Втвърдяване на корема

  • 1 792
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
не са никакъв проблем и с двете деца ги имах.За първото ми изписаха нещо си не поня какво но след това чух че е било по добре да не го пия защото заради него може би не съм получила разкритие и се наложи да ме режат,а за второто вече знаех какво точно чувствам и си премълчах .Понякога изписват и обикновенно нож па.И все пак се консултирай с гинеколог особено като ти е за първи път Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Godzilla
Цитат на: debelanata
Това zа магнеzия добре ама само до 35 седмица

Защо само до 35-та?

`Да само до 35 zаЩото след това той смуЩава нормалната функция на матката и Ще пречи на нормалните родлини контракции
Това го zнам  от лекарите тук, zаЩото аz си имах тоя проблем и с 2 бременности оЩе от 20 седмица

# 17
  • Мнения: 1 277
Благодаря на всички за отзивчивостта. Ще се консултирам и с лекарката си за по-сигурно за да ми каже дали да пия нещо. В едно от мненията прочетох, че този вид контракции може да се предизвикат и от стрес. Сега като се замисля днес имах само една, а предните дни, когато това втърдяване беше по няколко пъти, бях под стрес (бях в сесия). Надявам се, че сега като мина сесията и вече съм спокойна, всичко ще мине от само себе си.

Общи условия

Активация на акаунт