Сексуален проблем

  • 5 792
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте! Жена съм на 33г., с дете на 3г. От известно време мъжа ми ме отбягва сексуално.Искам да спомена, че той и преди не е бил чак толкова сексуален, но в последно време нещата се влошиха.Редките случаи, в които правим секс( 2, 3 в месеца), аз съм инициатор, никога той.Когато го доближа имам чувството, че му става неприятно и се опитва да ме избягва.Даже и като правим секс мисля, че му е досадно, и го прави само за да отбие номера.Така.Сега ще се опитам да се опиша, защото близка приятелка, както и психоложката, която посетих, ме убеждават, че проблема не е във външния ми вид.Висока 163см, 52кг, стройна, с хубава кожа, избелени прави зъби, хубава коса, която ежеседмично поддържам при фризьор, маникюр, ползвам скъпи лосиони за тяло, както и други козметики.Като цяло мнението на хората покрай мен е, че аз винаги съм била поддържана и красива жена, въпреки, че не се определям като мега красавица, но все пак постоянно получавам комплименти от мъже и жени за начина по който изглеждам.Тези неща за външния вид ви ги казвам, за да сте наясно, че се опитвам да се поддържам. Сега започвам с примери за неговото отношение: отбягване, като се гушнах в него последния път, ми каза тактично и мило да се мръдна, тъй като му станало горещо( бях го гушнала за 1мин), никакви прегръдки и целувки по негова инициатива, а в същото време ми казва колко съм била хубава. Често се оплаква, че не сме се били усамотили без детето и за това не правим секс, когато го питам има ли проблем, но и вечер и на обед, когато детето спи той пак не предприема нищо.Реших да отидем за един уикенд двамата на почивка-пак никакъв секс, разходихме се, хапнахме и легнахме да спим. Отидохме на море с детето за една седмица.Пак никакъв секс макар и малката да заспиваше рано.Проверявам му телефона постоянно да друга-не мисля, че има. Иначе- супер баща и супер домакин. Грижовен, мил и работлив.Помага ми извънредно много с покъщната работа дори без да го моля.С детето се занимава много също и според майка ми аз, цитирам, ,,Какво повече съм искала в тоя живот, някои хора и това нямат и да се примиря с късмета си.Обаче, на мен това отношение към мен като към жена ме убива.Моля, не ме разбирайте погрешно, не съм нимфоманка, но искам поне един път той да ме пожелае, той да покаже, че ме иска. Стигнах до там, преди да ида на психолог, да си внушавам, че всяко едно малко нещо по мен, което не е перфектно, го отблъсква.Започнах още повече да си запазвам часове за разни козметични процедури и подобни, да ходя на спорт и т.нЕфект нулев.Още повече, като идем някъде аз виждам как разни хубави мъже ме заглеждат, и това още повече ме натъжава за мен самата.Като отида до разни институции в 90% от случаите флиртуват с мен и искат близост, което всъщност, ако искайте вярвайте не ме радва, а ме кара да се чувствам гадно, защото у дома получавам такова отношение. Когато отидем на заведение или разходка, макар и да се опитвам да го прикривам душата ми плаче. На морето-сложила съм си бялата рокля, направена, нагласена, с тен, и нищо..Просто това пренебрежение ме убива психически и наистина ме мачка.Нямам стимул и желание за нищо.Моля, какво мислите по въпроса? Според вас трябва ли да продължавам един вид да се натискам да секс и интимна близост или да спра? Според вас това ,,бутане" от моя страна нормално ли е? В последно време си мисля, че дори не е хубава вече да го карам да ми обяснява защо не правим нищо, защото имам чувството, че изглеждам жалка.А, и-това, че той  има други плюсове,достатъчно ли е да остана в тази връзка и да се примиря, защотот по принцип никаде не е 100% розово? А аз просто искам нормални неща от моя си мъж..аз ли греша в нещо според вас??Благодаря много за отделеното ви време.

# 1
  • Мнения: 2 193
Винаги ли е бил такъв? Има ли здравословни оплаквания от някакъв вид?

# 2
  • София
  • Мнения: 35 056
Ако има мерак, ако ще с косми до Панагюрище да си и тениска на лекета и дупки - ще те натиска във всяко кьоше.

Говориш съвсем сериозно и откровено с него - за нуждите си, желанията, копнежа. Без обвинения - чистосърдечно, всичко, както обясни на нас.

Ако не вдене си хващаш любовник - разрешаваме ти.

Последна редакция: пт, 05 авг 2022, 22:33 от Ms.Gorgeous

# 3
  • Мнения: 2 879
Питай го направо и му кажи .
Може да пробваш да се държиш все едно го няма , за да видиш дали ще покаже интерес .

# 4
  • Мнения: 1 158
За жалост, тук изобилства от теми като твоята. Навярно ти е много тежко.
Тук ще те посъветват:
- той да си изследва хормоните
- ти да си хванеш любовник
- да си купиш вибратор
- да го оставиш
Аз съм привърженик на по-крайните и ултимативни мерки след като с говорене не става. Щом той отказва да задоволи твоите  нужди, ти пък престани да задоволяваш някоя негова друга нужда като готвене, пране и т.н. Навдигни глас, тропни с крак - в леглото няма да го вкараш така, но поне да не си мисли, че всичко е наред и че така можете да си карате до пенсия.
Поведението му е обидно, тормози те и те кара да се съмняваш постоянно в себе си.
Това не е нормално.

