JYSK тема 2

  • 58 661
  • 694
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 4 498
От Юск ми върнаха отговор, да отида в магазин, за да ми предложат последващи действия. Питах ги какви ще са, че магазините им не са ми никак удобни, за да отида и да ми кажат, че съжаляват. Примерно. Момичето каза, че ще изпрати случая на магазин, който ми е най-удобен. Та ми звънна управителя и ми предложи връщане на пари, замяна с друг артикул или замяна за същия, и да измерим в магазина дали размерите отговарят.
Та ще ходя днес и се чудя дали да избера втората или третата опция.

# 331
  • Мнения: 68 642
Вземи си парите и си търси друг модел, магазин и така.
Няма смисъл да вземаш същата завивка, защото и тя ще се свие...или друг модел си избери пак от юск, поне виждаш че са супер коректни и френдли към клиентите, или разгледай икея и другите магазини....

# 332
  • Мнения: 4 498
Благодаря, Тета. Май ще направя така, както казваш. Огледах сега на сайта им и одеалата, които харесах, за всичките има коментари, че се свиват. Много жалко. Ще търся, от къде да купувам.

# 333
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Имам няколко от същите завивки и не са си променили размерите въпреки сушилнята. Купувани са преди няколко години. Освен сега да има разлика в материала.

# 334
  • Мнения: 68 642
Моите двете, купувани от юск, честно казано не съм ги мерила. Не знам как са откъм размери и дали отговарят, но ние нямаме проблеми.
Щом съпругат е висок, бива да измерваш на място преди да купиш..поне в юск спокойно може да направиш това, няма да кажат нищо.

# 335
  • Мнения: 4 498
Да, определено са много клиентски ориентирани. И те предложиха да се измери на място. И са любезни.
Иначе завивките са много приятни, леки, не запотяват. Въпреки че още не е топло вечер,а са хладни завивки, не ни е студено с тях, комфортно ни е. А държим 19 градуса в спалнята.
Рових да търся памучни завивки или някакви с естествени материали, обаче не знам дали мога да се доверя на търговците, дали ще са качествени. Важно ми е, че от някои изкуствени одеала, съм се изпотявала вечер.

# 336
  • София
  • Мнения: 3 166
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА на всички* онлайн поръчки само до 22 март!
(*късна и съботна доставка се заплащат допълнително)

# 337
  • София
  • Мнения: 3 166
Пазарувайте в периода от 23 март до 05 април 2023 от магазини JYSK и ще получите ваучер за 10% отстъпка, който да използвате от 06 до 09 април 2023. Ваучерът може да бъде използван единствено във физическите магазини JYSK и важи и за вече намалени артикули*.

От 30,03 ще има и игра https://jysk.bg/zavurtete-spechelete

Последна редакция: пн, 27 мар 2023, 22:27 от vanian

# 338
  • Мнения: 3 893
Нещо напоследък все по 10% ваучерите. Не зная заблуждавам ли се нещо, но ми се струва, че преди години имаше по 20%... Или да е било 15...?

# 339
  • Сливен
  • Мнения: 4 051
15% беше отстъпката

# 340
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
До днес ли трябва да си купя нящо, за да получа талон за 10%?
Редактирам се, vanian е написала точно отгоре... Кой да чете!
Благодаря

# 341
  • Мнения: 4 670
Здравейте, сега видях темичката ви и влизам да споделя, че до вчера се чудех за един диван, беше намален. Днес влизам, вече няма намаление и той с 400 лв. отгоре Flushed
Дали имате мнение за Диван SVALBARD? Продава се само онлайн и се чудя дали е добра дамаската им?
Честно казано, доста ме е яд, че вчера не го поръчах...

И като цяло как са диваните им? Струват ли си като цена/качество?
Благодаря Hug

# 342
  • Мнения: 5 094
Промоциите по принцип са им от четвъртък до сряда и по-конкретно за даден артикул е изписана крайна дата на промоцията за него. Моят съвет е ако ви допада да изчакате отново да го намалят.

# 343
  • Мнения: 4 670
Промоциите по принцип са им от четвъртък до сряда и по-конкретно за даден артикул е изписана крайна дата на промоцията за него. Моят съвет е ако ви допада да изчакате отново да го намалят.
На мен много ми допада, но няма къде да видя мостра, а досега не съм взимала мебели от Юск и се чудя като материи и качество как са Simple Smile
И затова, ако някой има същия модел или пък някой друг диван, моля да сподели отзиви Simple Smile

# 344
  • София
  • Мнения: 44 089
А някой подгъваю ли е пердета от jysk,  лесно ли става, предстои ми операцията и все отлагам, голямо съм бъзе..

Общи условия

Активация на акаунт