Гадене и киселини в ранна бременост

  • 434
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Момичета, в ранна бременост8-10 г.с всеки ден еднаква ли ви се повдига и имате киселини , или имате и безпроблемни дни, до кога продължава, благодаря

# 1
  • Мнения: 1 195
На мен ми беше зле до към 4ти месец, само вечер и си повръщах понякога по 2-3 пъти. Мине ли 18:30-19:00 и се започваше, без значение какво съм яла и т.н. После изведнъж спря. Киселините се появиха напоследък, но не ме мъчат чак толкова. При всеки човек е различно, има жени, при които гаденето продължава много дълго.

# 2
  • Мнения: 9
А всеки ден ви беше еднакво зле, или имаше и "хубави" дни

# 3
  • София
  • Мнения: 6 726
Ами при първата ми бременност продължи до самият и край Simple Smile Може да пробвате да пиете прясно мляко или газирана вода.

# 4
  • Мнения: 1 033
Всяка вечер до самият край, имах ужасни киселини. Бебето се роди с много коса.

# 5
  • София
  • Мнения: 353
При мен гаденето и повръщането започнаха в 7-ма седмица до към 6-тия месец. След това имах само киселини до самия край. Киселините бяха от всичко, без значение какво ядеш, пиеш и т.н. Понякога от тях дори ми се гадеше. Спасяваше ме айряна и газираната вода, но невинаги. Всичко е до организъм. Познавам хора, които не са имали никакви неразположения. Но аз първите месеци с гаденето и повръщането не можех почти нищо да ям или да пия, после горе-долу се нормализира. Успех и лека бременност Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 13 082
От 5 бременности мога да ти кажа, че няма правила. Имала съм такава без нито едно прилошаване, имала съм и с гадене, киселини и повръщане от имплантацията до раждането (не преувеличавам), имала съм и спокойни, и тежки периоди, имала съм и гадене за дни, и такова със седмици, и сутрешно, и вечерно, и постоянно. И т.н.
Няма как да сравняваш твоите симптоми с други.
Две бременности на една и съща жена не си приличат,какво остава при различни.

Общи условия

Активация на акаунт