# 5
  • Мнения: 15
Ако има мерак, ако ще с косми до Панагюрище да си и тениска на леката и дупки - ще те натиска във всяко кьоше.

Говориш съвсем сериозно и откровено с него - за нуждите си, желанията, копнежа. Без обвинения - чистосърдечно, всичко, както обясни на нас.

Ако не вдене си хващаш любовник - разрешаваме ти.

Това и психоложката ми го каза- не е до външния ми вид, както казваш и ти

# 6
  • Мнения: 15
Винаги ли е бил такъв? Има ли здравословни оплаквания от някакъв вид?
Не е бил винаги така.До колкото знам-няма

# 7
  • София
  • Мнения: 35 056
Разбира се, че не е.
Единият косъм не е спрял никой мъж, нито чорлавата коса, памучното бельо.

Щом не е бил изявено сексуален досега, няма да стане секс бог тепърва.
Говори и си кажи какво ти липсва, как се чувстваш и какво искаш.
Удоволствие не носи само пенетрацията, дано схване.

Последна редакция: пт, 05 авг 2022, 22:25 от Ms.Gorgeous

# 8
  • Мнения: 18 295
Тъъъй, а други проблеми помежду си извън секса имате ли? Конфликти, разногласия, които да са довели до охладняването му? Абсолютно нищо не пишеш за емоционалната връзка между вас.

# 9
  • Мнения: 6 764
Това е мъжа ти, какво си се заописвала какви лосиони, какви фризьори? Търсиш да се самообвиниш в нещо. Хващаш го и директно го питаш. Какъв е проблема, защо не правим секс??? Не ме обичаш, не ме харесваш, любовница имаш?? Тука може 300 неща да ти кажем, все тая.
Майка ти говори глупости. Примири се ти със съквартирант, щото видиш ли гледа децата и е мил. Ами то и тези дето правят много секс също си гледат децата и помагат вкъщи.

# 10
  • Мнения: 15
За жалост, тук изобилства от теми като твоята. Навярно ти е много тежко.
Тук ще те посъветват:
- той да си изследва хормоните
- ти да си хванеш любовник
- да си купиш вибратор
- да го оставиш
Аз съм привърженик на по-крайните и ултимативни мерки след като с говорене не става. Щом той отказва да задоволи твоите  нужди, ти пък престани да задоволяваш някоя негова друга нужда като готвене, пране и т.н. Навдигни глас, тропни с крак - в леглото няма да го вкараш така, но поне да не си мисли, че всичко е наред и че така можете да си карате до пенсия.
Поведението му е обидно, тормози те и те кара да се съмняваш постоянно в себе си.
Това не е нормално.
Охооо, ако знаеш само как ме мачка, а да не ти говоря как наистина започнах да мисля, че съм отблъскваща и никой няма да ме забележи, защото примерно косата не ми е мита от от 2 дни, и хората ги е гнус от мен.Честно, за това и отидох на психолог, защото се усещам че излизам извън контрол за себе си.

# 11
  • Мнения: 1 271
Аз първо бих опитала да говоря с него и да му обясня проблема директно, бих се опитала да разбера дали няма някакъв друг проблем, за който не ми казва. Ако няма подобрение - ще пробвам със семеен терапевт, също бих спряла да му обслужвам другите нужди, както Michone написа.

Ако нищо от това не подейства, ще пристъпя към развод. Той може да е чудесен баща и без да сте женени, а ти едва ли ще останеш дълго сама, при наличие на толкова интерес от други мъже.

Последна редакция: сб, 06 авг 2022, 00:55 от Tessaria

# 12
  • Мнения: 18 295
Не ми отговори имате ли разни конфликти и разногласия или всичко е по мед и масло между вас? Подозирам, че нещо има, защото знам за точно такъв случай.

# 13
  • Мнения: 12 473
Имам чувството, че в някои семейства не си говорят?
Ако преди не е бил такъв, как не си го заклещила в разговор да си каже проблемите?  Не му става от теб или от жени въобще?
Щото ако е само от теб (не защото нещо ти има, а че те вижда само като майка, а не жена) пиши го загубена кауза.

# 14
  • София
  • Мнения: 16 174
Може пък да има интелектуално разминаване. Да няма за какво да си говорят извън детето и "какво ще готвим днес" и мъжът да е загубил интерес. Не разбрах жената има ли собствена кариера, интереси, хобита. Моника Белучи казва, че външния вид е първите 15 минути, после ако няма за какво да си говориш с някой, красотата няма значение.

# 15
  • София
  • Мнения: 35 056
Не си говорят, Уингче, липсва интимност на първично ниво.
Сигурна съм, че авторката се чувства брутално зле, защото една жена, ако не е желана, просто тлее и започва да се съмнява в себе си.

