Игрова конзола / преносима/

  • 1 283
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Здравейте никога до сега не съм пускала нова тема, но пък за сметка на това много вашия мнения съм чела. Сега искам да попитам ако някой знае да ми помогне в избора. Сина ми на 8 години е видял и харесал някаква преносима игрова конзола която я намерих в emag. Като цена варира от 60 до 120 лева. За сега само там ги видях да се продават. Примерно в Технополис или Зора ги няма. Което ме обърква защото не мога да ида и да я видя на живо/ не че нещо ще разбера/. Ще се опитам да кача снимки, ако някой е купувал да ми даде мнение

# 1
  • Мнения: 1 522
Не ги знам тези, имаме Нинтендо Суич, жена ми е голям фен и й го подарих. Има хакнати в olx, с хак и много игри. Цените за нова са около 650 без игри, за хакната от олкс с много игри е около 700-900, но има безброй игри. Смятам, че тези евтини копия не са много дългоустойчиви. Не знам де, не съм си купувал куча марка техника. Всеки си преценя, но аз бих си купил Нинтендо или Плейстейшън. Но все пак при възрастта на сина ви, може евтиния вариант да не е лош, при положение, че синът ви има потенциал да го счупи.

# 2
  • Мнения: 10 598
Аз купих ретро игра Нинтендо Покет за десетина лева от олкс. Детето е фен на Супер Марио. Гледах и тези, които си показала, и смятам, че са излишни пари. На таблет или телефон ще се играят много по-добре цветни игри, според мен.
Нинтендото дето аз купих, разбира се е реплика, не е оригинална и има 1000 игри. Като му я дадеш в ръцете, няма спирачка. Оставих го да играе 2 седмици покрай Коледа и после я скрих. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 80
Ами той в нас има Плейстейшън 3, и отделно имаме и телефон и таблет. Обаче тази игра много я е харесал може би визуално, без да е до край наясно с нея. На мен обаче тея теми са ми страшно далечни, се надявах да разбера по скоро, дали забива примерно и трябва постоянно да се рестартира нещо такова. Дали батерията кара примерно колкото на телефона?

# 4
  • Мнения: 10 598
Купуваш, тестваш. Имаш опция за връщане. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 397
Здравей. При положение че има телефон, таблет и ps 3 мисля, че е повече от ясно че идва прекалено.
Това ще е китайски боклук, дори по слаб и малък от телефон. Само дето има 5 бутона отстрани за удобство. В телефон има милион безплатни игри в google play.
За 8 годишен, я по добре го научи да играе футбол, баскетбол или нещо за навън. Добре е да го запознаеш и с шаха на тази възраст и да видиш дали няма талант. Шаха развива много сектори в мозъка, мисленето, интуицията, кординацията и още куп други. Ще е и сред други деца и комуникира и т.н.
Днешните деца затлъстяват с рекордни темпове поради 2 причини
Липса на движение и преяждане с джънк.
Ако много реве просто му изтегли играта на снимката за таблета или телефона  metal slug се казва

Последна редакция: ср, 20 юли 2022, 11:30 от Didity02

# 6
  • Мнения: 1 522
Здравей. При положение че има телефон, таблет и ps 3 мисля, че е повече от ясно че идва прекалено.
Това ще е китайски боклук, дори по слаб и малък от телефон. Само дето има 5 бутона отстрани за удобство. В телефон има милион безплатни игри в google play.
За 8 годишен, я по добре го научи да играе футбол, баскетбол или нещо за навън. Добре е да го запознаеш и с шаха на тази възраст и да видиш дали няма талант. Шаха развива много сектори в мозъка, мисленето, интуицията, кординацията и още куп други. Ще е и сред други деца и комуникира и т.н.

Мислех да напиша нещо подобно. Но после съобразих, че жената не търси съвет как да гледа детето си, а за конкретен продукт. Така че не е редно да й се месим.

# 7
  • Мнения: 397
Написах накрая да изтегли играта от снимката вероятно за това детето я е поискало.
Няма редно нередно. Пускаш тема, задававаш въпроси получаваш отговори и мнения. Не сме роботи да отговаряме с да и не само. Ако няма прогрес и коригиране то няма смисъл иначе. А пък нейно право си е да приема или отхвърля. Другото което е това мнение ще се прочете от 20+ още майки примерно които ще се възползват от съвета ми. Не е само за нейния случай.

# 8
  • Мнения: 80
Аз като цяло избягвам да се изказвам, камо ли да изпадам в някакви спорове. По скоро бих прочела и зачела някое мнение, на някой с повече знания или опит. Имам познати на който децата им нямат, нито собствен телефон, нито таблет, да не говорим за Плейстейшън. НО прекарват с часове ( за мен лично прекалено много) на телефоните на родителите си , играят игри, гледат там ютуб и още какво ли не. Така ,че не е важно кой каква техника има в къщи, важно е как, кога и колко се използва.
 Моята идея беше, ако някой , някога е купувал такава игра, да сподели какви са впечатленията му от първа ръка.

# 9
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
За мен това е няква евтина китайска версия , която няма да близо до оригиналното Нинтендо като качество
И само да питам - какво е хакнато Нинтендо , ако може някой да обясни моля

# 10
  • Мнения: 1 522
За мен това е няква евтина китайска версия , която няма да близо до оригиналното Нинтендо като качество
И само да питам - какво е хакнато Нинтендо , ако може някой да обясни моля

Еми купихме си едно от олкс, има един сайт като замунда и оттам теглиш игри на корем и ги инсталираш. Точно как са го хакнали и кой - не знам. Така си го взехме от предишния собственик.

# 11
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
благодаря , точно това ме интересуваше - какво се прави с хакнатото нинтендо
Добре, че мойто мърморещо за нинтендо човече вече не и интересно , та сега аз си играя на  Мариото

# 12
  • Плевен
  • Мнения: 99
Diva4ka123 В крайна сметка купихте ли тази игра?
Ние сме в същата дилема Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 80
Не така и не я купих ме. Защото до колкото успях да събера информация не била добре. Другото което не ми хареса е че на няколко места където гледах самата игра няма гаранция.

Общи условия

Активация на акаунт