и е доста неспокойна

Последна редакция: ср, 22 юни 2022, 20:43 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 3 841
Сигурно има колики... Давате ли капки против колики и газове?

# 2
  • Мнения: 3 394
Има колики, оригвайте щом откаже да се храни и после пак давайте шишето. Просто хранете с пауза за оригване.

# 3
  • Мнения: 1 797
Според мен са колики.

# 4
# 5
  • Мнения: 4
Сигурно има колики... Давате ли капки против колики и газове?
Сигурно има колики... Давате ли капки против колики и газове?
Да еспумизан и инфакол

Последна редакция: чт, 23 юни 2022, 08:42 от Есмералда

# 6
  • София
  • Мнения: 6 726
Или кърмаческата стачка. Така се отблъскват и нервничат.

# 7
  • Мнения: 3 841
Ще мине, период е. Както са казали оригвайто го на рамото си, леко му масажирайте коремчето да му помогнете да излезнат газовете... Все пак още не знае как се пръцка:)
Моето като го масажирах и пръцкаше, после се стряскаше от себе си и звуците, които издава:)
И друго, за което се сещам е, че може дупката на биберона да е голяма и то да смуче като за световно... Тогава къркори коремчето, защото се пълни с въздух.

Да са живи и здрави!

# 8
  • Мнения: 4
Ще мине, период е. Както са казали оригвайто го на рамото си, леко му масажирайте коремчето да му помогнете да излезнат газовете... Все пак още не знае как се пръцка:)
Моето като го масажирах и пръцкаше, после се стряскаше от себе си и звуците, които издава:)
И друго, за което се сещам е, че може дупката на биберона да е голяма и то да смуче като за световно... Тогава къркори коремчето, защото се пълни с въздух.

Да са живи и здрави!

Ми уш е с биберон за след първия месец ама знам ли ще пробваме пак с по малките

Общи условия

Активация на акаунт