Пък той, не мисля, че е идеално лош, даже много добър може да е, даже изобщо да не разбира, че има проблем.

# 16
  • Мнения: 18 295
Тая тема нещо ми се струва измислена.
Авторката не може да отговори дали имат разногласия с мъжа си, явно още не го е измислила.

# 17
  • Мнения: 15
Не ми отговори имате ли разни конфликти и разногласия или всичко е по мед и масло между вас? Подозирам, че нещо има, защото знам за точно такъв случай.

Ще отговоря, разбира се.В началото на връзката, преди 7г, се карахме по отношение на готвене и чистене.Той ми правеше забележки, че не съм чистила много, след което това се поправи.Също го било дразнило, че като съм се прибирала от работа, ако съм имала проблем там, съм го натоварвала него( за него проблемите на работа, остават на работа, без излишно мрънкане вкъщи).Той е перфекционист по принцип, но не за себе си, а за другите покрай него.

# 18
  • София
  • Мнения: 35 056
Тая тема нещо ми се струва измислена.
Авторката не може да отговори дали имат разногласия с мъжа си, явно още не го е измислила.
Едното не е проводник задължително на другото.
Щото знам хора, за които скандала е добро утро, секса е за лека нощ.

И не, на жените им пречи скандала, на мъжкия мерак - никак

# 19
  • Мнения: 15
Не ми отговори имате ли разни конфликти и разногласия или всичко е по мед и масло между вас? Подозирам, че нещо има, защото знам за точно такъв случай.
Ама си и ти, тук съм, ще отговоря.Просто върша и други неща в момента и не съм на телефона постоянно.

# 20
  • Мнения: 15
Това е мъжа ти, какво си се заописвала какви лосиони, какви фризьори? Търсиш да се самообвиниш в нещо. Хващаш го и директно го питаш. Какъв е проблема, защо не правим секс??? Не ме обичаш, не ме харесваш, любовница имаш?? Тука може 300 неща да ти кажем, все тая.
Майка ти говори глупости. Примири се ти със съквартирант, щото видиш ли гледа децата и е мил. Ами то и тези дето правят много секс също си гледат децата и помагат вкъщи.
Да, наистина се самообвинявам постоянно..

# 21
  • Мнения: 18 295
О, някои неща изкопават пропаст между хората. Както казах, знам такъв случай.
Не и скандали за битови неща, разбира се.
Ами... явно връзката в случая е на битово ниво. Няма много емоция в нея. Готвене, чистене, детето, (малко) секс и толкова. Това ги събира, друго не споменава да има.

# 22
  • Мнения: 15
О, някои неща изкопават пропаст между хората. Както казах, знам такъв случай.
Не и скандали за битови неща, разбира се.
Ами... явно връзката в случая е на битово ниво. Няма много емоция в нея. Готвене, чистене, детето, (малко) секс и толкова. Това ги събира, друго не споменава да има.
Да, изглежда, че на него му е ок така, не се оплаква иначе

# 23
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Този мъж вероятно има любовница.

# 24
  • София
  • Мнения: 35 056
Ми, толкоз му трябва на човека.
На Нина обаче не.

Авторке, вземи съживи го, раздрусай го, извикай му - вехна, не виждаш ли?! Най- хубавата жена имаш, какво ти става?!

# 25
  • Мнения: 15
Ми, толкоз му трябва на човека.
На Нина обаче не.



Авторке, вземи съживи го, раздрусай го, извикай му - вехна, не виждаш ли?! Най- хубавата жена имаш, какво ти става?!
Чак най-хубава, не мисля.Даже обратно, постоянно се съмнявам в себе си.Никога не съм се мислила за красавица, може би съм средна работа, знам ли

# 26
  • София
  • Мнения: 35 056
За него следва да си най- хубавата, пък вземи се огледай в крайна сметка. Какво ти е?

# 27
  • Мнения: 2 879
Преди имал ли е повече желание ?
От колко време сте заедно ?

# 28
  • Мнения: 7 244
Това фиксиране във външния вид не е нормално. Колко си поддържана, как те заглеждат другите, а мъжът ти не те желае. Подробно се описа колко си привлекателна. Ами сигурно неговите потребности са по- слаби от твоите. Или не си му интересна интелектуално, скучна си му, няма какво да ти каже. Може би държанието ти вкъщи не е нормално, спонтанно, дружелюбно. Може би му оказваш натиск или не се интересуваш от него, а само от собственото си задоволяване. Много причини може да има.

# 29
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 797
Авторката така се описа, като да си търси любовник.

Всъщност мисля, че ако някой си поиска, няма да му откажеш.
Ами я това му кажи на твоя мъж - имам нужда от секс, ще си хвана любовник...

# 30
  • Мнения: 25 568
Ти си на 33, а той на колко е?

# 31
  • Мнения: 6 146
Замириса ми на мъжка Дева. Иска да му е чисто човека, не да се правиш на красива.
Обсъждаш интимния си живот с кой ли не, само с него не, защо?

