детската вокална група бонбон

  • 71 991
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
Скъпи родители,

не си правете труда да четете топиците на един гостодин - Ивайло Демидов. Разбрах случайно, че името му е замесено с педофилски скандал и, честно казано, не бих поверила дъщеря ми на човек като него.

Случайно попаднах на негови писания из форумите за деца и ми се струва, че продължава да издирва жертви. Жалко, че няма полиция в тази държава!

Ани, Перник

# 76
  • Мнения: 984
Скъпи родители,

не си правете труда да четете топиците на един гостодин - Ивайло Демидов. Разбрах случайно, че името му е замесено с педофилски скандал и, честно казано, не бих поверила дъщеря ми на човек като него.

Случайно попаднах на негови писания из форумите за деца и ми се струва, че продължава да издирва жертви. Жалко, че няма полиция в тази държава!

Ани, Перник
а как да го разпознаем  newsm78

# 77
моля ви дайте ми телефон на които да се обадя за да се запиша Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 545
До "Добре Запознат"-ата Ани от Перник

Ако имаш нещо да казваш кажи го, само че, това което си написала е едно.. нищо.

Във всеки случай, мейла на mamma е mamma ет bg-mamma.com, ако имаш нещо конкретно да казваш кажи и го, но те моля, с такива димки на никой не помагаш.

Иначе, в нета гледам има няколко анонимки по адрес на лицето, но не намерих нищо официално - за арест или поне подписана статия. За Гугъл ли се бориш? Ани ли си или информраН мъж?

еди.
ПС още един път - пиши на mamma ет bg-mamma.com ако имаш сериозно съмнение за конкретно лице във форумите. И си регистрирай акаунт. Това важи за всички... Пропуснах да спомена, авторката на темата, която пита за групата, и "от извора", която пише че е наясно с всичо, са от един и същи интернет (ip) адрес. И въобще, това е темата рекордьор по анонимни/нерегистрирани постинги.


Скъпи родители,

не си правете труда да четете топиците на един гостодин - Ивайло Демидов. Разбрах случайно, че името му е замесено с педофилски скандал и, честно казано, не бих поверила дъщеря ми на човек като него.

Случайно попаднах на негови писания из форумите за деца и ми се струва, че продължава да издирва жертви. Жалко, че няма полиция в тази държава!

Ани, Перник

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 02:03 от BG-Mamma

Общи условия

Активация на акаунт