Ноемврийски бебета 2022 ❤️ Тема 2

  • 35 384
  • 551
  •   1
Отговори
# 285
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Моят термин е в самото начало на декември, но бебето върви напред и казват около 24 ноември. За дрехи съм подготвила и аз бодита с къс и дълъг ръкав, ромпъри, блузки с ританки. Имаме количка, поръчахме кошара, матрак. Взели сме няколко от дребните неща. Трябва да взема нещо за изписването, чувал за сън, космонавт, ваничка.

# 286
  • Мнения: 1 195
Аз съм за средата на ноември, имаме почти всичко без чанта за количката, термометър, памперси и мокри кърпички.

# 287
  • Мнения: 48
Извинявам се за късния отговор, не бях влизала отдавна. Следя се и се ще раждам при Колева, записахме за 3.11 секцио, термина ми беше за 8.11, но след като най накрая ми обърна внимание, че овелацията ми е късна и бебето не върви по малко, а всъщност си е точно за седмиците, ми го изместиха за 13.11 ориентировъчно. За метод на секцио не мога да коментирам,мисля,че по щарк не правят,но не съм се интересувала подробно.

Успех ти желая! И аз ще раждам така, ако не е тайна кога ти е термина? И кой метод на секцио правят там?
Аз вече записах планово секцио по медицински причини /Токуда/ за 3 ноември, дано всичко е наред. Все ми беше тая как ще излезе бебето, важното е живо и здраво да е, както и аз, разбира се. 🌸

Последна редакция: пт, 23 сеп 2022, 10:15 от lola222

# 288
  • Мнения: 444
Ако става въпрос за д-р Колева в Токуда, не е по Щарк. Никой в Токуда не прави метода.

# 289
  • Мнения: 48
За нея, да. И аз четох същото на различни места, но лично не съм я питала подробности, затова и не мога на 100% да коментирам.

Ако става въпрос за д-р Колева в Токуда, не е по Щарк. Никой в Токуда не прави метода.

# 290
  • Мнения: X
Как са майките в 30 сед? Аз се чувствам постоянно изморена, мога да спя цял ден ако се оставя сигурно Grinning Вече започна и да ми натежава корема, по бавна съм, по немобилна...но още 2 месеца и ще приключи. То скоро някои  от нас ще влязат в 9ти месец! Колко бързо минава времето.

# 291
  • Мнения: 150
Аз съм в 31+2 и се чувствам ок. Забелязах, че колкото повече се движа, толкова по-добре се чувствам. Сега се върнах от пътуване, на което по цял ден обикалях и бях наистина супер, дори забравих, че съм бременна Grinning за сметка на това, докато седях повече вкъщи ми се спеше постоянно и като излезнех на разходка се тътрех Grinning

# 292
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Мен много ме мързи, все ми се полягва. При разходка бързо се изморявам. Не ми се и работи вече.

# 293
  • Мнения: 449
И мен ужасно много ме мързи , с нищо не ми се занимава, даже се чувствам виновна заради мъжа ми изобщо не ми до него,сякаш детето ми е изпило емоциите😅. Всеки ден гледам да се движа, но вече доста ми натежава изморявам се и контракции получавам.

# 294
  • Мнения: X
Днес бях на преглед в 31ва навършена седмица, всичко е наред, с главата надолу е бебето и тежи около 1800гр. Лекарката ме вика след 2 седмици на тонове в 33та седмица. При вас кога ви викат? Мен лично ми се струва малко прекалено, иска всяка седмица да ходя след 33та.

# 295
  • Мнения: 794
И аз ходя всяка седмица от 32-ра насам. А прегледите са ми на 2 седмици.
И на мен ми се вижда множко, но реално погледнато последните седмици са си динамични и ако има някаква промяна при бебето е важно да се хване навреме. Честно казано ми е по-спокойно така.

# 296
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Аз съм ходила два пъти на тонове, в почти 27 г.с. и днес, след дни влизам в 31 г.с. Следващите ми тонове ще са на 25.10 чак, но ехограф правя на всеки две седмици. След това ще зачестят тоновете.

# 297
  • Мнения: 1 195
От 31+6 започнахме с тонове, всяка седмица по веднъж ще ходя. Не ми се струва много, а и не е кой знае какво, 20 мин лежане и толкова.

# 298
  • Мнения: X
Да, чувала съм че май такава е практиката, още от 8ми месец всяка седмица но все пак исках да сравня 😀

# 299
  • София
  • Мнения: 6 726
Ами в Токуда си е такава практиката. Рано е иначе…Аз също почнах от тия седмици и то всяка седмица

Общи условия

Активация на акаунт