Искам мнение за отношения с жена, с която си пиша

  • 4 333
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • SF
  • Мнения: 21 167
Със сигурност не му пише от затвора, но как си пасват във всяко отношение, дори и в секса... Малко е алабала работата.
По-скромно, по-уверено, пО като за непознати хора... Тя с някаква вяла връзка, той с нехармонична - да се виждат и да се взимат.
Техните разговори са по-скоро за хора, които са на 2 континента.

# 76
  • Мнения: 3 184
Ехехе, как си допадате в секса само по разговор? Обожавам поза трикрако магаре... Ооо, да, и аз...Joy

Снимките са сигурно отпреди пет години и 15 кг. Така се прави, доколкото схващам... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 77
  • Мнения: 7 408
В чата е пълно със страхотни любовници, кой от кой по- добър.

# 78
  • Мнения: 3 184
Така е, а в живота е пълно с Василиса Не-тази-вечер и Кашчей Импотентни.

Но мечтите са безплатни, както като пуснеш тото и до тегленето си представяш как ще похарчиш парите, с интернет секса е същата работа.

# 79
  • SF
  • Мнения: 21 167
Да, но същият хвалипръцко може и наяве да ти ги приказва такива.
За да си сигурен, че си пасвате с някого, трябва да преживеете някои неща заедно.
Иначе от пръв поглед и от снимка - защо не!
Много хубави двойки може да се появят от интернет запознанства, но секс чатовете на мене малко не ми навяват за идея и нагласа за по-устойчиво запознанство, а нещо бързо цап-царап, мале, много си готина!

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Така и не стана ясно при цялото това чатово пасване какво ги спира да се видят.
Тя ли не иска?
Той ли не иска?
От какво точно ги е страх, че ще им се развали чата ли?

# 81
  • Мнения: 12 752
...Странно ми е обаче и искам да питам след всичко което ми казва и споделя дали го прави защото това което искаме в секса си пасваме на 100 % или просто е един чат без никакво действие на живо. Дали бихте ми дали съвет при положение че пишем почти през целия ден и казва че иска всичко с мен, но от друга страна има човек до нея от скоро.Дали все още не е решена да направи крачка, казва че със сегашния и приятел не и е ок в секса а много важно за нея това, но той не и го дава. Не знам как да опиша цялата ситуация, но може би в момента не иска да го оставя или и аз не знам точно какво и е женския ум.
Моля, дайте ми съвет или поне от това, което се случва между мен и нея. Не съм в женския ум и не знам наистина какво мисли.
..
Това с женския ум ми идва малко в повече. Иване, недей така, сексистко е. Жените са също хора, не са извънземни. Както не можеш да четеш мислите на мъж, същото е и с жена. Както мъж може да те лъже, същото го може и жена.
Приятелят й не е ок в секса, но него го е пробвала. Теб не те е, така че не се знае не само дали ще си паснете сексуално, но даже и дали ще се харесате изобщо.
Така че, даже да е на друга планета, яхвай ракета и при нея!

# 82
  • Мнения: 153
С чат няма да стане, срещате се и не се навивай, че ще се получи от първия път, трябва време. Всяко начало е розово, не забравяй това.

# 83
  • Мнения: X
Абе допадат си в чата за секса… око да види, ръка да пипне.

# 84
  • София
  • Мнения: 11 470
Трябва да се видите. Понякога човек е по-смел в чата, отколкото на живо.
И освен снимки, можехте на камери да се видите, всеки компютър (почти) и всеки телефон вече е оборудван с камера, а  безплатни приложения - бол (скайп, вайбър, сигнал, телеграм, etc.). Дори сте могли досега (виртуално) да изпробвате някои неща.....

Ех, какви младежи сте виЙ, какви бяхме ниЙ! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт