Дългото чакане след трансфер-тема 99

  • 42 442
  • 747
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 741
Bobby, вярвам в теб и твоят успех! Стискам всички палци, да знаеш!

# 481
  • Мнения: 4
Здравейте момичета, чета групите от почти 3 години. Имаме зад гърба си три неуспешни опита в две различни клиники и сега на 12.08 ми беше четвъртия трансфер.  Аз съм на 37, мъжът ми на 39. Опитваме за дете от малко повече от  5 години, без успех за съжаление. Пиша за първи път, защото видях каква късметлийска темичка е тази и се надявам да ми донесе и на мен късмет. Успех на всички и до прекрасен пухкав финал 🥰

# 482
  • Мнения: 164
Скрит текст:
Момичета, току що излезе и моят резултат на 9ден на едно 6 дневно ембрионче - 177.24mIU/ml!!!! Не мога да повярвам!! Вчера направих уринарен, който излезе с втора бледа черта, но стойността смятам, че е супер! Преди няколко дни бях писала за кафяво зацапване, явно наистина е било, имплантационно. Разбира се, ще повторя след 2 дни, дано всичко е наред и да се удвоява.
Пуснах и прогестерон на своя глава-26.9ng/ml, мислите ли че е добре?
Честито.
Чхг е супер,  но от прогестерона има какво да се иска. На каква терапия си? Моя е 43 ng ( циклогест  2×1)
П.П. ебати яката тема . Умирам от кеф като видя поредния положителен тест !
И на мен ми се стори, че може и да е повече, но трудно намирам инфо за оптимални стойности. Аз съм на Лутинус ваг. таблетки 2х1 и инжекции ПРОГЕСТАН декс х1. Чела съм, че вагиналния прием не се отразява в кръвните, но не знам до колко в вярно. Понеделник пак ще пусна, за сега ми казаха, че е добре.
Скрит текст:
П.С.Дааа, много късметлийска тема, дано до края има още много положителни тестове и най-важното-положителен финал👶
Bobby, аз пия но шпа 3х1,но са ми казали при по-силни болки може дори до 3х2 да се стигне. Аз също имам леки болки и напрежение ниско долу.
[/quote]
Днес попаднах на това


Нека темата да върви в същия положителен дух:hugs:Flowers Four Leaf Clover

# 483
  • Мнения: 127
Момичета правих вчера и пиклив тест, положителен е. Понеделник съм на втори кръвен тест. Много ми е притеснено с този нисък резултат.

Да за това явно ми казаха понеделник нов тест.
Да се види колко се е удвоил. Колко би следвало да е за 5 дневни на 10 ден от трансфера.

quote author=VDimitrova111 link=topic=1463015.msg45163812#msg45163812 date=1660315261]
Момичета ЧХГ От днес на 10 ден след трансфер -36.67. Доктора каза в понеделник да повторя теста. Юхуууу
Само не се пренавивай,  че е малко нисичко за 5 дневни.  Успех,  стискам палци
Няма конкретни стойности, диапазонът е много широк, затова в първите 3-4 седмици най-показателно е сравнението между тази и следващата стойност. Успех!
[/quote]

# 484
  • Мнения: 231
Скрит текст:
Момичета, току що излезе и моят резултат на 9ден на едно 6 дневно ембрионче - 177.24mIU/ml!!!! Не мога да повярвам!! Вчера направих уринарен, който излезе с втора бледа черта, но стойността смятам, че е супер! Преди няколко дни бях писала за кафяво зацапване, явно наистина е било, имплантационно. Разбира се, ще повторя след 2 дни, дано всичко е наред и да се удвоява.
Пуснах и прогестерон на своя глава-26.9ng/ml, мислите ли че е добре?
Честито.
Чхг е супер,  но от прогестерона има какво да се иска. На каква терапия си? Моя е 43 ng ( циклогест  2×1)
П.П. ебати яката тема . Умирам от кеф като видя поредния положителен тест !
И на мен ми се стори, че може и да е повече, но трудно намирам инфо за оптимални стойности. Аз съм на Лутинус ваг. таблетки 2х1 и инжекции ПРОГЕСТАН декс х1. Чела съм, че вагиналния прием не се отразява в кръвните, но не знам до колко в вярно. Понеделник пак ще пусна, за сега ми казаха, че е добре.
Скрит текст:
П.С.Дааа, много късметлийска тема, дано до края има още много положителни тестове и най-важното-положителен финал👶
Bobby, аз пия но шпа 3х1,но са ми казали при по-силни болки може дори до 3х2 да се стигне. Аз също имам леки болки и напрежение ниско долу.
[/spoiler]
 Днес попаднах на това


Нека темата да върви в същия положителен дух:hugs:Flowers Four Leaf Clover
[/quote]
Важно е обаче също да се следи мерната единица, дали е  ng/ml или nmol/L. Видях, че се преобразува така: 1ng/ml=2.5nmol/L

# 485
  • Мнения: 1 487
Archi, FBID....,
Честито момичета! Лека бременност с успешен финал.

Някой да има случайно останал Пролутекс за продаване? В 8 г.с. съм след засега успешен трансфер, но продължавам усилено с прогестерона заради отлепване.

