Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 10

  • 31 527
  • 748
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: X
Във филма, който излъчиха за "Стани богат", както и официално се твърди, че пакета от 15 въпроса е подготвен предварително, т.е. такова нещо някой да решава в процеса на играта какъв ще е следващия въпрос няма, поне официално. На практика също е много ангажиращо и не виждам как може да се осъществи, така че съм склонна да вярвам, че са предварително подготвени 15-те въпроса. Вече дали адекватно са ги комбинирали тези въпроси с ниво на сумата/трудност е отделен въпрос.

# 406
  • Мнения: 13 766
Не твърдя, че съм права. Четох го. В художествена литература, където част от интригата се въртеше точно около едно такова участие. Но предвид познанията на автора за работата в телевизията, звучеше много информирано, и за мен беше убедително и логично обяснение за кухнята на предаването.

# 407
  • Мнения: 6
Някои хора са прекалено наивни, осланяйки се върху романтизма на куиз предаванията.
Фактът, че България е една от малкото държави, в които за толкова издания никой не спечели голямата награда, е меко казано абсурден!
Второ, като изключим онези благотворителните издания, мисля че максимум 20 пъти да се е отварял 14-ти въпрос.
А какво остава за 15-ти...може би 1-2 пъти в цялата история.
Някои ако има повече спомени да ме коригира.
Другият абсурд - в архивите сме известни с онзи случай "бащата на Искра Ангелова", който спечели, но му отнеха наградата.
...
Да не говорим за в пъти по-сложните въпроси  някои и тотално изсмукани от пръстите(ясно с каква цел, користна) в сравнение с форматите в САЩ, Германия, UK и т.н.
Вярно е, че ние българите имаме далеч по-солидна обща култура от много други, ама...
Не може въпроси, които там са на ниво 20+ хил. долара, тук да ги пускат за 1500-3000 лв.
Ще кажеш че нашите се вживяват като идеолозите на играта и са оторизирани да си правят каквото им хрумне...
Да, наясно съм, че някои неща са свързани с пари и бизнес, но пък нашите хали искат буквално да превъртят печалбата от мащаба!
Ако може ей така... и перото заложено за бюджет за 10 епизода, да го направят за 30 епизода... Ще каним олигофрени, ще пускаме резачки-въпроси рано, рано...бай Ганьо е помислил за всичко.
Хиени мръсни!

Последна редакция: пт, 30 сеп 2022, 13:55 от kevinalonso

# 408
  • Мнения: 7 106
Потресена съм от обидно лесните въпроси за Едмон Дантес и Сталин. Последният за 10 хил лв! Рядко някой ме е дразнил така, както този участник. Едва го понасям. Дано по-рядко да канят такива като тоя, известни с нещо си!
Същото мисля и чувствам и аз! Много лесни въпроси, а и Билалов непрекъснато му дава наклон на мисленето. Едни подарени 10 бона.

# 409
  • Мнения: 1 469
Този въпрос за първи клип Ютуб от коя категория е?
Всичките отговори са логични, няма абсурдни и т.н.

# 410
  • Мнения: 6
Този въпрос за първи клип Ютуб от коя категория е?
Всичките отговори са логични, няма абсурдни и т.н.

От категория "няма шанс" да отговориш, ако не го знаеш, още повече и че останалите 3 грешни отговора са с еднаква "логическа тежест" спрямо верния.
Само приятел жокер с Google може да помогне, нищо друго.
Обективно, по ниво сложност въпросът е "неопределен", дори и за 100 хил. може да бъде пуснат, но понеже иде реч за Youtube, което е нещо ултра популярно, вероятността дори случайно да си го видял е голяма.

# 411
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 585
Аз това го знаех за слоновете или поне на 99% бях сигурна, защото ми е попадало като информация или просто съм виждала клипа.
Вероятно е покрай въпросите от миналия сезон от подобен тип, ако помните 'какво е имало на първата снимка в инстаграм' - отг. крак и куче и също за първата снимка с мобилен телефон - бебе.

# 412
  • Мнения: 36 482
Не разбирам защо избират бавнозагряващи хора за жокери?

Аз мислех, че е двойник, но се оказа, че е нападнат от свещеник. Намира се лесно.

# 413
  • Русе
  • Мнения: 560
Със закъснение гледах, но не мога да не коментирам факта, че Аврора видимо се обърка с отговора за Първата поправка. Тя каза, че Свободата на печата е по-важна, значи тя би трябвало да присъства, а да не присъства Правото на оръжие. Билалов можеше да ѝ  напомни да прочете отново въпроса. Мисля, че тя имаше доста възможности да продължи. Жалко!

# 414
  • София
  • Мнения: 486
Билалов можеше да ѝ  напомни да прочете отново въпроса.
Билалов помага и напомня само на младите красиви и глуповати дами. Smile

# 415
  • Мнения: 1 469
И самия играч прекално бавно прочете въпроса. 10 сек само там загуби.
Ние го четем от екрана за отрицателно време. Но на самия жокер не му е лесно.

# 416
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Продуцент и гл.редактор решават в процеса на играта в коя от "кутийките" да бръкнат и подават нареждане към екипа, предоставящ въпросите.
Според мен също много зависи и дали участникът ще "заключи" или не предстоящата сума. Ако реши, че ще изчака за по-нататък, вероятността въпросът да е "червен", е много, много по-голяма.

# 417
  • София
  • Мнения: 27 174
Направо съм потресен от начина по който се използва жокера помощ от публиката. 😮

# 418
  • Русе
  • Мнения: 560
Направо съм потресен от начина по който се използва жокера помощ от публиката. 😮

Защо?

# 419
  • София
  • Мнения: 27 174
Нищо интересно в епизода.
Дано днес има приятни изненади.

Ами, Евпетра, защото или не го четат както трябва и не го ползват за наистина удобни и гугълски въпроси. И отделно от това ме е яд, че повечето жокери на телефона също не знаят какво да правят и по този начин подвеждат приятелите или роднините си.

Общи условия

Активация на акаунт