На пазар във Варна - тема 70

  • 30 136
  • 725
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Къде има бои за мебели, тебеширени бои също?
Тебеширена боя има Лорка.

# 451
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Ре-ге, Стайков ми помогна последно. Помниш, че ти писах от спешния за кутиите. На 31.08 като чаках да ме гипсират. Та препоръка от мен за този младеж. Той е в ортопедията на Св. Анна - онази малка жълта сграда на ъгъла на Цар Освободител и ген. Колев. Понеделник и четвъртък със сигурност е там. Рентгена също се минава бързо. Комисиите са в същите дни от 14 до 15 ч. Прати ме на рехабилитация в Нова. Там съм много доволна също от отношението и напредъка да боравя с ръката си отново.
Разочарована съм от Атанас Табаков много. Не ми се пише...

# 452
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Търся ортопед травматолог. Става въпрос за ММ, коляно, след снимка артрозни изменения. Трябва ямр, лекарствено лечение рехабилитация... На първо четене се сетих за Калин Михов, но първия му свободен час във Вн е декември.
Моля за препоръки.

Колежка ще си оперира коляното в клиниката във Виница... за име на доктора й не се сещам, май на име Павел, имало там двама ортопеди, били добри.

Последна редакция: вт, 04 окт 2022, 18:26 от Киса

# 453
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Тебеширена бои има във всеки хипермаркет. Има едно магазинче на Чаталджа-там също продават. Много зависи какъв бюджет сте склонна да отделите.

# 454
  • Мнения: 192
Здравейте, от къде мога да си купя анцуг, за който да не дам 100лв, да е комплект, подобен на този. Може да е дори от сергия на колхозня, нямам претенции да е марков или нещо подобно, а да изглежда добре и да е удобен, не държа и на качеството толкова. В мола в момента в магазини като H&M са скъпи.
Да са от този тип:
https://prikachi.net/image/IMG-20221005-081718.8fdhNa

# 455
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Проверете в магазин Фемили на Железкова.

# 456
  • Мнения: 1 914
Здравейте, от къде мога да си купя анцуг, за който да не дам 100лв, да е комплект, подобен на този. Може да е дори от сергия на колхозня, нямам претенции да е марков или нещо подобно, а да изглежда добре и да е удобен, не държа и на качеството толкова. В мола в момента в магазини като H&M са скъпи.
Да са от този тип:
https://prikachi.net/image/IMG-20221005-081718.8fdhNa

Аз си купих скоро от Делта Планет мол магазин House - имаше поотделно горница и долница, общо ми излязоха около 65 лв.

# 457
  • Мнения: 3 354
Искам специално да благодаря на момичето , което ми каза , че на колхозния пазар във Варна има панталоните , които търсих. Купих си 2 бр розови и 2 бр черни. Искаше ми се да взема и бежови , но от тях буквално 1 бройка беше останала и той не е мой размер и явно няма да имам бежов панталон, та ще се примиря с този факт. Кафявото не ми хареса въобще на цвят.
Щях да взимам горнище като суитчър с джоб отпред в розово и черно , но Л ми се оказа като торба. За М съм, а е изчерпано на Чаталджа и на Колхозния. Simple Smile Явно такъв ми е късмета...
Интересното беше ,.че докато бях на касата , момичетата пред мен видяха какви панталони държа , пипнаха го и ми отстъпиха своето място на касата , а те отидоха да си вземат същите панталони за тях. Изглежда ги изкупуват като топъл хляб и са много търсени и харесвани. На мен лично са ми много удобни и много топлят и с кеф бих ги носила ако ще и 20 години или докато се скъсат, както се казва !

# 458
  • Мнения: 240
Здравейте,търся медицински педикюр - проблемни нокти. Ще съм благодарна за насоки Simple Smile

# 459
  • София
  • Мнения: 3 165
Здравейте,търся медицински педикюр - проблемни нокти. Ще съм благодарна за насоки Simple Smile
салон за красота''Кашмир'' От около две години работи медицински педикюр, а маникюр от много повече. Миналата седмица пробвах, доволна съм.

# 460
  • Мнения: 386
За медицински педикюр препоръчвам Веселина Стоева.

# 461
  • Мнения: 1 444
На някой да му се е налагало да ползва адвокат срещу ЧСИ ,и с добри впечатления от  адвоката,да сподели?

# 462
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Срещу призовкарите съм виждала табела на някаква асоциация за подпомагане на хора срещу ЧСИ. Някой по Тракия в момента може да иде да снима с  телефон.

Ох, кажете някой виждал ли в малки делвички  и / или амфорки около 20-25 см / да не са лакирани/ ?  От няколко дни имам аквариум и трябва да им създам  уют и приятен дом на рибките..

Последна редакция: пт, 07 окт 2022, 18:15 от TopsyG

# 463
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Здравейте,търся медицински педикюр - проблемни нокти. Ще съм благодарна за насоки Simple Smile

# 464
  • Мнения: 1 377
Момичета, някоя от нас е ходила при ортопед Преслав Пенев за първи преглед на бебе?

Последна редакция: нд, 09 окт 2022, 13:11 от Saudadе

Общи условия

Активация на акаунт