Пъзели 46

  • 19 399
  • 759
  •   1
Отговори
# 495
  • гр.София
  • Мнения: 1 628
Тони, може ли да ми покажеш йо-йото и хвърчилото, че ми стана интересно?
О, най-обикновени, а йо-йо-то е за мен и затова е най-простото възможно (обаче не пречи да го чакам една седмица от склад...). Мечтата ми за хвърчило е за истински кайт, ама още едно хоби, че и скъпо - ще ме изгонят от вкъщи.
https://www.ozone.bg/product/topka-cute-race-12sm-djeco-463509/
https://www.ozone.bg/product/goki-yo-yo-naturalno/

Не знаех, че продават и хвърчила. Не ми е попадало в полезрението, а малкия от онзи ден ми заговори, че иска. Благодаря Simple Smile

Бързо оздравяване на Джо (а тя е доволна, че няма да става рано и да ходи на училище предполагам Stuck Out Tongue Winking Eye)

# 496
  • Мнения: 6 902
Пъзел номер 100 за тази година

Преданост
1000 части
Black Sea Puzzle


Мона Лиза, да се оправя бързо Джо Hug И моята е болна вкъщи, днес ми е последен ден работа и й връчих една хилядарка да се оправя Joy
Ама още е на отделянето на рамката и й писна, хем й помогнах малко Satisfied

Тони, под кайт какво се разбира, по-голямо хвърчило или нещо, с което да летиш? Аз взех от Декатлон хвърчило миналата година и си го пускаме понякога. Ходим и на парада на хвърчилата, готино е и съм се замисляла за нещо по-голямо, но бързо си го избивам от главата Joy

# 497
  • Русе
  • Мнения: 996
Мона Лиза,бързо да оздравява Джо. Много променливо време и като са много деца на едно място.....
Весе,нареждам се след теб за кокичетата,ако ще се разделяте.
Тони,ако не си обещала птичетат от Бухтичка  на някой,бих ги взела,след като ги наредиш Animal Hatching Chick
Аз наредих останалите три Клементони.Тези за моя радост са цели


# 498
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Mimi, как позна, много е доволна. Joy

Аз преди малко взех Плажа и Крайбрежния, направо съм морска от всякъде. Весето ми каза, че голям зор ще видя с Плажа. Joy

# 499
  • Варна
  • Мнения: 711
Дано Джо бързо да се оправи, разбирам те, аман от болести.  Внукът ми подобри собствения си рекорд, втора седмица ходи на градина без да се разболее, пу-пу, ако не считаме нослето, което малко протече...

# 500
  • Мнения: 6 902
Енджой ще пускат 100 (сто) нови пъзела на 1-ви октомври. Как се пуска такова количество аз лично не мога да си представя.
Но при май нищо няма да стигне Confused Някой не знае ли румънски да ръчкаме техните сайтове? Еконт/Спиди не могат ли да ни ги вземат от някъде и да ги донесат?
Аз им писах в инстаграм разочарована от високите цени, ама го написах в множествено число от името на цялата ни група Laughing Те ми отговориха, че щели да ни предложат други цени (неясно какви) и колко пъзели сме искали да поръчаме. Но предвид, че логистиката с обща поръчка ми се струва сложна, а и не е ясно каква цена ще предложат не съм им отговаряла и по-скоро не ми се занимава.

# 501
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Чакай да дойде 1.10 и да видим какво ще изкарат, а после може да започнем пазарлъка Simple Smile

# 502
  • Варна
  • Мнения: 386
Deico 1000. Хлабава сглобка, но чудесна картинка.

# 503
  • Мнения: 5
Здравейте от един случайно появяващ се участник в темата. Съжалявам, че не отговорих за пъзела на Дали, но наистина не си го исках обратно и беше оставен на произвола на съдбата Simple Smile Радвам се, че е послужил за по-добра кауза. Известно време не можех да редя пъзели и нямах настроение да общувам поради различни лоши обстоятелства в личния ми живот, най-безобидното, от които - счупен крак и няколко месеца на легло...
След това все пак се опитах да се върна към хобито, но първият пъзел, с който се знаех беше с фабрично липсващи 8 части

