Спечели ваучер за безплатна кутия изненада от Foodobox!

  • 4 737
  • 169
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 755
Приложението ми хареса като идея и бих го използвала- изтеглих го, регистрирах се, но към момента за Русе има само 1 оферта. Ще следя как се развива. Интересува ме и идеята за включване на кучешка пекарна.

# 31
  • Мнения: 529
Много интесна идея и полезна възможност. Със сигурност ще се възползвам. Ще следя как се развива мрежата.

# 32
  • Мнения: 454
Иновативно, обмислено и с идея. Изтеглих приложението, интуитивно и добре разположено ми се стори. Да се различава храна е безумие! Не мога да отрека, че заговори в мен и българската нарадопсихологи, дано всичко да е качествено.

# 33
  • София
  • Мнения: 744
Не съм поръчвала досега се,но идеята за не разхищение на храната ми допада и смятам да изтегля приложението.Ако има разнообразие и примамливи цени,ще се възползваме редовно.

# 34
  • Мнения: 305
Идеята е изключително добра! Поздравления! Бих се възползвала с най-голямо удоволствие! Вкъщи, без значение какво хапваме, храна изхвърляме изкючително рядко, да не кажа, че почти несе случва. Почти винаги намирам начин да я "преработя" към нова манджичка, преди да се е развалила 😊

# 35
  • Мнения: 4 868
Много иноваторско и впечатляващо като идея. Бих се възползвала разбира се

# 36
  • Мнения: 1 843
Идеята ми допада изключително много и бих се възползвала със сигурност. Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 2 411
За приложението научих от репортаж по ТВ. Свалих го, но все още не съм успяла да се възползвам. Сега лятото се храним по-неорганизирани и на момента, и забравям за него. При по-добра организация обаче това е една перфектна възможност човек хем да се нахрани вкусно и достъпно, хем да не се разхищава храна.

У нас има няколко ястия/рецепти за уползотворяване на всички продукти.
Най-бързо става с разнообразни омлети.
Следват всякакви варианти на бързи пици (мързеливо с хляб, или с тортили/лаваш)
А също прословутите мързеливи добруджански със сирене, в които аз обаче слагам колбас, кашкавал, лютеница и прочие съставки, които са останали по дъното на буркани и опаковки.
Понякога си правим импровизиран сутрешен бюфет през уикенда като се подрежда красиво, всичко изостанало в хладилника и с препечени филийки става пиршество🙂

# 38
  • Мнения: 995
Имам приложението, разглеждам го, но все още не съм поръчвала.

Иначе не обичам да хвърлям храна и се старая да префасонирам стари или несполучливи неща, така че да ги изядем.

# 39
  • Мнения: 661
Идеята ми допада и аз се стремя да не разхищавам и хвърлям храна.Страхотно измислена идея допада и бих се възползвала от нея.

# 40
  • Мнения: 499
Идеята е много добра. Като цяло съм против изхвърлянето на храна и бих се възползвала от предложенията в приложението. Елемента на изненада обаче не винаги би ми допаднал.

# 41
  • Мнения: 793
Идеята на приложението е чудесна и изглежда лесно за използване. С удоволствие бих го използвала.

# 42
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Приложението е страхотно, сега ще го разгледам подробно, идеята ми допада със сигурност бих се възползвала.

# 43
  • Мнения: 4 498
Харесвам приложението и подкрепям идеята за “спасяване на храна”. Когато вкъщи имам останали неща из хладилника, най-често правя “пица” от кайма, в която слагам останали парчета зеленчуци, яйца, сирена/кашкавали, запичам като пица или на руло.

# 44
  • Мнения: 2 835
Идеята ми се струва много добра, още повече че не обичам  да изхвърлям храна. В нас винаги гледам да употребя всички продукти, които имам. Бих  изпробвала приложението.

Общи условия

Активация на акаунт