как без малко щях да се хвана на въдицата

  • 3 209
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 799
 Shocked Shocked Shocked
Какви са тези олигофрени?!?!?!?!

# 31
  • Мнения: 15 204
Момичета,
Страшно нагли са, ако не си се хванал, продължават да ти звънят. Внимавайте!

# 32
  • Мнения: 3 835
Мамчета, психясах вече!  Naughty

На едно девойче му звъни ГСМ-то в рейса и започва разговор с някой от провинцията. Разговорът протича по подобен начин на описаните. И аз като заслухтях ... и само дебна момента, в който да се намеся.
Слава богу всичко свърши с това да се уговорят, че друг ден ще се чуят къде да са на Нова година.  #Crazy  hahaha

# 33
  • Мнения: 3 835
Аз обаче ги отрязах много бързо и ги попитах дали им се занимава с полицията?  #2gunfire

Точно така се действа, във всички подобни случаи. Peace

# 34
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Отивам аз един ден да предупреждавам свекито да не се хване,а тя тъкмо предният ден дала 100лв на едно цигане ..за колет ..за племенника и!Звъни в нас телефона,а ние живеем на квартира,търсят покойната хазяйка по име,казвам-няма я...кога ще мога да говоря с нея...ами няма да можете...е как така...покойница е от доста години вече...затвориха Crossing Armsтвърде младежки глас търсеше една толкова възрастна покойница #Cussing out

# 35
  • София
  • Мнения: 2 035
M tel имат услуга чрез sms да зареждаш телефон с ваучер, което директно ти се отразява на сметката. А този чак до магазина ще те разкарва... Mr. Green

# 36
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
И на майка ми са звъняли, и на бабата на мъжа ми, и у нас са звъняли, но са попаднали на мъжът ми.

Бабата се хванала донякъде, хем ги бяхме пердупредили. После се ядосваше, че сглупила.... #2gunfire

Отврат.

Общи условия

Активация на акаунт