Моля помагайте със Злоядко

  • 847
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 210
Моля ви дайте ми съвети как да накарам Ив4о да яде?? Напоследък сме съвсем зле....По принцип "режимът" е следния:
през нощта яде, ако благоволи...
9.30-10 кърма
14-зелен4уково или месно пюре
18-каша
21.30-кърма
Оба4е от 10 дни е много зле с коли4ествата.....
Сутрин не иска да су4е, ако успея да го догоня из хола на пресекулки изсуква до 100мл, ама понякога и до 60 не стига....
на обяд с кандърми и маймунджулуци (незнам дали така се пише) изяжда 150-160гр. Следобяд оба4е е ад. Не иска и да помирише кашата-максимумът е 4-5 лъжи4ки. Пробвах с над 10 каши последните дни- Не и Не. Не иска и да су4е.....Ужас. Ве4ер след банята пак су4е по съвсем малко. Ве4е незнам от къде намира сили. Не наддава хи4. Сега сме 8200кг.
Аз ходя на работа и се притеснявам колко ще успея да си запазя кърмата с това неядене....Днес сутринта пробвах с 2-3 лъж.попара- пак Не. Просто ме побърква. Моля , ако някой има идеи-нека пише, 4е е ад.....

# 1
  • Мнения: 18 542
Вземи му някакви витамини.
Борис се разяде като ламя от Мултисаностол-а, а той е от доста злоядите и винаги е бил.
Питай лекарят ви все пак за количеството.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 958
А минаха ли проблемите с повръщането?Лекарят ли каза ,че непременно трябва да яде каша?Защо не сложиш малко плодово пюре/ако го позволяват  и яде такова нещо/ в кашата ?Доколкото си спомням тук във форума,някои майки казват ,че не дават каша ,защото бебето не я харесва-мисля че  не е задължителна.Спазвате ли някаква диета?Йоан първоначално не искаше нито каша ,нито попара -промених гъстотата ,също така изчаках да мине малко време-пак му предложих и той ги прояде...
Целувки на Ивчо!

Общи условия

Активация на акаунт