JYSK тема 2

  • 58 834
  • 696
  •   3
Отговори
# 225
  • Мнения: 68 644
И аз имам спомени че бяха по 15%, въпреки че последният го изпуснах.
Иначе пуснаха и коледен някакъв за 10% само, с него купих един коледен елен..но то не беше ваучер, а намаление на всичко,  без талон. И едната завивка взех тогава.

А 15% талони преди ги публикуваха и в хартиените брошури, последната година май вече не...и разцирах за тях от тук. Веднъж им й писах да питам що така трудно се намират и в сайта им, само с гугъл тэрсачка излизат, иначе са неоткриваеми и апокрифни, поне за мен...

# 226
  • Мнения: 5 686
15% беше до сега, със сигурност.
 Можеха да го направят 20% сега при тия повишени цени, или да го оставят пак 15%.

# 227
  • Мнения: 5 094
Тет, питала съм ги къде в сайта се виждат кога ще има тенк ю ваучер. Отговора беше, че това не засягало онлайн сайта и затова го няма на лесно откриваемо место. И си пазя бележки каквото съм купувала с такъв ваучер, винаги е било 15%.

# 228
  • Мнения: 68 644
Тет, питала съм ги къде в сайта се виждат кога ще има тенк ю ваучер. Отговора беше, че това не засягало онлайн сайта и затова го няма на лесно откриваемо место. И си пазя бележки каквото съм купувала с такъв ваучер, винаги е било 15%.

Да, така беше, вярно.
Но то спряха и в хартиените да ги слагат тези ваучери, така че човек откъде да разбере....не знам.
В сайта го качват инфото, но на много смотано място е завряно, и само с гугъл го намирах.

# 229
  • Мнения: 68 644


Пак ваучер...има и нова брошура. Simple Smile

# 230
  • Мнения: 5 686
Да, има ваучер, но както вече писахме на 10%.
От новата брошура си харесах спално бельо от памучен сатен. Някой има ли отзиви?

# 231
  • Мнения: 10 374
Аз имам един сатенен чаршаф - не е лош. Доста е плътен и мисля, че няма да се скъса лесно. Цвета не ми харесва, но беше много намален и го взех за проба.

# 232
  • Мнения: 68 644
Да, има ваучер, но както вече писахме на 10%.
От новата брошура си харесах спално бельо от памучен сатен. Някой има ли отзиви?

Чети отзивите в сайта. За жълтия са лоши, белият го хвалят. Смес е, половината е полиестер.

# 233
  • Мнения: 435
Този ваучер важи ли, ако си пазарувал онлайн от 29.12.?

# 234
  • Мнения: 68 644
Отнесох една закачалка..да си мятам дрехите, които ни за пералня не са още, ни за прибиране при чистите...лесно я сглобих.
https://jysk.bg/skhranenie/stoyki-za-drekhi/stoyka-za-drekhi-gudme-cherna/khrom

И един плик с калъфка за 20 лв..но калъфка нямаше, явно е опъната от някой "умник"..и сега ще се червя да заменям.Bowtie

Този ваучер важи ли, ако си пазарувал онлайн от 29.12.?

Не. Само в магазина. Не може да го ползваш също така при онлайн покупка.

# 235
  • Мнения: 4 501
Тета, благодаря че споделяш това за плика и липсващата калъфка. Вчера пращах мама, да ми вземе два такива комплекта. Сега ще й пиша да провери всичко ли е налично Grinning
И аз си мислех да взимам такава закачалка за използвани дрехи, които още не са за пералня. Не бях видяла, че е намалена. Ще се възползвам от прИмоцията Grinning

# 236
  • Мнения: 68 644
Много неприятно това с калъфката. ..някой прошляк сигурно я е измъкнал и свил, аман. Тръсках, тръсках, аха да изпадне...ми не изпадна.
Сега трябва да си разбутвам графика и да тепам пак до магазина, излишни неудобства за мен, без вина никаква...отвратително просто.

Друг път в магазина трябва да проверявам още...

# 237
  • Мнения: 271
Къде ги позиционирате тези закачалка. И аз ускам,но си мисля, че ще заема много място.

# 238
  • Мнения: 4 501
Аз в новата къща ще имам перално, което е доста голямо и там мисля да я позиционирам.
В ляво, след дъската за гладене. Да не са до прозореца и да ги напича слънцето Grinning

# 239
  • Мнения: 68 644
Зад вратата в спалнята я сложих аз.

Общи условия

Активация на акаунт