# 32
  • Мнения: 15
За него следва да си най- хубавата, пък вземи се огледай в крайна сметка. Какво ти е?
Там е и другия проблем, постоянно се чудя какво не ми е в ред

# 33
  • София
  • Мнения: 35 056
Всичко ти е наред, той те е вкарал в размисли и сърасти - колко струвам.
Що му клякаш на всичко - как чистиш, как готвиш, сигурно как гледаш детето.

Ма, свали напрежението малко, сложи си спирачки и пускай по някоя реплика - много мога, толкова искааааам Relaxed

# 34
# 35
  • Мнения: 15
Имам чувството, че в някои семейства не си говорят?
Ако преди не е бил такъв, как не си го заклещила в разговор да си каже проблемите?  Не му става от теб или от жени въобще?
Щото ако е само от теб (не защото нещо ти има, а че те вижда само като майка, а не жена) пиши го загубена кауза.
Постоянно се оправдава че е бил уморен, или че детето не спи, или че той не се е бил наспал, или че му е било късно за секс вечерта примерно, ако искам.Винаги, ама винаги оправдания. Ако вечерта е уморен, на сутринта като се наспи става и пак нищо, и аз вече започнах да се чувствам жалко да му се моля

# 36
  • Мнения: 15
Не си говорят, Уингче, липсва интимност на първично ниво.
Сигурна съм, че авторката се чувства брутално зле, защото една жена, ако не е желана, просто тлее и започва да се съмнява в себе си.

Пък той, не мисля, че е идеално лош, даже много добър може да е, даже изобщо да не разбира, че има проблем.
Да, наистина се чувствам зле, меко казано. Даже и вече не ми се говори с него, честно.

# 37
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 797
Аз не мога да повярвам, че е възможно, човек, който е бил сексуален, да кажем в някаква нормална степен, да стане изведнъж асексуален...
Млад мъж на 40 години да се оправдава, че е уморен, че му е късно, че детето.... Това са точно оправдания. Той просто не харесва да прави секс. Любовница няма, 100%.

# 38
  • Мнения: 6 764
От няколкото неща, които написа за него, че ти казва, че ти е мръсна косата, забележки за чистене, едно такова тъничко нареждане как не си достатъчно нещо си, твоята фиксация във външбия вид... Прилича ми, че твоя човек от много време те обработва като вероятно компенсира свои липси, вменявайки вина у теб. Получава му се. Реално той е пълен аут, а ти търсиш вината не в него, а в себе си.
Пращай детето при баба и директно в очи го питай секс кога и защо не? Кой прави секс 2 пъти месечно? Ако се мъчи да прожектира вина у теб, бе се давай и настоявай докато си каже истината, това е.

# 39
  • София
  • Мнения: 35 056
Нина не целя да я обидя по никакъв начин, смятам е съвсем готина мацка и майка, като нас, но:

Пичът я е дресирал добре, не, че е лош, но е леко властен и ѝ е вменил редица качества, които според него трябва да е жената - да върти парцала, да гледа детето, да е в услуга нему и да “не гледа много филми”.
И тя е взела, че му се е вързала.

Сега, някои ще кажат, че промяна не може да има, но аз смятам, че може.
Просто, тя трябва да отпусне юздите на перфекционизма, да спре да си търси кусури и да започне да бъде жена и майка, която не е угодна по всяко време, но е спокойна и щастлива.
Ще среща отпор, но трябва да го парира с усмивка и спокойно, не със сълзи и драми.

# 40
  • Мнения: 4 946
Никога не би ми хрумнало да обсъждам с майка ми проблемите в брака си..още повече на тема секс.

Иначе е кофти..да полагаш усилия и да не ти отвръщат.
Да опитваш, опитваш, но колко?!
Приемаш фактите и търсиш друго решение!

# 41
  • Мнения: 552
Игнор от страна на мъжа е много подтискащо, може да те доведе до състояние сама да си говориш....  Често пъти е съвсем умишлен и граничи/е психически тормоз(!) Въпрос на време е да появи друг мъж до теб. Това което мога да дам като съвет: ти си ценна жена и майка, не се оставяй да те смазват психически. Като си невидима за някой, за друг ще си звезда.

# 42
  • Мнения: 21 407
За него следва да си най- хубавата, пък вземи се огледай в крайна сметка. Какво ти е?
Там е и другия проблем, постоянно се чудя какво не ми е в ред

Е защо? По-скоро трябва да се чудиш на него какво не му е в ред. Затова го попитай, може да е всичко - от някакво заболяване,  до любовница. Не разбирам защо си говорила за проблема с кого ли не, само не и с този, който може да ти даде отговор защо не му се прави секс.

# 43
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 797
Е, говорили са го, не четете. Защото било късно, защото бил уморен, защото детето не спи...


А дали мастурбира? Защото съвсем пък без секс ... Не е нормално сякаш.

# 44
  • Мнения: 16
А дали си му интересна в секса? Количеството секс не определя качеството му.

Аз също не смятам, че външния ти вид е проблем.