# 486
  • Мнения: 590
Archi, FBID....,
Честито момичета! Лека бременност с успешен финал.

Някой да има случайно останал Пролутекс за продаване? В 8 г.с. съм след засега успешен трансфер, но продължавам усилено с прогестерона заради отлепване.
Предполагам, че знаете, но понеже не всеки знае, да кажа: можете да си поръчате Пролутекс 25 мг (7 ампули в кутия) от Аптека Промахон - бърза и качествена комуникация и бързо изпълнение на поръчките. Успех!

Последна редакция: нд, 14 авг 2022, 18:29 от milenahot

# 487
  • Мнения: 66
Archi, FBID....,
Честито момичета! Лека бременност с успешен финал.

Някой да има случайно останал Пролутекс за продаване? В 8 г.с. съм след засега успешен трансфер, но продължавам усилено с прогестерона заради отлепване.

От Аптека Атинамед си поръчах миналата седмица. Пробвай да ги намериш във фб, изписват се точно както съм ги написала. Изпращат по куриер. Останах супер изненадана.

# 488
  • Мнения: 4
Здравейте момичета, имам едни въпрос към момичетата с положителни тестове ☺️, почивахте ли си повече след трансфер или си останахте все така активни както преди? При последните три трансфера (всички свежи), мъжът ми ме третираше като порцеланова кукла и не ми даваше почти да стана от леглото😄, разбира се и трите бяха неуспешни,  сега съм със замразен трансфер на 2 снежинки и за първи път , постоянно сме на разходка ( на почивка сме ) и понякога ми е съвестно,  че не съм в леглото, не знам кое е правилно и кое не 🤷‍♀️

# 489
  • Мнения: 15
Предните два трансфера почивах повече, този си се движех и работех нормално. Явно е по-важно да си заета и да не мислиш, отколкото да пазиш леглото. Успех:)

# 490
  • Мнения: 1 487
При мен трансферът беше успешен именно след почивка и спокойствие. До човек и организъм е, но все пак е хубаво да се избагват спорт, тичане, пътуване и вдигане на тежко още в първите няколко дни.

Последна редакция: нд, 14 авг 2022, 20:26 от So close

# 491
  • Мнения: 2 730
Успешния ми трансфер бе с много почивка и лежане. Като цяло цялата бременост ми мина така в лежане! Бях с ниска плацента с доста контракции,но устисках до датата на секциото ми която бе в 38+5дни.

# 492
  • Мнения: 4
Много ви благодаря,  момичета 😊 Ще разбера след 12 дни, до сега винаги съм лежала и съм се пазила. Сега сменихме клиниката и сме в друга клиника и друга държава, взехме отпуск след трансфера да поостанем тук, че в къщи все се депресирах и определено за сега съм доста спокойна,  но и редувам почивка и разходка 😊 Желая ви успех до финал и спокойна бременност ❤️

# 493
  • Мнения: 234
Аз до сегашните си 4 неуспешни трансфера  не съм лежала или пазила ( е не съм се и натоварвала  особено) . Сега на успешния  е яко пазене и лежане .

# 494
  • Мнения: 37
Ох, момичета, аз дето все си мисля, че съм от спокойните почнах с паниката. Нямам симптоми на бременност и това е. Около имплантацията имах малко по-болезнени гърди и толкоз. Сега все едно нищо. Няма гадене, няма болка в гърдите, не ми се спи повече, нямам апетит повече от преди и почнах да се филмирам, че работата се е разминала. Иначе имам един положителен пиклив тест и два кръвни през два дни със супер стойности на чхг-то. Обаче като нямам симптоми никакви и се почна филма. Вие как сте със симптомите (тези с положителните тестчета). Ня 30ти ми беше трансфера на 3дневна точица. Първия преглед при докито е чак другата седмица, а до тогава ще вляза в лудница.

Общи условия

Активация на акаунт