Отговори
# 615
  • Мнения: 2 143
Мен ме раздвижиха след 24 часа, таткото може да чака пред операционна и да те види и теб и бебето, преди операцията седи с теб докато ти вливат банката. При мен никой не е идвал да ме масажира.
За доктор бих препоръчала Павлова тя е завеждащ отделението, Димова също, но на нея и е по груб изказа иначе съм доволна от нея.
На мен не ми даваха децата щото бях с нисък хемоглобин и кръвно, та не мога да кажа дали помагат за кърменето. Имаше няколко по груби акушерки, но не е нещо фатално.


Благодаря ти, Канари. Звучи ми добре, ще отида до там другата седмица да видя за кои дати, кои доктори са свободни и как се процедира- ако не взема да родя до тогава😂❤
Ами аз съм тук в момента и смятам,че нещата са ок. Поне отпреди 9 г са по-добре за мен лично. Аз родих при ташков, преди 9 г пак трбяваше при него, но ме изроди по спешност Белкин. Доволна съм като за операция всичко беше точно. Тогава имах забележка към акушерките и помощта за кърменето. Сега още не знам,дотук са мили. За реанимация- раздвижиха ни на 6 час горе долу,но е тегаво, не виждам причина да се бърза-тогава ни доведоха да видим и бебетата замалко. Днес сутринта пак ни раздвижиха-има рехабилитатори, пак беше мн тегаво,на мен ми прилошава,но съм с анемия и ниско кръвно, после ни качиха в стая и мислех,че няма да мога да стана, но от сутринта се движа без проблем. Пак идваха рехабилитатори и ни правиха масаж на краката😀 супер странно беше- и човекът ми вика-отпусни се, защо си напрегната, и аз: ми аз никога не се глезя,не ходя по масажи, все аз глезя някой друг-децата демек, и ми е адски странно някой да ми прави нещо хубаво🤣

# 616
  • София
  • Мнения: 1 713
Явно действат различно всички😀 пак нищо ново за бг... тук даже качиха едно момиче от реанимация поне 7 ч по- рано, но имаше доста хора и доста раждания. И аз съм с нисък хемоглобин, под 100 и утре ще ми взимат кръв да видят ще трябва ли да ми се прелива. Но съм си с бебето непрекъснато. Доста боли, трудно ми е да го държа,ако тр да съм честна, затова и вечер ще го връщам-да си почивам, че после няма....иначе бяхме 4 момичета в реанимация и всички мрънкахме за раздвижване,както и да видим бебетата😀

# 617
  • Мнения: X
Честити бебчета на Моника и Smiley!

# 618
  • Мнения: 51
Честити да са бебоците на новите мами и успех на тези, които все още са в очакване! Heart
След няколко дни преносване, вчера най- после се роди и моето 3,400 грама съвършенство! Blue Heart Heart Eyes Не беше лесно, но определено всичко, през което минах си струваше!

# 619
  • Мнения: X
Честити да са бебоците на новите мами и успех на тези, които все още са в очакване! Heart
След няколко дни преносване, вчера най- после се роди и моето 3,400 грама съвършенство! Blue Heart Heart Eyes Не беше лесно, но определено всичко, през което минах си струваше!
Честито бебче!

# 620
  • Мнения: 639
Честити бебчета и от мен на тези, на които не съм честитила! Да са ви живи и здрави! ❤💙

Как сте, момичета? Темата много замря. Гледате бебета май, а? 😃
Утре би трябвало да ни изпишат. Нямам търпение!

# 621
  • Мнения: 2 109
Честито на новите мами!
Ние два дни висим в парка по цял ден. Утре ММ е на работа вече, големия направи усложнение от вируса миналата седмица и е с ларингит… Тоест оставам сама с двамата. Честно казано нямам никаква идея как ще се оправя.

# 622
  • София
  • Мнения: 1 713
Ох,аз ако не пише някой,не ми излиза темата,затова спамя фб.
Утре и нас изписват, гладна съм като вълк, малкият ми виси на гърдите и реве, искам вкъщи и едновременно се ужасявам,ако ще ми виси така, как въобще ще гледам другите деца...мм днес дойде-кисел- знаела ли съм аз колко бил чистел и правел последните дни. Щото аз тук песнички си пея, и все еднл не чистя, не оправям на деца и не работя едновременно вече 9 г.
 Боже, ако мъжете раждаха, щяха да са погинали, нямаше да съществуват като пол, честно. Или поне нямаше да правят толкова секс, щяха да мислят малко😆

# 623
  • Варна
  • Мнения: 152
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ох,аз ако не пише някой,не ми излиза темата,затова спамя фб.
Утре и нас изписват, гладна съм като вълк, малкият ми виси на гърдите и реве, искам вкъщи и едновременно се ужасявам,ако ще ми виси така, как въобще ще гледам другите деца...мм днес дойде-кисел- знаела ли съм аз колко бил чистел и правел последните дни. Щото аз тук песнички си пея, и все еднл не чистя, не оправям на деца и не работя едновременно вече 9 г.
 Боже, ако мъжете раждаха, щяха да са погинали, нямаше да съществуват като пол, честно. Или поне нямаше да правят толкова секс, щяха да мислят малко😆

# 624
  • Мнения: 639
На мен не ми излизат уведомления за движение в темата във фейсбук и си мисля, че никой не пише 🤷🏻♀😃
Виждам, че има направена седмична тема и до там. Ни в известия повече нещо, ни на стена.

# 625
  • Мнения: 10
Здравейте мами, честити бебета на всички много много здравички и б, рзо възтановяване на мамите. Аз така и не можах да се включа в тази група във фейсбук а така да ми се иска, просто като цъкна на линка и ми отваря само главната страница на фейсбук

# 626
  • Мнения: 349
Имаме нова, малка групичка. Пиши на AloveUnreal на лично да те добави в нея. Иначе големите групи са две и мисля, че са затворени и затова не се отваря линка.
Здравейте мами, честити бебета на всички много много здравички и б, рзо възтановяване на мамите. Аз така и не можах да се включа в тази група във фейсбук а така да ми се иска, просто като цъкна на линка и ми отваря само главната страница на фейсбук

# 627
  • Мнения: 400
Здравейте мами, честити бебета на всички много много здравички и б, рзо възтановяване на мамите. Аз така и не можах да се включа в тази група във фейсбук а така да ми се иска, просто като цъкна на линка и ми отваря само главната страница на фейсбук
Цвети, линкът е активен само няколко часа след като го " взема" и след това трябва нов линк и просто се разминаване във времето ксто го пращам. Напиши ми на лично как се пишеш във фб и ще те добавя така. Simple Smile

# 628
  • Мнения: 315
Момичета, сериозно удрям на камък в намирането на педиатър. Удобните райони са ми Младост и Студентски град. Дали може да ми препоръчате педиатър. Досега пробвах с 3ма но ми отказаха...
Ако не успеем да намерим кой да ни вземе какво следва? Да си ходим на частно може би?

# 629
  • Мнения: X
Аз миналата година така и не намерих педиатър. Записах бебето само на личен лекар. Тя поставя всички ваксини, мери, претегля и т н. Дава направления винаги. Живот и здраве и това бебе при нея ще запиша.
Така че и да не намериш педиатър мисля че и с личен лекар е ок.

Общи условия

Активация на акаунт