Ученически раници

  • 344
  • 2
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 5 799
Не намерих подобна тема и не знам дали е правилният раздел за запитването ми. Ако не е, моля модератор да я премести.

Търся качествени ученически раници, които да са подходящи за първокласник, да са удобни и да не се скъсат на втория месец употреба.
Бихте ли ми препоръчали марка/магазин? Разглеждам засега само в интернет, но изобщо не познавам марките и не знам кои се водят здрави. Не искам да избирам раница само според цената и външен вид.

Ако някой знае коя марка се е доказала като качествена, моля да сподели.

Замислям се и дали раницата да не е с колелца, за да не товари гърба, но не знам дали това е удобно за самото дете (не е ли по-обемна и по-тежка за носене, не е ли по-трудно качването и слизането по-стълби и т.н.). И като цяло как се приема идеята за раница с колелца от повечето деца?

Също така ще ми е от полза и да кажете какви критерии гледате при избор на раница за малкия човек.

Благодаря!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Преди години много полезно ми беше да сондирам мнения в тази поредица теми https://www.bg-mamma.com/?topic=1360263  Успех Simple Smile

Иначе раницата на сина ми беше Херлиц, тип кутия и изкара без проблем и поражения плътно до 4 клас, въпреки целия тормоз и мятане Wink

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 5 799
Благодаря! Ще погледна.

Общи условия

Активация на акаунт