Гримиране - идеи и техники. Тема №86

  • 61 299
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 31 125
О да, внимавай, винаги възможно най-леката рамка. Като сложих очила на 16 години, нямаше без рамки, а само едни пластмасови. И отидох на лекар, поради сериозни хлътвания и ми казаха това за костта на носа, че ми се топи. Оттогава нося само глазанти и после като дойдоха титаниевите рамки в България инвестирах голяма сума пари в тях. Не мърдат, изплатиха се до стотинка. Аз свалям очилата си само когато спя. Стъклата също с възможно най-високото изтъняване и поради тази причина не мога да нося немски, а само японски. Те са по-тънки и леки.

# 676
  • Мнения: 1 294
Днес така, в унисон със снега навън
В интерес на истината не съм много въодушевена от себе си, не ми се получи добре. Най-вероятно ми попаднаха от сенките в  очите, и започнаха да сълзят и да ми размазват грима. Ама ще изкарам днес така, нямам избор Simple Smile

Последна редакция: пт, 27 яну 2023, 21:43 от Lioness77

# 677
  • Мнения: 2 688
На мен ми харесвашс тези цветове

# 678
  • Мнения: 1 294
Да започнем понеделника,  в зелено

Последна редакция: вт, 31 яну 2023, 06:12 от Lioness77

# 679
  • Мнения: 225
А аз да ви питам ,някой поръчвал ли е от култбюти и ако да - за колко време и къде пристига поръчката ? Прежалих се и пуснах ,ама сега не знам къде да я чакам - на адрес,в пощата или с някой от големите куриери ✌😬

# 680
  • Бостън
  • Мнения: 13 469
Тази кака знае какво говори - препоръки за пудри за смесена и мазна кожа:

# 681
  • Мнения: 2 489
Момичета, изхвърлите ли опасните гримове?
Вчера изхвърлих 3 палитри и руж  на Urban Decay. Покрай това направих чистка и изхвърлих доста неща. Сега поне зная какво имам и ми трябва.
Взех my dream Natasha Denona, но още не съм я ползвала.

# 682
  • Мнения: 22 782
Нищо не съм хвърляла, аз се гримирам само като излизам, така че най-вероятно нещо друго ще ме отрови.Simple Smile

Лъвичке, рових си из тел. и снимките, и видях, че съм си запазила твоя снимка заради  червилото❤

Последна редакция: пн, 30 яну 2023, 18:35 от ДХ3

# 683
  • Мнения: 31 125
Нямам намерение да изхвърлям нищо. Не използвам техните палитри, защото са стари, но си ги пазя.
Сега купих новата Череша палитра на Том Форд. Разкош е. Ще купя и другата коледна кафява, светлата вече взех.

# 684
  • Мнения: 7 561
Момичета, изхвърлите ли опасните гримове?
Вчера изхвърлих 3 палитри и руж  на Urban Decay. Покрай това направих чистка и изхвърлих доста неща. Сега поне зная какво имам и ми трябва.
Взех my dream Natasha Denona, но още не съм я ползвала.

 Не и нямам намерение. Почти ежедневно си ползвам сетинг спрея на Urban decay, за мен е най-добрият от пробваните до момента. Имам и техни палитри сенки и си ги ползвам, харесват ми. Съмнявам се те да са единствените опасни продукти от всичките ми гримове.

# 685
  • Мнения: 2 489
Esmeralda23 ползвала ли си на Шарлот Тилбъри фиксиращият спрей? Страхотен е!
Аз изхвърлих едната както ѝ казвам папагалската electric май се казваше мажех детето за Хелоуин. Казвах си по- добре е от боклуците дето придават за гримиране.
Не се и замислих и изхвърлих всичко.

# 686
  • Мнения: 3 266
За мен е интересно как толкова време се продават тези гримове и изведнъж откриха, че са опасни. Не ги ли контролират преди да се пуснат в търговската мрежа?

# 687
  • Мнения: 2 579
И аз това се чудя. Даже подозирам, че е някакъв трик, за да се предложи нещо уж по-добро и здравословно. И нали уж само Revolution бяха опасни. Аз още си ползвам революшънските сенки, де. Нищо, че отдавна са ми втръснали.

# 688
  • Мнения: 2 489
А защо ги изтеглиха от Сефора? Говоря за UD. 🤔

# 689
  • Мнения: 7 561
Cloe, не съм го пробвала, ще го погледна, като свърша спрея на УД. Мерси за препоръката.

Общи условия

Активация на акаунт