# 45
  • Мнения: 6 522
Не ми харесва описанието на авторката за мъжа й в частта с перфекционизма за другите, със забележките как била чистела, с това за мръсната коса... това ми звучи много лошо като отношение от него към теб, даже ми граничи на психически тормоз, или ако не е чак тормоз, то си е здрава манипулация и промиване на мозъка, за да се чувстваш недостойна, некачествена и тн. да ти срине самочувствието. Отказа му за секс е част от тази манипулация. Това смятам, че трябва да го промениш, но ще е сложно, защото като те чета, май мача е свирен вече. Аз на мъж с такова отношение към мен, секс няма да има ако ще да е последния останал мъж. Та, промени си първо собствените възприятия за себе си, после отношението ти към него и после като се обърне палачинката, той ще те моли за секс. Ама се съмнявам да можеш да обърнеш играта, която явно играете.

# 46
  • София
  • Мнения: 12 587
Авторке, зависима ли си от този човек финансово? Би ли била склонна да се разделиш с него? Това са важни въпроси за да си изясниш опциите.

Въпросът бих го поставила ребром. Бих му казала, че видно има проблем, или да казва какъв е, защото не може повече така. Но е напълно възможно да те нападне неоснователно, та бъди готова за това. Оттам насетне, ако няма развитие и желание за промяна, си правиш сметката как да продължиш или да не продължиш. Можеш и да му кажеш, че ако не промени и нещата, ще си намериш любовник, но трябва да си готова, че това може да доведе до край на отношенията.

За мен честно казано работата е обречена и не бих търпяла. Той видно има проблем и не желае да работи по него, а се опитва да изкара теб виновна или да се опрадава с неща, които нямат нищо общо.

# 47
  • Мнения: 7 387
За съжаление много мъже се опитват да вменяват вина на партньорката си,а всъщност проблема е в самите тях, но не искат да си го признаят. Нито си грозна, нито глупава, та да позволяваш такова отношение.
Говори, натисни и като не се променят нещата, на сила хубост не става.

# 48
  • Мнения: 921
Според мен нещо се е пропукало във вашите отношения. Струва ми се, че е разочарован от теб поради някаква причина и се спрял да те обича и желае. Мъж който, обича иска секс и близост с жената до него. И външния вид в такъв случай няма никакво значение. Седнете и поговорете с него.

# 49
  • Мнения: 6 522
За съжаление много мъже се опитват да вменяват вина на партньорката си,а всъщност проблема е в самите тях, но не искат да си го признаят. Нито си грозна, нито глупава, та да позволяваш такова отношение.
Говори, натисни и като не се променят нещата, на сила хубост не става.
То затова зависи от жената как ще реагира и как ще тушира подобни манипулации още в началото на връзката или там съжителството или брака, каквото е. Още в началото, още първия път ако чуе "тука това не си го почистила хубаво" /давам само за пример/ и вече топката е в нейното поле. Дали ще се свие или ще му връчи парцала на него като може по-хубаво.
Там ти е проблемът, авторке, че си се свила и се опитваш да му угаждаш на претенциите. Не ти е изобщо сексуален проблемът. В теб е. В поведението и отношението. Бъди независима, самодостатъчна, имай самочувствие и си върши нещата както искаш и ти е кеф. Претенции може да имаме към себе си. Гласи се, носи си новите дрехи и си свиркай. Даже вкъщи /като го няма детето или спи/ облечи нещо предизвикателно и си почивай. Като поиска секс, веднъж в месеца или там когато, откажи, вземи си вибратора и действай сама, ама така, че да разбере. Като пита, кажи, че вибратора няма претенции и те харесва каквато си и затова те предразполага повече и ти е по-хубаво с него, пък и всеки път стигаш до края, пък с него не се знае и затова не ти се поти за едното нищо.

# 50
  • София
  • Мнения: 35 056
На инат е най- лесно, пък развода ептен… Confused

# 51
  • Мнения: 18 295
Според мен нещо се е пропукало във вашите отношения. Струва ми се, че е разочарован от теб поради някаква причина и се спрял да те обича и желае. Мъж който, обича иска секс и близост с жената до него. И външния вид в такъв случай няма никакво значение. Седнете и поговорете с него.
Това имах предвид и аз.

# 52
  • Мнения: 6 522
На инат е най- лесно, пък развода ептен… Confused

Ми може пък точно липсата на инат да е проблемът на авторката. Аз като имам инат бол, що нямам такива проблеми Confused пък и за какво ти е един мъж, ако не те прави щастлива,само те товари с претенции Confused развода понякога е по-добрата опция, ако другата е да си нещастна.

# 53
  • София
  • Мнения: 35 056
Аз като имам инат си е мой, не го прилагам като рестриктивна мярка към останалите, че да ги моделирам да са ми угодни.
Същото, каквото прави той с нея.

И чао.

Щом пита тук, значи има чувства и търси начин за справяне. Пък на верев нищо не става в тоя живот, дългосрочно хептен.

# 54
  • Мнения: 39 248
Или нещо се премълчава или това са изчерпани отношения. Няма общо с белите зъби, нито със стройното тяло. Днес е не съм се наспал, утре ще е нещо друго.

# 55
  • София
  • Мнения: 38 420
Вероятно простата нещо...
За съжаление, не мога да дам положитена прогноза, изхождайки от моя жизнен опит.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 3 571
А колко скрити гейове с години си ползват безметежно някакво си семейство и жена за параван...

