JYSK тема 2

  • 58 656
  • 694
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 498
Изобщо не прочетох отзивите преди да купя. Явно сгреших. Четох ги след като видях, че са по-къси. Повечето негативни са, че пълнежа се е степал. При мен не е. Тя и жената в магазина ми обясни какво да правя, за да не стане така. Намерих два отзива за размера. Единият е, че не е 2 метра, а другия че размера е 90х180. Ще видим какво ще ми отговорят.

# 316
  • Пловдив
  • Мнения: 714
И при нас се получи така- върнах ги без проблем, въпреки че бяха прани.

# 317
  • Мнения: 5 093
Тази материя май я шият в България памучен камбрик за Юск. Аз продължавам да жуля с пилинга моята завивка от същата материя, трябва и да я измеря да не се е и свила. Голям минус имат от мен, да не чуя камбрик ли там каквото беше.

# 318
  • Мнения: 4 498
На мен ми е идеална като размер. Покрива ме от глава до пети. Grinning Ако мъжа ми не беше се оплакал, нямаше и да я измеря и щях да си живея в заблуда. Grinning

# 319
  • Мнения: 5 093
Мини, колко време я ползвахте, при вас появиха ли се топчета. по материята.

# 320
  • Мнения: 308
Здравейте, купували ли сте си столове от Jysk? Доволни ли сте? Чета им отзивите, че лесно се скапвали..?

# 321
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Трябва да си закупя мини спалня (140/160х200 см) за вилата. Рамките за легла на Юск най ми допадат, но не знам как са във времето, отзивите са обикновено веднага след сглобяване.
Някой има ли опит с HALD, LIMFJORDEN, LINTRUP? Как са след година-две-три ползване?

# 322
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Здравейте, купували ли сте си столове от Jysk? Доволни ли сте? Чета им отзивите, че лесно се скапвали..?

Имаме 2 бар стола. Синът ми се "вози" на тях повече от година. Здрави са Simple Smile А, неговият работен стол също е от Юск и е вече на 2 години - също не е мръднал и е много удобен.

# 323
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Аз имам негативно мнение за кухненските им столове с изкуствена кожа. Конструкцията е здрава, но кожата се нацепи и излющи, пластмасовите тапи на краката се сцепиха и изрониха, дунапрена се смачка. Това за около 2-3 г. ползване. Тежест до 70 кг. на седящия, единия го ползва детето - 25-30 кг натоварване. Купени са на промо по 70 лв/бр - редовна цена 120 лв/бр. Сега се чудя как да ги обновя с дамаска или направо да търся други.

# 324
  • Мнения: 4 498
Мини, колко време я ползвахте, при вас появиха ли се топчета. по материята.
Две седмици някъде сме ги ползвали, dani-ela-80, няма топчета.

# 325
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Рамките за легла LINTRUP в Дания ли се правят? Нещо такова ми каза днес консултантката в Юск, и се зачудих дали наистина е така...

Скрит текст:

# 326
  • Мнения: 68 643
Не пише ли под продукта?

Аз имам възглавница от Дания, и олекотена завивка пак от Дания или Норвегия. Та не е нещо невъзможно.

# 327
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Не пише ли под продукта?
Тц! Иначе нямаше да питам.

# 328
  • Мнения: 68 643
Да, и аз прегледах. И в ютюб го пуснах..
Може по чуждите сайтове на юск пък да пише нещо? Thinking
Или чети отзивите отдолу ...

# 329
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Може по чуждите сайтове на юск пък да пише нещо? Thinking
Или чети отзивите отдолу ...
Минах го Youtube. И четох. Може и на кутиите на опаковката да пише, но като не съм я купила рамката...
Здраве да е.

Общи условия

Активация на акаунт