Колко деца искате?!:)

  • 3 570
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2 494
Реших малко да разнообразя нашите очаквателни дни с това въпросче и от анкетата да видим как вървят % сред нас!!!!!!!!

Аз лично искам 3 или 4 дечковци,  но най-вероятно ще се спрем на 2 -  разбира се то е Божа работа  Praynig ! Мечтая си тайничко и за близнаци.......
 newsm04 или newsm05 или newsm06 Laughing  Laughing

# 1
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Аз искам три, но  бих се задоволила и с едничко.

# 2
  • Мнения: 9 903
много обичам да гласувам в анкети, но нещо изведнъж се запрях...
колкото-толкова.

# 3
  • Мнения: 1 612
Е и аз се разписах! Аз съм за 2 - пък той Господ си знае работата!
Пък дето пише Меги - може и близнаци. Като дойдат няма да ги връщаме я!

# 4
  • Мнения: 2 494
ОПРЕДЕЛЕНО Е КОЛКОТО ТОЛКОВА!!! МИЛИ МОМИЧЕТА АЗ ИСКАМ САМО ДА ВИ РАЗВЕСЕЛЯ! ЗАСЕГА ПО 1 ИЛИ 2 НА ВСЯКА А НАТАТЪК ПО ОЩЕ..........

# 5
  • Мнения: 6 992
ми аз уж 3 съм планувала, всъщност винаги съм си ги представяла 3...а, ако може и още няколко осиновени, не бих отказала...много ми се иска да имам много деца,които да обичам и за които да се грижа...ама то не зависи само от мен Simple Smile

# 6
  • Мнения: 201
Още докато бяхме гаджета с мъжа ми сме си "заплюли" да си имаме 3 бебенца
Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue

И днес също не сме се отказали и искаме 3 сладки бебчета, и работим по въпроса Wink !!!!

# 7
  • Мнения: 111
Аз си мисля че е най-добре да са две - да не им е скучно Grinning  и да не са с много голяма разлика. Дори ми се иска да са близнаци - винаги са били куриоз за мен тези еднаквите newsm47  newsm62
Но тъй като за сега няма нито едно не ща да се замислям много

# 8
  • Мнения: 2 723
Аз си мечтая за три.
Едно дете съм и винаги много ми е тежало това.
Имах приятелка, с брат и сестра - страшен купон беше у тях.

# 9
Ние сме решили да имаме 2, защот аз съм едно и знам колко мъчно ми беше,
че всички около мен имаха братче и сестриче а аз не. Rolling Eyes
Съпругът ми мисли , че едно като е расте глезено и егоист, а като са две понеже те са двама братя и било съвсем друго. Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 320
по план график бих искала да са две, но пък колкото дойдат, толкова. е, дано да е повече от едно, де!  Grinning

# 11
  • Мнения: 2 212
Засега съм единствената отговорила - повече. Е по приницп искам поне 3, което ще рече че искам и повече от три Simple Smile Но само да имам физическата и финансова възможност, и  бащата също да иска... Аз също съм единствено дете и винаги съм си мечтала да бъда част от едно глоямо семейство, и като не ми се осъществи като дете тази мечта, сега си мечтая да имам аз самата такова семейство ! Grinning

# 12
# 13
  • Мнения: 1 187
И аз искам трички... дай Боже. Нека всеки дом е пълен с детски усмивки, пожелавам ви го от сърце!

# 14
  • Мнения: 1 277
Искам две дечица. Но ако след тях се появи неочаквано още едно няма да го върна  Simple Smile .

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
aз вече няма да се заричам, но плановете са ми  да имам общо 2 деца

# 16
  • Мнения: 5 250
Искам 2 деца -едно момченце и едно момиченце  Simple Smile Плана на половина е изпълнен.

# 17
  • Мнения: 4 362
Аз също искам 2,но там не решавам само аз Grinning времето ще покаже

# 18
  • Мнения: 183
Привет!
И аз ще се включа към групата на многодетните, при всички положения сме планували повече от едно, но каквото сабя покаже. Вече загубих близнаци в 6 г.с. и незнам какъв е шансът отново да са 2, но тайничко се надявам  Praynig
Касмет на всички в начинанието!

# 19
2 за България и толкоз са много.Ако живеех в чужбина щях да се замисля за трето,защото така ми се искаше момченце Sad

# 20
  • Мнения: 4 212
В на4алото исках 1, след 3, 4 години поисках още едно, ве4е минаха 12 и сега ми се сбъдва ме4тата за второ, дай боже Praynig .За трето не ми стиска, ама и аз като Мелпомена, ако стане, няма да го върна. Heart Eyes
Може и да се полу4и да дундуркам едновременно мое бебе и вну4е, знае ли 4овек... Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 4 272
На мен ми се иска 3, но като гледам с правенето на второ колко се бавим. А снощи синчето ме попита кога най-после ще родя. А той иска да са 4 деца. Stuck Out Tongue

# 22
  • Мнения: 274
Аз искам само 2; едното го имам - тоес 50% изпълнено, а сега работим за другите 50%. Повече май не искам!

# 23
  • Мнения: 1 959
Бабата на моя мъж е имала 21 деца(няма лъжа няма измама)така че ние сме решили да имаме поне 5-6 ако може и повече добре са дошли.