# 57
  • София
  • Мнения: 38 420
За скрит гей не знам, но мъжете около 40 не са точно млади, възможно е да има някакъв скрит проблем. Също характерно за мъжете е, че го крият до последно и не ходят на доктор. Също така, някои от тях са склонни на много долни манипулации, именно за да прикрият този сексуален проблем.
А! Когато го правите, бързо ли свършва?

# 58
  • Мнения: 39 248
Каква простата на 40? Мъж на толкова трябва да плющи жена си постоянно.

# 59
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
Да му се обяснява, че ще си хване любовник е великата глупост. Подобна заплаха няма да е в нейна полза.

Когато отношенията не са ми по вкуса, се капсулирам. Ако временното ми отчуждение не му пречи, не виждам промяна и животът си върви, мога да предприема други мерки.

Отношенията ви не са нормални. Престани да му се усукваш. Прекрасна си, прояви малко самоуважение.

Последна редакция: сб, 06 авг 2022, 09:24 от Вяра

# 60
  • Бургас
  • Мнения: 3 571
За скрит гей не знам, но мъжете около 40 не са точно млади, възможно е да има някакъв скрит проблем.
Възможни са много неща, може дори и психически да го е "кастрирала" жената, може и друга да има - все хипотези...Тука си говорим просто. А наскоро точно една позната, която работи в хотел и с почасово отдаване, много учудена ми разказваше колко мъже водят други мъже, дори сутрин преди работа или в обедната почивка, за едно набързо...Статистиката е стряскаща.

# 61
  • Мнения: 179
Аз имам мнение и ще си го кажа, макар да не се познаваме... Една жена като е красива,  поддържана и в твоя случай как си забелязала как те гледат мъжете, как те свалят, как искат да са с теб, ами я се замисли мъжа ти ако е с теб и ти пред тези мъже, не мислиш ли че може да си проненяш държанието, от там мъжа ти дс почва да се погнусява от теб? Ако той е смотан дс те ревнува и да ти прави нс пук, като те обижда, като не ти дава секс, а вижда че ти го искаш... Много си се задълбочила в секса и си променяш държанието може би... И другото което мисля е че има много мъже, които си късат гъза от работа и да някои мъже се прибират на кучета вкъщи за да може жената да ходи на процедури, щото тя искала, а детето да може да има всичко...
И двамата имате вина, всеки ще ти каже своето мнение, но ти сама трябва да си помислиш какво искаш от този човек, и сама да разбереш от него какъв е проблема му с теб...

# 62
  • Мнения: 1 158
Чак пък да се погнуси?!

Плюс това, навярно и авторката работи. Не останах с впечатлението, че е съпруга на Илон Мъск.

# 63
  • Мнения: 21 407
Добре, а ако детето наистина е будно, или се буди лесно може пък това да го възпрепятства, така да се каже. И на морето, ако са били в една стая. Въобще наличието на малки деца наоколо е доста страстоубийствено. По-лошото е, че и когато правят секс мъжът много не се вдъхновява.

# 64
  • Мнения: 315
Възможно ли е мъжът да има някакви проблеми, за които не иска да споделя? Например, в работата, финансови, с роднини/приятели?
Иначе, това много ми прилича на нещо, през което аз съм минала. Бившия ми така се отдръпна, в последствие се оказа, че вече няма чувства и желание да е с мен, и съответно и топки, за да ми каже направо.

# 65
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
За него следва да си най- хубавата, пък вземи се огледай в крайна сметка. Какво ти е?
Там е и другия проблем, постоянно се чудя какво не ми е в ред
Продължавай да се чудиш.Успех.

# 66
  • Мнения: 6 522
Добре, а ако детето наистина е будно, или се буди лесно може пък това да го възпрепятства, така да се каже. И на морето, ако са били в една стая. Въобще наличието на малки деца наоколо е доста страстоубийствено. По-лошото е, че и когато правят секс мъжът много не се вдъхновява.

Ами аз не знам хора, които отиват семейно на море и да не са в една стая с подрастващо. Ама да ти кажа, понеже миналата седмица бяхме на море, не пречи ако има желание. И изобщо детето не пречи и вкъщи, пак ако има желание. Да, ок, съобразяваш се и нали само като спи, да, губи се малко спонтанността, но все пак е по-добре от никак, пък и може по други начини да се разнообразява и от там да дойде изненадата. Ама на авторката не й е проблемът секса, пак да кажа.

# 67
  • Мнения: 56
Или просто си му омръзнала,или си има любовница,или и двете.Спомена,че му проверяваш телефона и няма нищо,но има разни скрити чатове и изобщо много начини да не го хванеш.Положила си достатъчно усилия да промениш ситуацията и без резултат.От тук нататък трябва да решиш дали би продължила с този човек по този начин,или да се опиташ да си потърсиш щастието другаде.Ако тръпкату му към теб е изгаснала,каквото и да правиш,няма да я върнеш.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Не се кахъри чак толкоз. Моят е същия. Свикнах след 10 години брак. Хващаш си любовник ама без да се влюбваш и си ти.

