Какви симптоми имахте преди положителния тест за бременност ? ☺

  • 17 516
  • 56
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 255
Имах описаните симптоми преди теста и с двете бременности. Може би около седмица преди датата на менструацията. За течение - не помня, но май още отначалото все ми "мокреше". Ако няма миризма, може да е физиологично.

# 16
  • Мнения: 297
При мен нещата бяха следните. Аз по принцип си страдам от ПМС всеки божи месец.... С всичките му болки, гадене и т. н☹️☹️ само че, този месец нещата бяха по-различни. Болките преди цикъл станаха много силни, пи-силни от преди, кръвното ми беше адски ниско и гърдите ме боляха по съвсем друг начин. 🤔🤔 Стана ми много странно от всичко това. 4 дни преди да ми дойде бяхме си извикал гости и аз установих, че вкусът на уискито беше някак странен. 😁😁 Та на другия ден (3 дни преди да ми дойде) по обяд си направих тест макар че, мислех, че няма да е +, и направо се изцъклих като видях двете чертички... 😊😊
Симптомите ми се изяви ха по-ясно вече в края на 5г.с.

# 17
  • Мнения: 47
При мен беше засилени симптоми като за цикъл - уголемяване и болка в гърдите, безкрайна умора, вълчи глад, много емоции и леко наболяване в яйчниците. До последно не вярвах, че няма да ми дойде цикъла. Но и двата теста се появиха двете чертички за секунди Wink
 ПС: и аз съм с бяло течение, но гинеколога ми обясни, че се променя Ph-то при бременност и се случва. Изписа ми няколко неща за пиене през целия процес.

# 18
  • Мнения: 1 002
Аз пък седмица преди предполагаемия цикъл бях с мъжа си в Кърджали по неприятен за него семеен повод. Разхождаме си се единия ден и минахме покрай една дюнержийница и щях да умра от миризмата - миришеше ОТВРАТИТЕЛНО.  Викам на мъжа ми - Не я ли усещаш тая смрад??? И той ми вика - Е чак пък смрад. Дюнери.
Викам си, тоз нещо не е наред.. На другия ден отиваме на някакво заведение и пак, УЖАСНА СМРАД, и му викам - Абе човек, какви са ти отвратителни места където ме водиш? Тук не се стои...
Отделно се чувствах супер изморена. Ходихме до Перперикон и аз с 300 зора се качвах, а съм спортист човек, качвала съм и най-високите върхове в България, беше нелепо да се измарям от толкова малко..

И няколко дни по-късно получих импантационно кървене, което си мислех, че е цикъл и ревах цял ден ахахха... само дето това кървене много бързо свърши и тогава ми светна лампичката...

# 19
  • Мнения: 297
Между другото сега се сетих. На мен преди датата на цикъла ми се появи течение, обаче беше прозрачно и много слузесто. 🤔 До тогава не бях имала такова. Така и не разбрах дали беше от бременността 😂, защото после си изчезна 🤷‍♀️

# 20
  • Мнения: 7
Здравейте от няколко месеца с моя приятел искаме да си имаме бебе и така  искам да ви попитам дали може да са симтоми на бременност или от желание си фношавам  6.април беше последната ми местроация и сега става 3 дни ми прилошава сутрин има леко гадене постоянно ми е горещото и днес имах леко бяло течение като крем и бяло и затова се чудя а има една седмица до датата на местроация Тами и затова питам вас вие имахте ли подобни симтоми споделете мнение моля

# 21
  • Мнения: 4
Най-после и аз мога да напиша опита си в такава тема.
Преди да забременея ( желана и първа бременност ) се ровех тук за ранни симптоми и си обещах ,че когато радостни миг настъпи ще напиша моите.
-моят цикъл винаги е бил по -точен и от часовник ,съответно знаех и точната дата на овулация.След опита (вечерта) на сутринта имах световъртеж ,два дни по-късно започнаха да ми тежът гърдите, а зърната ми настръхваха постоянно.Направих си теста два дни преди очаквания цикъл ( от вълнение ) и той веднага излезна положителен.
Съответно цикъла ми за първи път така и не дойде.
Симптомите през седмицата ,в която трябваше да ми дойде бяха леки болки ,но в матката (преди това винаги са били в яйчниците ) ,болезнени гърди и умора.
Седмица по-късно ,когато ми установиха бременноста вече ми се гадеше сутрин.
Силно се надявам да съм била полезна ,на някоя мама, която все още се чуди дали е бременна.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 709
Ще опиша и аз моите симптоми преди положителния тест:
Първите дни след овулация - необяснима жажда и събуждане за пиене на вода нощем; умора, раздразнителност и горещи вълни през деня;
Около датата на цикъла, който ще закъснее - леки придърпвания в яйчниците и ниско долу като ПМС;
- рязка непоносимост към кафе
- развиване на обоняние на лисица и усещане на всякакви миризми
-малко по-късно - промяна към някои храни - аз примерно вече не изпитвах влечение към сладко
- бях от щастливките без гадене през целия начален период на бремеността и така до днес (така че липсата на гадене не е непременно липса на бременност)
- гърдите ми станаха чувствителни и подути едва от 6 г. с. но не и преди това.
Успех на всички бъдещи мамчета!

# 23
  • Мнения: 2
Здравейте, с моя мъж правиме опити 8/9месеца и нищо не става но този  месец ми се струва Различно чувствам се странно  имам менструални болки от седмица а не ми  е било така преди цикал също така и болка в гърдите и чуствителност на зърната чувствам умора постоянно  и болки в кръста и яйчниците имам апетит доста също така преди няколко дни  имах гадене закъснява ми с 2 дни дали това е признак на рана бременот ...

Последна редакция: пн, 12 юни 2023, 23:59 от Trayanaa

# 24
  • Мнения: 3 597
Колко време е минало от овулацията ви ? Може да е признак , може да е и от покачващия се прогестерон . За жалост няма сигурен симптом преди закъснението на менструацията .

# 25
  • Мнения: 2
Колко време е минало от овулацията ви ? Може да е признак , може да е и от покачващия се прогестерон . За жалост няма сигурен симптом преди закъснението на менструацията .
имам 2 дни закъснение

# 26
  • Мнения: 55
Щом имате 2 дни закъснение спокойно можете да си направите домашен тест и ще разберете Simple Smile

# 27
  • Мнения: 21
Разбрах в 9 + ГС, но около 2 седмици преди това спря да ми се пуши, а преди да си купя тест за бременност - не можах да си паркирам колата 45 минути, на място за 5 коли. Заради това и отидох да си купя тест, де..
Степента ми на неадекватност беше твърде подозрителна Joy

Леле с глас си смях хахахаха

# 28
  • София
  • Мнения: 2 559
Една седмица преди датата не мисля, че ЧХГ ще покаже нещо.

# 29
  • Мнения: 6
До 11 ден след ОВУ никакви симптоми. На 11 тия ден получих болки тип менструални и кафеникаво зацапване след пишкане. На 12 ти ден същото и положителен пиклип и кръвен тест. Днес ми е 14 днес след ОВУ и отново положителни тестове и леки болки в гърдите, както и ВЪЛЧИ глад! 🫣🫣Утре ми е МЦ дата и се надявам всичко да е наред. Успех на всички бъдещи мами! 🍀❤

Общи условия

Активация на акаунт