Пъзели 46

  • 19 285
  • 759
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 8 552
Да, и аз се зарибих по този тип и бих купувала още, стига да има Simple Smile Свиркай, ако намериш някой подобен!

# 481
  • Мнения: 4 021
Още един от мен. Бухтичка, и този е за теб. Пускай адрес на лични и да ги пращам, освен ако не си се отказала. Уж снимката ми е вертикална, ама упорито ми я обръща на страни, съжалявам за което.

# 482
  • София
  • Мнения: 843
Тони, не ми давай идеи. Лежа си и ровя в озон, вместо да спя. Намерих този:
https://www.ozone.bg/product/asian-oil-paper-umbrellas-1000pc-pu … zle-eurographics/

# 483
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Тони, много ясно, че ще ти го запазя. Аз довърших Градината, чудесен пъзел е, жалко че е от ибей.



Започнах още един от ибей, кутията е доста изстрадала, но вътре парчетата са перфектни, все едно не е реден, уникален е:

Скрит текст:

# 484
  • Мнения: 6 933
Йоана, кой е пъзелът?

# 485
  • Мнения: 496
Г-жа Шантал, този е - Paris, 1000 части, D-toys Blush

# 486
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Бухтичка, по-натам ако ще намаляваш бройката на пъзелите, запиши ме, моля те под двата от Йоанка.

# 487
  • Мнения: 6 891
Добро утро, аз завърших добичетата със сетни сили вчера вечерта и си викам сега ще отворя нещо по-весело и цветно. Хванах Exploding kittens - Викът от новата им серия. Отварям го - пълна скръб, най-лошият ми пъзел изобщо. Явно са ги печатали на друго място. Покритието е по-матово, за което всъщност нямам против, но изрязването е кошмар, страшно много неразделени и късащи се парчета Disappointed В предишните нямаше нищо такова. Толкова съм възмутена, че е ме яд, че не мога да им го върна и да не се занимавам Angry

Мона Лиза, овцете са за HighSpeed, за Париж ще те запиша.

# 488
  • Свищов
  • Мнения: 873
И пътуващото оригами сместихме да наредим между лекциите. Днес ще го предам на Bella98.
Пъзелът много ни хареса, цветен, без да е голяма шаренийка ( така ММ нарича пъзелите, които на мен ми харесват).

Аз не съм за тази тема. Нямам ненареден пъзел,с изключение на 1, който онзи ден мъжът ми домъкна от битака в Малашевци. Мокър от дъжда беше и попилян и не се знае цял ли е,но е без пари. Ще трябва да попълвам запасите.

# 489
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Благодаря, Бухтичка!

Скрит текст:
Джо вече е болна, пак много изкара, цели 3 дни, след малко сме до лекарката. Тя е супер щастлива, мен много ме е яд, точно взе да свиква да ходи.

Да си изрекламирам Градината, хубав е пъзелът и е лесен, който се колебае да знае.

# 490
  • София
  • Мнения: 1 860
Мона Лиза много неприятно с боледуването, дано минава бързо. Моя малкия също е хремав.

Сутрешното кафе с Пъзел

Ако някой си го хареса да пише.

# 491
  • София
  • Мнения: 8 552
Тони, може ли да ми покажеш йо-йото и хвърчилото, че ми стана интересно?
О, най-обикновени, а йо-йо-то е за мен и затова е най-простото възможно (обаче не пречи да го чакам една седмица от склад...). Мечтата ми за хвърчило е за истински кайт, ама още едно хоби, че и скъпо - ще ме изгонят от вкъщи.
https://www.ozone.bg/product/topka-cute-race-12sm-djeco-463509/
https://www.ozone.bg/product/goki-yo-yo-naturalno/

# 492
  • Мнения: 4 021
И ние го взехме това хвърчило, ама му загубихме пръчката това лято още ореди да го пуснем. Така и не можа да полети:blush:

# 493
  • Мнения: 690
Евето, тези кокичета са ми на сърце, искам ги.

# 494
  • София
  • Мнения: 1 860
Евето, тези кокичета са ми на сърце, искам ги.
Твои са

Общи условия

Активация на акаунт