Препоръчайте интериорни врати- тема 3

  • 33 186
  • 233
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 276
Ами от български производител врата по поръчка ще е толкова. Нашата преди 1 г беше фрезован МДФ боя за 750 лв+скрити панти150 лв+ магнитна брава 35 лв+монтаж 70 лв+прави первази, а не скосени под 45 градуса допълнително 30-40 лв+ дръжки от 30лв до 150 лв. И това беше преди 1 година...

Последна редакция: чт, 02 фев 2023, 08:50 от drago_2008

# 76
  • Мнения: 2 823
Явно цените са такива, да.
Предложението за вратите на баните е с някакъв вид (влагоустоичив?) еталбонд покритие (+180лв на врата). Не съм и чувала за подобни, но… явно ще чуя Simple Smile

# 77
  • Мнения: 6 276
Здрав материал устойчив на външни атмосферни условия. При нас са си само МДФ, без такова нещо, но при вас ще да е по-устойчиво в случай на мокренене и повишени нива на влага.

# 78
  • София
  • Мнения: 44 032
Не знам, нашите 4 интериорни врати+1 допълнителна каса, от бг производител, по поръчка, с магнитни брави+дръжки, каси, доставка, монтаж, взимане на размери (да, пантите не са скрити) излязоха общо 2300.

Последна редакция: чт, 02 фев 2023, 15:22 от Angel_Dust

# 79
  • Мнения: 6 276
Не знам, нашите 4 интериорни врати+1 допълнителна каса, от бг производител, по поръчка, с магнитни брави+дръжки, каси, доставка, монтаж, взимане на размери (да, пантите не са скрити) излязоха общо 2300.
Това сега ли? От коя фирма бяха?

# 80
  • София
  • Мнения: 44 032
Сега, към средата на януари ги монтиранаха, поръчахме ги преди малко преди коледа, си портал-имат страница във фейсбук , офиса им е в Благоевград, цеха в Кочериново.
От София никой не искаше и да чуе за монтаж при нас, а едни ми казаха, че дори и да навием и намерим монтажни за доставка и монтаж ще ми излезе поне 700-800лв.
А да, на едната врата има екстра монтирана вратичка за котка 🙂

Последна редакция: чт, 02 фев 2023, 09:05 от Angel_Dust

# 81
  • Мнения: 6 276
Да не са препоръчаните от nelina_london? Или някой друг да е било и също беше писал положителен отзив за тях...

Последна редакция: чт, 02 фев 2023, 09:35 от drago_2008

# 82
  • София
  • Мнения: 44 032
Не съм виждала тук отзиви, човек от града ни го препоръча, каза, че е мн точен, че доста хора са си сложили на къщите и са доволни и така...

# 83
  • Мнения: 348
Angel_Dust това боя ли е върху МДФ или фолио? Коя е фирмата?

# 84
  • София
  • Мнения: 44 032
Боя
Си портал, писах горе, имат фейсбук страница може да ги разгледаш.
Имат и някакъв супер стар не актуален сайт от към цени и модели, но има и там контакти

# 85
  • Мнения: 5 868
Дойде ми реда да питам. Някой има ли вече опит с Адриели, след превземането на Карабулев? Имам оферта, за 4 боядисани в бяло фурнировани врати, която леко ме стресира. Две от вратите са със стъкло.
Преди месец - два ходихме в Плевен и се оказа, че старият Карабулев продължава да има магазин и производство. Даже дойде сам да ни обяснява. Но останах с впечатлението, че работят малко и манифактурно.
И после отидохме до бившия магазин на Карабулев, който сега е брандиран с Адриели. Беше затворен и отскочихме до мострената зала в самото производство. Май е станал някакъв преврат там. Simple Smile

И дали някой има реален опит с някой от представителите на Dierre и Hormann?

Трябват ми 4 интериорни и една входна за апартамент.


И друго. Преди време бях чела в темата и сега не успявам да го намеря, и да си опресня спомените. Помня, че бяхте степенували вратите отвътре така: пчелна пита, фибран и ПДЧ.
Адриели с неудоволствие коментират разпробито ПДЧ, като опция. И само си настояват за фибран. Може ли някой да ми разясни кое какви ползи дава или взема?

# 86
  • София
  • Мнения: 44 032
Как така фибран? Пълнеж на вратата ли?

# 87
  • Мнения: 6 267
За фибран не съм чувала.
От каталога на Хьорман :



от каталога на Еркадо ( предлагат се от флор декор)


Пчелната пита са много леки, но изобщо не са шумоизолиращи.
С повишаване на шумоизолацията се увеличава и теглото на крилото най-общо казано.

Бих дала насока да вземеш оферта от флор декор , вратите са добри.

# 88
  • Мнения: 5 868
Ами фибран каза. Имаше опция пчелна пита, фибран и с неудоволствие разпробито ПДЧ с трета панта.

# 89
  • Мнения: 1
Боя
Си портал, писах горе, имат фейсбук страница може да ги разгледаш.
Имат и някакъв супер стар не актуален сайт от към цени и модели, но има и там контакти


Си Портал дали приемат поръчки за град София?

Общи условия

Активация на акаунт