Няма да коментирам как ме отрязана от спорта на озон и как им обещах, че при това отношение ще си поръчвам пъзели директно от производителя щом трябва директно към производителя да си отправям рекламациите...
Следващият ми пъзел всъщност беше перфектен, донесен от Берлин за подарък, но не съм снимала в нареден вид

Сега започвам някакъв нов етап от живота си, който за съжаление изисква да посветя много време и усилия, така че няма да имам достатъчно време за хобито Sad

# 504
  • Мнения: 422
Добро утро и Честит празник!
MirkaKr, явно си случила на служител, който не знае Общите условия и правилата за търговия. Не се отказвай от правата си, пиши им мейл. Това е все едно да си купиш развалено месо и от магазина да те препратят към фермата.
А за липсата на време е ясно, но все един час - два на седмица можеш да си откраднеш. И аз така провлачено във времето редя.
За последните 8 дни, например съм наредила само това

Дано уикенда намеря повече време!

# 505
  • Мнения: 250
О, най-обикновени, а йо-йо-то е за мен и затова е най-простото възможно (обаче не пречи да го чакам една седмица от склад...). Мечтата ми за хвърчило е за истински кайт, ама още едно хоби, че и скъпо - ще ме изгонят от вкъщи.
https://www.ozone.bg/product/topka-cute-race-12sm-djeco-463509/
https://www.ozone.bg/product/goki-yo-yo-naturalno/
5 лв. за това неработещо йо-йо си е чиста кражба. С най-обикновено въженце и дървено тяло нямам как да стане. Ти ще го пускаш надолу и то няма да се връща нагоре.
По-добре го откажи/върни.

# 506
  • Мнения: 4 032
Мисля да си поръчам тези двата. Ако някой ги има и мисли да се разделя с тях, мога да го оттърва, ако не - довечера ги поръчвам
https://www.ozone.bg/product/bluebird-christmas-at-home/
https://www.ozone.bg/product/feline-frenzy-1000pc-puzzle/

# 507
  • София
  • Мнения: 2 302
Честит празник!
Пътуващият пъзел с кралицата е вече при мен.
Звъни ми телефонът и мъжки глас казва - Имате пратка от Озон. И аз се втрещих, знам, че на тази промоция съм желязна. Отговарям - Нямам поръчка, нищо не съм поръчвала. А той настоява - Не знам, така пише на пратката. Примирих се, като е толкова убедителен Grinning Казвам - Елате, вкъщи съм. А той на Тони благоверният, майтап си прави Joy

# 508
  • Мнения: 92
Аз пак успях да изостана и не бях в крак с темата, но в моя защита бях на гости 3-4 дена, имах гости за още толкова, сега пък панаир и концерти, няма скука.. но пък няма и време за пъзели. Цели 4 пъзела ме чакат ненаредени, а за мен са много Joy Вчера обаче успяхме да наредим Оригами-то. Благодарности на Мона Лиза Hug

Беше лесен и много приятен за нареждане, радвам се, че ни записах. Първоначално като го бях видяла ми се стори прекалено шарен дори за моя вкус Joy Но помощничката го беше харесала и ни записах. След време пак ѝ го показах да види какво ни чака, а тя изобщо не го хареса, аз бях разколебана и съответно ни отписах... и няколко месеца само го гледах нареден от вас и ми се прииска и аз да го наредя, та пак се записах, въпреки че помощничката не искаше да помага и ми каза сама да си го редя. Сякаш ще ме уплаши Joy Но и тя не издържа и дойде да помага, та държи да я похваля пред вас, че чайникът и бонсая сама ги е наредила.
Скрит текст:
А с г-жа Шантал се оказахме съседки по последно парче.
Бухтичка, на голяма патерица поздравления за това, че се класира на финала. Не можах да гледам на живо нито състезанието, нито финала, но ти стисках палци от Троян Blush
Hot Summer, този трихилядник и ние го редихме. Почнала си от по-трудната от двете половини Grin
vartoglava, ти си наред за пътуващия, може да ми пишеш на лично Blush

# 509
  • Мнения: 2 373
И аз това забелязах😂 Но добре, че така, че иначе можеше да го зарежа😁

Общи условия

Активация на акаунт