# 69
  • Мнения: 1 083
А някакви общи интереси имате ли? Правите ли нещо заедно? Имате ли теми за разговор?
Познавам няколко разпаднали се двойки, при които ми се струва, че ситуацията има сходни допирни точки, с това, което описваш...но да съм сигурна преди да се изкажа

# 70
  • Мнения: 1 274
С догатки и мълчание не става!Комуникация му е майката..Вие сте омъжени би трябвало спокойно да разговаряте за това...Все още се чудя как има жени/мъже,които не могат да отворят тема за секс.При положение,че единия от двойката е недоволен от нещо,но продължава да си мълчи и да чака другия да хвърля боб !!?

Иначе всеки един човек има период в,който не му се прави нищо..Дали е стрес,умора,напрежение...Аз и мъжа ми сме имали такива дни.Дори и децата да заспят рано,искаш просто да си отпочинеш,да се занимаваш с нещо за,което си нямал време през деня или просто да седиш и да гледаш в една точка без нищо друго.Сядате и говорите,друго не виждам...

# 71
  • Мнения: 861
Друг му е обекта на желанието, не си ти. Само, че няма смелост да си го признае и като всеки средностатистически мъж, се е пуснал по течението. Едва ли ще ти признае, дори да го питаш директно, но можеш да си сигурна, че всичко между вас е приключило. Явно не е от тези, които без проблем тъкат и на два стана. Не мисля, че трябва да търпиш дълго това положение, според мен той те чака ти да вземеш решението да се разделите. А ти си млада и хубава и е грехота така да прекарваш най-хубавите си години нежелана и пренебрегвана, да не говорим, че това ти докарва и психически проблем. Натисни го по-сериозно и категорично да си признае.

# 72
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 267
1.Любовница,и.
2.Здравословен проблем.

# 73
  • Мнения: 1 083
А възможно ли е мъжът да е имал някакъв временен спад, пък съпругата вместо да говори и да се опита да разбере е изперкала, започнала е да обикаля по салони, денонощно нещо се гласи и чопли?
Не отговори авторката какво правят заедно - дали всеки със своето си, а тя главно с външния си вид.

# 74
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Човекът явно не е от най-разговорливите и отдаващите се на емоционалности. Нито пък има желание половинката му да го натоварва със своите. Нито иска да й се обяснява. Вероятно е от мъжете, които искат да не ги закачат. За какво да си говорят като тя дори елементарно не може да се прибере и да сподели, да я изслуша, да й даде съвет, кураж, мъжко рамо....?! Може и да са станали 2 отделни свята под един покрив с единствена допирателна - детето.

Ще отговоря, разбира се.В началото на връзката, преди 7г, се карахме по отношение на готвене и чистене.Той ми правеше забележки, че не съм чистила много, след което това се поправи.Също го било дразнило, че като съм се прибирала от работа, ако съм имала проблем там, съм го натоварвала него( за него проблемите на работа, остават на работа, без излишно мрънкане вкъщи).Той е перфекционист по принцип, но не за себе си, а за другите покрай него.

# 75
  • Мнения: 550
1.Любовница,и.
2.Здравословен проблем.


3. Тревожат го парични проблеми, финансови задължения, големи кредити
4. Пристрастен към порно
5. Приема жена си за даденост и се дразни, че тя пръска пари и време в салони за красота
6. Отдалечаване на партньорите
7. Мързи го да прави секс
и още причини могат да се измислят.
Второ дете планирате ли да имате?

# 76
  • Мнения: 6 522
Ми тя може много пъти да се е опитвала да говори и да казва какво иска като отношение, ама като никой не чува... предполагам няма да тръгне да пише във форум преди да е провела няколко, поне, разговора по темата. Просто трябва да завърти колелото в другата посока, ама не съм сигурна, че й е във възможностите. Или ще си карат така или раздяла. Това е.

# 77
  • Мнения: 15
1.Любовница,и.
2.Здравословен проблем.


3. Тревожат го парични проблеми, финансови задължения, големи кредити
4. Пристрастен към порно
5. Приема жена си за даденост и се дразни, че тя пръска пари и време в салони за красота
6. Отдалечаване на партньорите
7. Мързи го да прави секс
и още причини могат да се измислят.
Второ дете планирате ли да имате?
Хора, ходя на фризьор два пъти в седмицата, на маникюр един път на две седмици, и от време на време, да кажем най-много един път в седмицата на някоя козметична процедура.Моля ви, не мислете, ме всеки ден съм по салоните.Това, че ке поддържам го написах, защотот по принцип в такива взаимотношения се дават и съвети да не занемеряваме външния си вид, и просто исках да кажа, че явно това не му е проблема.

# 78
  • Мнения: 1 271
Аз може би съм странна, но тази честота на ходене по салони за красота ми се струва твърде много. Заради липсата на внимание от страна на мъжът ти ли започна да ходиш толкова често или винаги е било така? Някакви други интереси и хобита имаш ли?

# 79
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 797
Два пъти седмично фризьор?!
Сетих се, че съм гледала някъде по тв, че разните плеймейтки и т. н. не си мият дори косите вкъщи, само в салона им ги мият...

