Първите 20 години минаха, а сега накъде?

  • 4 211
  • 119
  •   1
Отговори
# 45
  • here and now
  • Мнения: 4 214
Те всичките му теми такива на автора.
Мине се не мине някакво време, нов профил, нова тема, сюжетите са сходни.

# 46
  • INFJ
  • Мнения: 9 351
Като няма грам смелост да си оправи живота, ще си живее на ръчна и фантазии от Тиндър, кво да се прави...

# 47
  • Мнения: 2 091
Хммм, намирисва ми на мъжки климакс.
Казват ми, че уж такова нещо нямало, и кризата на средната възраст била друго. Ама.......

# 48
  • Мнения: 1 247
Германия за някои хора е майка, за други - мащеха.

# 49
  • Мнения: X
Хммм, намирисва ми на мъжки климакс.
Казват ми, че уж такова нещо нямало, и кризата на средната възраст била друго. Ама.......

Естествено преоценка. 40 години си живел. Това са нормални неща. Въпросът е, че за мен да имам семейство винаги и било най-високо в приоритетите ми. И се чудя как може, такова неудовлетворение да изпитвам от съвместния живот с някой, като аз винаги съм си представял и живял един такъв съвместен живот като висша ценност. Това в основата. Мисля, че много хора биха ме разбрали, но явно тука по нощите пишат само най-доволните от семейния си живот хора.

Като няма грам смелост да си оправи живота, ще си живее на ръчна и фантазии от Тиндър, кво да се прави...


Познавах един с над 500 бройки. Беше смелчага да, така е това се харесва. Но абсолютно откровено. Не мерси. А между другото и той лъскаше бъстуна редовно.

# 50
  • Мнения: 1 247
Мисля, че много хора биха ме разбрали, но явно тука по нощите пишат само най-доволните от семейния си живот хора.

Не само. Като цяло. Този форум е клуб на Доволните от семейния си живот хора.
Нали няколко профила си навъртял тук - не го ли разбра това?

Проблемът в брака дали не е... малката ти лопатка? Кво каза жена ти?

# 51
  • Мнения: 2 091
Семейният живот както си го изградиш с половинката, по добре се разделете като приятели, отколкото да й забиеш сатър в гърба с изневяра. Не е мъжка постъпка. Нещо за чест и достойнство да си чел/чул?

# 52
  • INFJ
  • Мнения: 9 351
О, аз изобщо не говоря за мадами, бройки, нови клончета, преди да пуснем старото и тн.

Смелост е да си тръгнеш, когато знаеш, че нямаш нищо, и вероятно няма и да имаш за неопределен период от време, но да вярваш, че ще го изградиш отново, и че го правиш за по-добър живот.
How about that?

# 53
  • Мнения: X
О, аз изобщо не говоря за мадами, бройки, нови клончета, преди да пуснем старото и тн.

Смелост е да си тръгнеш, когато знаеш, че нямаш нищо, и вероятно няма и да имаш за неопределен период от време, но да вярваш, че ще го изградиш отново, и че го правиш за по-добър живот.
How about that?
Nothing about that. Всички теми тук се тласкат в посока за изневери.  За вас това ли е най-важното? Не знам. За мен е важна хармонията. Аз съм почнал един курс по интернет и жена ми казва, "Сега като имаш лекции от 18:00 часа, кой ще готви, а?" аз и казвам нямаш право така да кажеш защото вече 8 години следваш бакалаварска степен и никога нищо не съм казвал, тя ти отговаря "Да си казал, аз каквото си мисля го казвам." How about that?

# 54
  • София
  • Мнения: 28 559
Ами като не те устройва, прекратявай.

# 55
  • Мнения: 1 247
Темата с каква цел е? Да разберем колко си желан, обаче как за теб семейството е най-важно и няма да напуснеш жена си, докато не се появи Любовта, и в същото време да се оплачеш от жена си и утре пак да ѝ готвиш в 18ч ли?
 Давай по-бързо и искай да я заключат темата.

# 56
  • Мнения: X
Темата с каква цел е? Да разберем колко си желан, обаче как за теб семейството е най-важно и няма да напуснеш жена си, докато не се появи Любовта, и в същото време да се оплачеш от жена си и утре пак да ѝ готвиш в 18ч ли?
 Давай по-бързо и искай да я заключат темата.


Направи си твоя тема и си заключвай по два пъти на вечер, ако искаш.

# 57
  • INFJ
  • Мнения: 9 351
Кой те тласка към изневери?
Ти какво искаш в крайна сметка? Хармония, нова жена, да се промени настоящата (което няма да стане, тя отдавна е загубила уважение към теб, и не река, дори локва няма да прескочи за теб)? Каквото и да искаш, с мрънкане по форумите няма да стане, вярвам, че имаш капацитет да разбереш поне това, ако не друго...

# 58
  • Мнения: X
Кой те тласка към изневери?
Ти какво искаш в крайна сметка? Хармония, нова жена, да се промени настоящата (което няма да стане, тя отдавна е загубила уважение към теб, и не река, дори локва няма да прескочи за теб)? Каквото и да искаш, с мрънкане по форумите няма да стане, вярвам, че имаш капацитет да разбереш поне това, ако не друго...

Искам да мога да разпознавам истината, като я видя. Това искам в крайна сметка. Надявам се и ти това да можеш да го разбереш, ако не друго...

# 59
  • INFJ
  • Мнения: 9 351
Ти на колко си? На 12?
Всички това искаме, но никога няма да сме на 100% сигурни, преди да рискуваме. Ти искаш, ако може нещо да се промени без никакво усилие от твоя страна.
Пробвал си, не се е получило. Или продължаваш да си живееш разочарованието, или напускаш и каквото стане. То по-зле от това може ли да стане? Едва ли..

Общи условия

Активация на акаунт