# 24
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ами аз искам 3 ама мъжо склони да са две и това е!  Wink  Е то второто е още на път де! Абе знае ли човек ако се опаричиме след 5-6г. може и трето да ни се прииска да си направим! Stuck Out Tongue

# 25
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Ами аз вече имам три страхотни момченца Stuck Out Tongue  и те са най-голямото ми щастие.Искам да имам още толкова момиченца,но и момченца да са нямам нищо напротив.Мечтая си също така поне едно от всичките ми раждания да е с близнаци,ако са тризнаци още по-добре Wink

# 26
  • Варна
  • Мнения: 407
Искам да имам 2 деца, но мъжът ми нещо не е навит. Как сме щели да ги гледаме, то едно било трудно да се гледа... Но вярвам че в крайна сметка двамата ще стигнем до консенсус Laughing

# 27
  • Мнения: 191
Искам три #Milti  #Milti  #Milti
Не знам дали ще успеем, но много се надявам.
Обичам да ми е пълна къщата, така че не бих се отказала и от повече Grinning
Дано да успеем!!!!!!!!!!!!!!!!

# 28
  • Мнения: 498
Ами аз си държа на класическия вариянт, за мене класически де Simple Smile
Иска ми се да имам момченце , а след 3-4 години и момиченце, не смея да си месля за мечтата ми за близначета момиче и момче Simple Smile  Сигурно ще ми е трудно да се оправя с две наведнъж. Но каквато и комбинация да ми се случи , бих  и се радвала/ ако/ никой не знае Sad

# 29
  • Мнения: 4 965
Искам 4, но и 3 са ми достатъчни (нищо, че майка ми ме обяви за луда  Shocked и твърди, че 2 са перфектната бройка).
За сега 2-те вече са на лице. Сега ми се иска и момченце, а тати пък иска отново момиченце, та ще видим  Praynig . След 5-6 максимум 7 ще се пробваме (при нас вероятността отново да са близнаци е огромна), ако не ни изненада по-рано Wink .

# 30
  • Мнения: 2 807
И аз искам трички...
Първото е почти на 18 месеца и до месец ще става батко  Grinning
Остава да помислим за третото Laughing

# 31
Ние сме решили да имаме 2 деца (момче и момиче). Stuck Out Tongue
Не е хубаво когато е само едно дете. Аз съм едно дете и винаги съм искала да имам братче или сестриче, но.... уви не.
Но каквото стане...И едно да е и три да са пак ще им се радваме и ще ги обичаме;)

# 32
  • Мнения: 2 556
Аз искам да имаме 2 деца, а мъжът ми - 4, та не знам как точно ще се разберем... Засега моите планове са на път да се изпълнят през Август, а после ще му мислим  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 441
Аз винаги съм искала 3 деца, ама като не си хванах работата овреме в ръце.......... Иначе още чакам да забременея за първо и ако не ги "сготвя" поне 2 наведнъж няма да си наваксам плана. Не че се натискам за близнаци, де - хич даже.
Да не говорим, че и мъжа ще трябва да сменям, че той като чуе за повече от едно дете и му настръхва козината  Laughing

# 34
  • Мнения: 4 244
Имам две
Да са ми живи и zрдави
Ама искам оЩе едно, две. Ако е рекъл Господ

# 35
здравейте! за първи път влизам в този форум, с голямо удоволствие се включвам в анкетата, за да кажа, че и ние искаме три дечица. както са писали и преди мен, каквото сабя покаже, разбира се, че няма да върнем и четвърто. Но, честно казано за четвърто не смея да мечтая, защото ще ми станат много годинките. Мъжът ми се надяваше на близнаци първия път, обаче сега си имаме прекрасна дъщеричка, сигурно след около година ще се пробваме за второ. успех на всички от форума!!!

# 36
Ние искаме три. Засега работим върху второто Simple Smile

# 37
  • Мнения: 210
Здравей Меги по принцип не влизам в този форум но реших да видя мненията ти и ми хареса анкетата и аз много исках близблизнаци но си имам дъщеричка да ми е жива и здрава но определено съм на мнение че ще имам и второ дете дай боже. Успех на всички очакващи мами

# 38
Искам да се присъединя към майките с по три деца.. Дай боже да си имам трички, но сега се надявам поне на едничко в близките година-две....

# 39
  • Мнения: 1 999
Аз бих искала да имам двечки - момченце и момиченце.
Хубаво е да си имаш братче или сестриче.
Аз имам по-голяма сестра и много съм се учила от нея. За това ми се иска и аз да имам две дечица.  People Angel

# 40
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Искам три Grinning

# 41
  • Мнения: 503
И аз съм от малкото, отговорили Повече Wink . Винаги съм искала поне 3, ама ПОНЕ, по-добре 4 Wink , по-весело ще е. Ама да видим, като станат 2 или, дай Боже, 3, какво ще мисля, може да си променя мнението Stuck Out Tongue .
Засега работим за второ, все още - неуспешно Confused .

# 42
  • Мнения: 2 494
Страхотно ме радвате мили момичета, ама страхотно, колкото и да е трудно и незнам какво в БГ, никой не иска само едно дете!!! А и мамите с желание за три не са малко....хи хи хи...супер! Това е много хубаво, аз имам сестра и толкова я обичам, че незнам какво бих правила без нея. Затова искам поне 2 дечковци!
Аз онзи ден изръсих на любимия "Ако имаме много пари един ден искаш ли да имаме 4-5 деца, Дай Боже?! Laughing ", той в първия момент застина, погледна ме едно странно, после вика, абе ние кога ли ще имаме пари, ама да ми угоди ми вика, "Добре"  Laughing , така че......има надежда......  nnnuu  twin_neutral
Дай Боже скоро да стане първото поне....

Общи условия

Активация на акаунт