💄Новите ни козметични похождения - 96

  • 92 824
  • 720
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 6 930
От Лили: Най-любимите ми моливи за вежди на Catrice, единствения лакочистител, който купувам и летни лакчета. Както и 2 коректора  Age Rewind- не, че съм закъсала за коректори, но сигурно съм последния човек, който още не ги е пробвал и реших да се поправя 😆


Сенки,  които изобщо нямах намерение да купувам, но четиригодишната ми дъщеря тайно ги пуснала в кошницата и ги намерих в торбата с нещата чак вкъщи 😂
Течни сенки Mac от Делириум


# 196
  • USA
  • Мнения: 7 293
Neutrogena® Healthy Scalp Clarify & Shine Conditioner with Pink Grapefruit


Neutrogena Shampoo for Oily Hair & Scalp with Pink Grapefruit, Healthy Scalp Clarify & Shine


SLIP Pure Silk Skinny Scrunchies

# 197
  • София
  • Мнения: 22 735




 - от ZAG ZODIAK 375 She Wood

# 198
  • Мнения: 41
Това са ми последните покупки. Пачовете пробвах снощи и сутринта положението беше доста добре. Прочетох доста хубави отзиви за тях, пък да видим Simple Smile

# 199
# 200
  • При децата ми
  • Мнения: 6 063

Извинявам се, но може ли отзиви за маската? Тези дни трябва да купувам и се чудя дали да не е от вид.

# 201
# 202
  • Мнения: 7 708

Извинявам се, но може ли отзиви за маската? Тези дни трябва да купувам и се чудя дали да не е от вид.
Вчера я ползвах за първи път. Косата ми е мека, не е заплетена и е права(всички продукти с кератин правят косата ми по-права, иначе леко се чупи, а сега е пригладена)

# 203
# 204
  • София
  • Мнения: 22 735

Извинявам се, но може ли отзиви за маската? Тези дни трябва да купувам и се чудя дали да не е от вид.
Вчера я ползвах за първи път. Косата ми е мека, не е заплетена и е права(всички продукти с кератин правят косата ми по-права, иначе леко се чупи, а сега е пригладена)

Маската е много добра. От доста време ползвам за боядисана коса. Не оплита косата, лесно се разресва, мирише много приятно и бързо действа.

# 205
  • Мнения: 872

Нямам търпение да пробвам.

# 206
  • Мнения: 443

Нямам търпение да пробвам.
Drunk Elephant са много качествени продукти, от кой сайт е тази поръчка?

# 207
# 208
  • Мнения: 872

Нямам търпение да пробвам.
Drunk Elephant са много качествени продукти, от кой сайт е тази поръчка?

От култбюти. Има и код за 15%, който сваля допълнително.

# 209
  • Мнения: 443

Силно се надявам сатененото червилото на Анастасия да е толкова добро колкото нейното матово.

Общи условия

Активация на акаунт