Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 11

  • 63 982
  • 752
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 22 786
Орхидеите трябва да са на светлина на прозорец.И моите умираха на 2м от прозорците, но откакто са курдисани на первазите, хем на западните прозорци, където да  няма непосредствено отопление, се чувстват чудесно.Иначе по-добре на източен прозорец, но не близо до радиатори и печки.Обичат да има температурна разлика.

Последна редакция: ср, 25 яну 2023, 21:45 от ДХ3

# 541
  • Майничка
  • Мнения: 12 575
Имам секция почти по цялата дълга стена на хола. Едно долапче е за официалния сервиз, прибори, салфетки и кутии с шоколадови бонбони. Второто е барче, една витринка за кристал и всичко останало са книги.

# 542
  • Мнения: 12 624
Тези секции винаги съм ги смятала че са глупави и грозни... докато преди време с бившия ми не я разкарахме от цялата дълга стена. Не изхвърлихме всичко, но останаха модули от нея, разместени а не заедно сложени. Е, тогава осъзнах че не е случайно как все ги слагат по цялата дълга стена откъм съседите Grinning В панелните апартаменти си има разлика колко и какво се чува със и без това нещо по стената. Та така де, имат си и други добри страни, освен че побират доста неща за съхранение.

# 543
  • Мнения: 22 786
Хаха. ето защо
не чувах съседите на етажа, а тези отгоре и долу.

# 544
  • Мнения: 4 662
Книги, настолни игри, официални сервизи , хоби материали ( шев/ плетиво/ на ММ разни финни механики) , документи, резерви грим/ козметика/ алкохол / кабели ,зарядни и подобни дребни техники, един шкаф бижута. На мен все не ми стига място за съхранение 😔

# 545
  • Мнения: 5 283
В хола имам само малко шкафче под телевизора, там са резервни батерии, зарядни и документи на телевизор и т.п, свещи.
В трапезария - две библиотеки Billy с врати.

# 546
  • Мнения: 243
Друг въпрос Simple Smile
Ако ремонтираното жилище ви е единствено, какво правите, като се ремонтира кухнята и вашата спалня?

# 547
  • Майничка
  • Мнения: 12 575
Спим в хола.😄

# 548
  • Мнения: 243

Въпрос за 100 000лв Stuck Out Tongue Closed Eyes
А когато хола и кухнята са в едно и се ремонтират?

# 549
  • Мнения: 68 583
Въпросът е за 1 лев. Не ги ремонтираш едновременно...

# 550
  • Мнения: 4 397
Какво мислите за подрафтови кошници? Ползвате ли и доволни ли сте? Гледам, че в Лидл ще има другата седмица.

# 551
  • Мнения: 4 486
Вземала съм, когато живеех на квартира, за да мога да оползотворя максимално мястото, с което разполагам. За мен не са удобни. Сякаш се "огъват". Не бих ги ползвала повече.

# 552
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 573

Въпрос за 100 000лв Stuck Out Tongue Closed Eyes
А когато хола и кухнята са в едно и се ремонтират?
А мен ме интересува, когато се ремонтират банята или тоалетната? Че ми предстои подобен ремонт. 🤔

# 553
  • Мнения: 22 786
На хотел или под наем някъде за кратко.

# 554
  • София
  • Мнения: 2 446
Ох, и ние планираме ремонт на баня и тоалетна в едно, точно тоалетната ми е болното място, че работя от вкъщи Scream
Иначе кухня и спалня - ремонтирахме през лятото (не заедно), децата пратени при баба, багажа се мести по други стаи, най-ползваните уреди последни се местят, хранехме се навън или правихме салати, миехме съдовете в банята и така.

Общи условия

Активация на акаунт