# 80
  • Мнения: 1 083
Аз може би съм странна, но тази честота на ходене по салони за красота ми се струва твърде много. Заради липсата на внимание от страна на мъжът ти ли започна да ходиш толкова често или винаги е било така? Някакви други интереси и хобита имаш ли?
И на мен ми се струва много.
Затова и попитах по-рано. Противно на разбиранията на женския пол, голяма част от мъжете предпочитат партньор, а не жена, която се вталясва за всеки косъм.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Нещо ми намирисва темата, въпреки, че в началото ми се стори ок. Ама нещо изпадна в обяснителен режим. Оправдания, не пояснения. Сигурна ли си, че не си някои от троловете?

# 82
  • Мнения: 1 271
Sorscha, за това питах дали винаги е била такава и има ли други хобита. Ако с мъжът нямат общи интереси, а тя се занимава предимно с външният си вид, може просто да му е омръзнала и да седи с нея заради детето.

# 83
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
1.Любовница,и.
2.Здравословен проблем.


3. Тревожат го парични проблеми, финансови задължения, големи кредити
4. Пристрастен към порно
5. Приема жена си за даденост и се дразни, че тя пръска пари и време в салони за красота
6. Отдалечаване на партньорите
7. Мързи го да прави секс
и още причини могат да се измислят.
Второ дете планирате ли да имате?
Хора, ходя на фризьор два пъти в седмицата, на маникюр един път на две седмици, и от време на време, да кажем най-много един път в седмицата на някоя козметична процедура.Моля ви, не мислете, ме всеки ден съм по салоните.Това, че ке поддържам го написах, защотот по принцип в такива взаимотношения се дават и съвети да не занемеряваме външния си вид, и просто исках да кажа, че явно това не му е проблема.
За поддръжката ти разбрахме , но уви защо този мъж не те желае ? Физическа близост нямате,а имате ли емоционална такава?

# 84
  • Мнения: 6 522
Значи в седмицата има два пъти фризьор и една друга процедура плюс нокти през седмица Scream значи това ако е моя мъж не само секс няма да има, ами не знам и аз кво ще ме направи... ся ако кажеш и че два пъти седмично харчиш по една МРЗ в Мола и вече ще ми се прииска да те изсекся аз...
А детето кой го гледа докато си на тия процедури?

# 85
  • Мнения: 2 879
Детето им е на три доколкото разбрах , няма да го гледа вкъщи до първи клас . Аз много рядко ходя на фризьор , защото не обичам , но всеки може да ходи когато реши , щом това и харесва .
Не каза какво работи .

# 86
  • Мнения: 6 522
А пропуснала съм на колко е детето. Помислих, че е в майчинство... то с толкова свободно време за процедури. Ама щом е по-голямо, би следвало тя да работи. И пак въпросът си остава...

# 87
  • Мнения: 15
Аз може би съм странна, но тази честота на ходене по салони за красота ми се струва твърде много. Заради липсата на внимание от страна на мъжът ти ли започна да ходиш толкова често или винаги е било така? Някакви други интереси и хобита имаш ли?
Два пъти седмично ходя да ми изправят косата, което отнема по половин час.Много ли е?

# 88
  • София
  • Мнения: 35 056
С какви питеци живеете, лично време нямате ли?

Една чете книга, една прави торта, една и издухват косата.

# 89
  • Мнения: 6 522
Ставаше въпрос, че толкова много "процедури" са наистина много за мен. Авторката може да си купи преса и да си изправя косата вкъщи. И после да си ползва свободното време за нещо по-съществено. Ама сигурно аз не съм в ред и чак толкова кифленски истории не ме кефят.

# 90
  • Мнения: 1 271
Аз може би съм странна, но тази честота на ходене по салони за красота ми се струва твърде много. Заради липсата на внимание от страна на мъжът ти ли започна да ходиш толкова често или винаги е било така? Някакви други интереси и хобита имаш ли?
Два пъти седмично ходя да ми изправят косата, което отнема по половин час.Много ли е?

За мен - да, бих си купила преса. И то не е само фризьора, не познавам някой който да ходи толкова често на маникюр и други процедури. Има толкова по-интересни неща, които мога да направя със спестеното време и пари.

Не ми отговори на другите въпроси.

# 91
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Ей.... на....кифлите и те страдат от безсексие....
Два пъти седмично на фризьор и другите там неща за мен също си е загуба на време.
Някакви други интереси, нещо?
Аз, ако бях мъж, такъв тип жена освен за еднократно, за друго не бих....

# 92
  • Мнения: 4 395
Е, авторката все пак писа, че е почнала да се вторачва толкова по визията си, след като Той е спрял да й обръща внимание.

Според мен това е някакъв опит за компенсация. Явно неуспешен, обаче...

# 93
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Възможно е да е от мъжете, които са си имали поставени цели- жена да си намери, син да има, къща... и вече е решил, че всичко е свършил и може да си почива

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 3 021
Авторът напусна.
Заключвам темата.

Общи условия

Активация на акаунт