Ще имам близнаци! Тема с продължение 39

  • 43 281
  • 948
  •   2
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 7 465
Аз прицапвах в розово до около 15гс на почивки, без да има отлепване. Отначало беше от аспирина - спрях го, после беше при всяко намаляване на прогестерона.

Стискам палци да не е нищо сериозно и при вас Heart

# 526
  • Мнения: 2 123
И аз имах няколко капки розово, около 8- 10гс, спряха ми аспирина - акард за няколко дни.


Много ви благодаря за подкрепата и пожеланията,момичета 🙏🏼
Тази нощ и аз получих розово зацапване и сега лежа и не мърдам 🥺
Yavka, как си днес? Стискам силно палчета да си по-добре и кървенето да е спряло 🤞🤞🤞

# 527
  • Мнения: 1 050
Днес съм по-добре. Няма кървене. Аз поне не разбрах откъде е. Но още не мога да се отпусна след вчерашния шок. Ставам да пишкам често и имам чувството, че всеки момент ще потече пак нещо от мен. Лежане и туй ще е. Само до тоалетната ми дават..

# 528
  • Мнения: 1 845
Момичета,
Помните ли какъв е бил пулсът на бебчетата ви в началото?
Малко ме смущава,че пулсчето на по-малкото бебе е под 125,колкото е на другото,а съм в 7+2 дни. И в АМБ.лист не е записан неговия пулс 🙄Когато попитах Вецев нищо не каза..

# 529
  • Мнения: 155
Здравейте, кога горе долу близнаците започват да забелязват, че не са сами и не са единствени бебета? Кога започват да осъзнават, че имат братче или сестриче? Как се държат един с друг?

# 530
  • Мнения: 1 677
За осъзнаване , че имат брат/сестра при нас се случи около година и половина-две.Когато говореха повече и се търсят.Отношението им е в двете крайности , обичат се , гушкат се , грижат де един за друг -храна , вода , чорапки, каквото има бе единия винаги питат да има и за другия.
Ама какъв бой пада, скубане , ритане , хапане , щипане , бой с дървени играчки .. за минута не мога да се отделя като са у дома , иначе винаги завършват с някоя сериозна рана.😂
Интересни са взаимоотношенията им.

# 531
  • Мнения: 842
Още от 4-5 месечни се търсеха и си играеха. Спяха в едно легло в началото, така че все си бяха заедно. Като порастнаха на годинка, може би, вече се търсеха осъзнато. Сега са на 2г 4 м. и наистина много се грижат една за друга, но и много се карат. За всичко и най-вече е голяма борба за внимание. Постоянна лудница е. Но е много хубаво, че са 2, винаги си имат компания и много лесно свикнаха с яслата.

# 532
  • Мнения: 2 123
Мойте са на 9 месеца (момче и момиче) и не мисля, пе осъзнават...
Момичето, като се доближи до момчето и момчето започва да реве, май има страх от нея, тя го скубе, но не се е случвало често, пазя ги.

# 533
  • Мнения: 1 132
Май някъде на 4-5 месеца осъзнаха, че не сами. Имам видео как единият се кара нещо на другият, а той му отговаря /неразбираемо за нас естествено/. Нямаха 8м, когато ме изумиха как единият искаше да отвори един шкаф, не можа сам и отиде пълзейки до брат си в другата стая, извика го и двамата го отвориха. Как се разбраха не знам 🤣 В момента са на 2.8г, както много се обичат, така и много се бият, ама то си е нормално. Много се търсят един друг, ама и се кефят, ако случайно са по един с някой от нас.

# 534
  • София
  • Мнения: 7 465
В момента, в който едната пропълзя, почна да взима играчките на другата, а тя от своя страна - да ръмжи и дере отбранително. И до сега са така - рев, нокти, зъби и прегръдки. Като са сами са прекрасни, като са заедно са торнадо.

# 535
  • Мнения: 1 656
Не помня вече, може би към шести месец осъзнаха, че има още едно човече.Голяма са комбина и се бият постоянно.Ако трябва да се направи нещо, веднага се обединяват и го правят, могат без думи да се разберат.След точно 5 минути обаче се бият до кръв. Момичета са, ако има значение.

# 536
  • Мнения: 2 414
Две момчета на 11м.
Спяха заедно в една кошара до към 5 м някъде ( бяха дребнички).
Винаги са знаели, че не са сами. Усмихваха се един на друг.
Сега като по-големи си дърпат бибите ( крадат си ги).
Единият е по гушлив и като попче(риба) се опитва да целува. Също взима играчките от ръцете на по-малкият особено когато са в количката. Там също се закачат вече.
Слава Богу още не са почнали са се бият.

# 537
  • Мнения: 2 717
Моите са почти на 1,4 месеца вече, някъде около година се забелязаха и двете, преди това само едното се закачаше.
Не се бият още, но спорят за опаковки, боклучки, играчки, ако е нещо различно в ръцете на другия.
Много са гальовни, обичат да се сгушат или някой да ги шушне.
При игра се имитират, единия се търкаля, другия същото.
Вече са любопитни какво има на масата, какво пия в чашата, в кухненския шкаф, на плота, в кофата за боклук.
Навън се закачат с хората, махат на колите, ядосват се, когато някоя майка профучи с бебешка количка по край тях и не могат да видят детето...

# 538
  • Мнения: 1 845
Привет, момичета!
В 10 гс съм и от вчера имам мн силни еднократни пробождания, ниско в ляво, през неопределено време. Заради кървене в понеделник (от вторник нямам кръв) още съм на папаверин и въпреки него и високия ми праг на чувствителност, като ме стрелне/пререже за секунда тази болка направо ми прималява-нормално ли е според вас?

# 539
  • София
  • Мнения: 7 465
По точно тази причина на моите точки им казвах "пираните". Пусни изследване на урина, аз имах левкоцити, притискаха уретерите, много се смяхме с уроложката 🤣🤣

Общи условия

Активация на акаунт